0 oy
156 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar ben dolap uygulaması kullanmaya karar verdim ve ben hep parayı hani nakit kullanırım kart hiç kullanmadım o uygulama da satış yapacağım ve kart ta çocuğumun doğumuna kadar birikim olmasını istiyorum hani ama ben nereden kart çıkarırım hangi yerlere başvurmam lazım :D bana böyle ayrıntılı bilgi verir misiniz hayrınıza :))) 

4 Cevaplar

0 oy
(13,669 puan) tarafından

Ziraate git şekerim :)

tarafından
Kız gittim bi ara boş konuşuyor bilgi vermiyor kadın :D boş boş yüzüme bakıyor ben Peygamber değilim vahiy gelmeyecek anlatacaksınız olayı diyorum kadın gülüyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

En kolay ve en rahat ATM sini bulabileceğiniz banka zıraat bankası. Kartida hemen veriyor

tarafından
Teşekkür ederim :D sanırım onu yapacağım bende
0 oy
tarafından
Enpara canim hic subeye bile gitmene gerek yok başvuruyorsun seni görüntulü ariyorlar kimliğini felan gösteriyorsun bir kac gune kartinda geliyor hesabinda ayni gün aciliyor
tarafından
Kapıya mı bak bu güzel kaç TL kart alıyorlar
tarafından
Kuzu bide çekmek istedim bi mevla hangi bankamatiğe gitmem gerekiyor
tarafından
Evet kapıya kadar geliyor canim para odemiyorsun finasbank atm cekiyorsun zaten finasbankmış bende bilmiyordum araştirirken ögrendim :)))
tarafından
Bakalım onun bankamatiğini her yerde bulabilir miyim acaba ziraat de mantıklı geldi her yerde görüyorum finansbak bakacağım konum bilgisine göre çok teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canim
0 oy
(3,885 puan) tarafından
Esim ziraatte çalışıyor. Ziraat bankkartta cok avantajlı tavsiye ederim. Gidip kart actirmak istiyorum derseniz yardımcı olurlar.  Hemen çıkıyor zaten. 
tarafından
İnternet üzeri açıp kapıma getirtme şansım varmı peki
(3,885 puan) tarafından
Evet oluyormuş

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 268 göst.
0 oy
22 cevap 866 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
24 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cidybebeq (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 305 göst.
19 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu

379,265 soru

11,352,506 cevap

34,824 kullanıcı

...