0 oy
453 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sezeryanda sonda uyuşma esnasında mi takılır öncesinde mi ve kim takıyor kızlar ebeler mi doktorunuz mu canınız aciyormu ben belden olmayı düşünüyorum korkuyorum iğne vurulunca da canım aciyacakmi korkumun olması belden olmaya engel mi 

29 Cevaplar

0 oy
(3,107 puan) tarafından
Bana hemşire taktı uyusmuskemn. Uyuşma geçince de çıkardılar
-Reklam-
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Uyuşmadan takıyorlar ama ben uyuşturduktan sonra takılmasını istedim
tarafından
Uyustuktan sonra taktılar mi peki
(1,776 puan) tarafından
Evet uyuştuktan sonra takıldı
0 oy
(7,935 puan) tarafından
22ay önce devlet hastanesinde spinal oldum ebe çatal sandalyede sondamı taktı sonra ameliyathaneye gittim çok kötü bir duyguydu bilseydim son muanede uyuşturulup takılsın derdim .Doğumdan sonra 3ay isteksizlik yaşadım eşimin anlayışıyla aştım.Devlet hastanesinde uyuşmadan takıyorlarmış özel hastanedre belden uyuşturduktan sonra takıyorlarmış doğumdan sonra bir kaç kişiye sordum öyle dediler.
0 oy
(930 puan) tarafından
Canım benimkini  hemşire taktı sezeryan Dan önce

Çok acımıştı cikarirkende takarkende 
0 oy
(1,054 puan) tarafından

Valla benim uyuştuktan sonra takıldı cok az bise hissettim tam uyuşma olmadan ama aci yoktu bi abla taktı ebeydi galiba 

Bi baktim bi oluyo altta o ne noluyo dedim yok bise canm dedi bibuyandim altimda hortum :D

Cok tecrubesiz gittim sezeryana

0 oy
(3,527 puan) tarafından
İğne hiç acımıyor canım korkma incecik bi iğne inan kan alırken daha çok acıyor

Sondayı da bana iğneyi yaptıktan sonra taktılar tam uyuşmamıştı ama oda acımadı hiç 
0 oy
(52 puan) tarafından
Ben de epidural anesteziyle oldum. Devlet hastanesiydi sondamı uyuşturmadan hemşire taktı öncesinden çok korkardım çok şükür hiç ağrım felan olmadı anlamadım bile. İğnemide hiç hissetmedim. En önemlisi sakin olmak bunları araştırıp bakmayın ki strese girmeyin sadece bunları düşünürsünüz canınız yanar. Herkesin deneyimi farklı. Benimki naçizane bir öneri hayırlı sağlıklı doğumlar olsun inşaallah bebeğiniz ve sizin için. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 134 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde baharsena (1,189 puan) tarafından soruldu
+1 oy
46 cevap 878 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
8 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilos (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.

379,199 soru

11,351,205 cevap

34,822 kullanıcı

...