0 oy
304 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (506 puan) tarafından

kizlar sacimda suan resmen 3 renk var. dipler kendi rengim koyu kahve gibi ortada kahverengi en ucta ombre yaptirmistim onceden onun sarilari var. hamilelikten beri ne kestirdim ne de boyattim. boyalarin kimyasallari sebebiyle boyatmak istemedim. simdi de 3 aylik anneyim ve aynaya baktigimda hic mutlu degilim. saclarim cok uzadi ve o dedigim 3 renk beni cok rahatsiz ediyor. normalde uzun saci cok severim ama suan bakimi oyle zor geliyor ki. kisa saclar bebek olunca daha mi iyi oluyor kullanim acisindan. o kadar kararsiz kaldim ki kestirip kestirmeme konusunda. ekteki gibi istiyorum sizce guzel mi ? ( percem daha once denedim ve bana cok yakistiriyorlardi) bir de saclarimi kestirince biraz kendi rengimde kullanip oyle mi boyatsam. kullu kumral istiyorum ama iste emzirdigim icin riske atamiyorum. siz ne onerirsiniz bana 

image

5 Cevaplar

0 oy
(907 puan) tarafından
Fotodaki sac cok guzel bence
(506 puan) tarafından
ben de cok begendim sadece kestirince acaba pisman olurmuyum dusuncesi var kararsiz kaldim.
-Reklam-
0 oy
(963 puan) tarafından
Bn kestrdim sonra pişman oldum uzamasını bekliyorum resmen sacimin
(506 puan) tarafından
ben de ondan korkuyorum acaba pisman olur muyum diye. sacimdaki en azindan uclarindaki sariligi goturecek kadar mi kestirsem bilemedim cok kotu duruyor. surekli masa ve duzlestirme istiyor ki guzel dursun. siz hangi boyutta kestirdiniz kullanimi nasil
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Bebek doğduktan üç ay sonra  saçların dökülme dönemi başlıyor genelde avuç avuç oluyor. Bu dönemde de bir çok kadın saçlarını kestiriyor ki bende öyle yaptım uzun saçın dokulmesi daha zor . Bence kestir bir dene .  Kökü sende nasılsa illa ki uzayacak bazen değişiklik iyidir ruhu dinlendirir..
(506 puan) tarafından
evet degisiklik icin ve moralim yerine gelsin diye biraz da ondan istiyorum. pisman oldunuz mu kestirince  bn cok kararsizimm :((
(7,174 puan) tarafından
Hiç pişman olmadım belime kadardı saçlarım . Şuan tekrar belime geldi
0 oy
tarafından

Bebegim 10 gunlukken uzun saclarima kiyip bu fotodaki kadar kestirmistim percem kullanamam diye istemedim bebekle zor olur ugrasmasi zaten seninki de bi kac ay sonra sacini cekmeye başlayacak bence percem yapma derim :D

(506 puan) tarafından
alin bolgem genis oldugu icin yuzume percem cok iyi gidiyor cnm o yuzden percem dusundum. simdi bile cekiyor sacim acikken :) yaa bi tarafim kestir diyor bir tarafim kiyma diyor :)
tarafından
Sen bikirsin o zaman canm ben kestirsem de hep topuz yapiyorum açık buldugu her an sacimi cekiyo :)
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Model guzel benim uzun kıyamıyorum dökülüyor dogumdan snr dediler 5 aylik 1 aydir cok dökülüyor  ama kıyamıyorum:) esimde uzun seviyor
(506 puan) tarafından
valla ben de cnm ya uzadilar hos ama renginden memnun degilim komple boyatsam uzun saca kuaforler cok para istiyor. kendim de risk alamadim boya konusunda. en iyisi yeniden bir dusuneyim bn :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 113 göst.
24 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cidybebeq (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.
22 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
29 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 261 göst.

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...