0 oy
358 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İkinci evliligim benim nikahima gelmediler şuan bebeğim oldu daha hiç gelelim lafı yok ortada o ameliyat oldu ben hem hastaneye hem evine gittim şimdi de bebeği sadece telefon ile kutladılar eşim diyor iyileşince gidelim açıkçası benimde onlar gelmeden gidesim gelmiyor

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence de gitme önce onlar gelsinler 
tarafından
Bencede ya zaten hiçbir şey görmedim şimdi bı de siz gelmesinin ben geldim mi diyeceğim diyetlerine gitmişler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızım 45 50 gunluktu geldiler 
0 oy
tarafından
Aynı şehirde yaşanıyor musunuz ? 
0 oy
(5,900 puan) tarafından
Benim kaynana 4 ay sonra gelmişti görmeye. Hiç gelmiyeydi daha iyiydi

Senin yerinde olsam gitmem neden çünkü imkanları olmasına ragmen gelmiyolarsa ben neden küçücük bebegimle yollara düşeyim sefil olayım ki. 
0 oy
(19 puan) tarafından
Benim kaynana yıllardır torun hasreti çeker. Başımın etini yedi torun istiyorum diye. Doğum yaptım hastaneye gelmedi. Biz hanımefendiye ayağına götürdük bebeğimi. Şimdi bir şeyler yazacağım ama neyse bozmak istemiyorum o kadın yüzünden ağzımı. Allaha havale ediyorum  
0 oy
(119,324 puan) tarafından
uzakta ve yaslilarsa hos gor
tarafından
Uzak değiller arabaları var imkanları da var yani insan umut ediyor yani ikinci evlilik olunca adet ler rafa mı kalkıyor gücüme gidiyor benimde
(119,324 puan) tarafından
kotu dusunme kiz oyle uzme kendini belki virus var diye gelmemislerdir
0 oy
tarafından
Benimki cikmadi 40 gun yatti geldimi gitmek bilmiyor keske benimkilerde gelmese
tarafından
Sende cemkir kocan yok nasılsa aranızı da bozamaz hem edep hayayi şakayla mi olcuyorsunuz siz aaa ne kadar garip diyip bozacaksin benim eşim ailesi geldiği zaman nette bir şey görürse yanıma gelir sana bunu alayım mı maaşım yatınca der ya da ben bir şey görünce şuna baksana nasıl diye gösteririm alalım çok beğendiysen der biri lafa girecek olunca da tersler yalnızken bana da diş geçirmeye çok çalıştılar da olmadı ben zaten karakteri oturmuş bir insanım onların kabına göre şekil alamam mümkün değil yani
tarafından
Kimse kendi disinda davranmak istemez ama iyi niyetli olursun düzelmesini beklersin ama yok dedigim dedik çaldığım düdük onceden hergun ya o gelir ya ben giderdim simdi haftada bir iki görüşüyoruz sukrediyom
tarafından
Neysen o olacaksın biraz da sert duracaksın bak benim de nisanimin olduğu gün gece eşimi arayıp dedikodumu yaptı babası sonra da beni istedi telefona güle eğlene muhabbet etmeye kalktı benimle ben zaten o gece anladım uymayacagimizi ama kaderde varmış işte evlendim oturdum başlarda çok çektirdiler her şeye karıştılar ve ben tinlamadim dinlemedim eşim arada kalmasın dedim baktım ki ben ne kadar iyi olursam kolu kaptiriyorum sert durmaya başladım muhabbetlerine katılmadım gülmedim konuşmadım soğuk durdum kendi karakterim neyi gerektiriyorsa o an onu yaptım şimdi arkamdan eltime benden cekindiklerini diyorlarmış cekinsinler canıma minnet
tarafından
Hrlal olsun bende simdi uzak duruyorum soguk davranıyorum esimi dolduruyor ama esim biliyor hep böyle gider insaAllah
tarafından
Durabildigin kadar sert dur Allah biliyor sonuçta içini inşallah canım ♥️
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Sağolsun kaynanam hep yanımdaydı 
tarafından
İlk evliligimde benimde hep geldiler eli boş olsalarda bunlar eli boş bile gelmiyorlar insanı hiç yerine sayiyorlar
0 oy
(968 puan) tarafından
Kimsenin ayagina bebek goturemem valla 
0 oy
(621 puan) tarafından

Gitmekle hata ettin canım kim sana ne kadar değer  veriyorsa sende o kadar değer ver çok iyi olma çokta kötü olma <3

0 oy
(678 puan) tarafından
Yanı aranızdaki ilişkiye bağlı biz sürekli görüşürüz doğum yapicam doğuma gelicek 1 hafta kalıp gidicek sonuçta nikaha bile gelmemişler nikaha gelmeyip  bebek için  kossalardi  ben daha çok kızardım sen politik ol arasira git  boşver onlar gelsin gelmesin eşini dinle 
0 oy
tarafından

Kızımda kimsenin umrunda olmadı.  Cenaze ye bile gelmediler. 

Şimdi oğluma hamileyim.  Ben bakcam ben etcem havalarında bende domuzluk değilmi doktor la görüştüm şimdiden eşimle konuştu. Herşeyi. Eve kesinlikle kimse gelmiycek diye. Erken doğum olacak benim bebeğin sağlığı için kimse 2 ay kadar görmeye gelmesin dedi 

0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bence gitme onlar gelsin hayırlı olsun sonucta oğullarının bebeği ayıp etmişler gercekten 
0 oy
tarafından
Durumları da iyimiş yaşlıda değillermiş hayır gitme torunlari olmuş gelip 5 dakika olsa bile görebilirlerdi. Ayağına göturme cok istiyorsa gelsinler görsünler gitsinler canım 
tarafından
Bende öğle düşünüyorum herşeye nolur olur dedikçe kimse kıymet bilmiyor
tarafından
Evet binmiyor canım.
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Aman gelmesinler zaten. Oldukça uzak olsnlar benden. Memnun olurum bile. Ama oraya gittiğimde çeyrek verdiler. Gelirse 1 ay kalır 
0 oy
(755 puan) tarafından
Böyle insanları anlayamıyorum ya torunun o bebek sonuçta kaynanam benim de kızıma hiç birşey yapmadı hiç bir ihtiyacına yardımı olmadı ev aldık borcluyduk ne beşik ne doğum çantası bir zırnık almadı doğumdan 2 ay sonra da annem bebek için bana bohça yapıp getirmisti heralde ondan utanmis 2 takım kıyafet büyük peluş battaniye ve 2 yelek almış gelmiş ondan dolayı kızgınım ama doğum yaptığımda hemen geldiler hastaneden çıkınca da eve geldiler sagolsunlar
0 oy
tarafından
Benimkide gelmedi ve ilk torunu utansın diye ailemin getirdiklerini göstermiştim her defasında laf çarpıyorum ama duymamazliktan geliyor istediği kadar gelsin ben bi o kadar daha söylerim yorulmam yani hiç inanmıyorum onların sevgisine çocuğumu severlerken o kadar içten degiller gibi geliyor ki anlatamam çocuğumun bi şeye ihtiyacından degil çok şükür herseyinde 5 10 tane fazlasıyla var ama  değer verdiklerini gösterir bu esiminde zoruna gidiyor ama ailesine laf getirmek istemiyor

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 2,285 göst.
4 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 286 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Allesok (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 389 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (5,900 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.