0 oy
97 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Dişlerimi temizletmem lazım uyusturmadan temizleriz dediler ama çok acır mı. Yaptıran varmı bide fiyat bilginiz varmı. Biraz uçuk geldi fiyatı bana 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
O makina dis etine geldigindeki aciya dayanabilirsen olur biraz aciyo tabiki 
tarafından
Teşekkür ederim cnm. Dayanmak zorunda yım dişlerim rahatsız ediyor beni anormal şekilde
tarafından
Yani paniklersen bi sorun cikmasin derim aman aman buyuk bi sorunu yoksa bence ben disciden korkmam gozu acik dis eti ameliyati oldum ama bazi zamanlar ben bile heycan yapiyorum ne yalan soylim
-Reklam-
0 oy
(3,856 puan) tarafından
150 200 arası burda fiyatlar.  Spreyle de uyusturabilir aslında onda sıkıntı yok ki.  
tarafından
İl olarak neresi cnm 350 dediler nereden fiyat aldiysam bu fiyat

Sprey demedi
(3,856 puan) tarafından
İstanbul'dayız ,neeeeeee 350 mi sen başka kliniklere de sor canım
tarafından
5 yeri aradım cnm hep aynı fiyat. 450 diyen bile oldu
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Benim disimin çakılması lazimdi. Doktorumdan izin aldm cektireblrsn dedi. Cektrdm. Dişci dislerini temizleylm bi de ama doktoruna sor once dedi. Doktoruma sorcam onaylarsa temizletcem 250 tl dedi
(1,274 puan) tarafından
28e kadar cektirebilirsin disini dedi ben de 21de cektrdm
tarafından
Ben başından beri çekiyorum ağrısını. Hiç git çektir tamam demedi ler hep hayır dediler
(1,274 puan) tarafından
Doktordan doktora değişiyor o zaman
tarafından
Olabilir cnm benim gebelik riskli o sebebtende olabilir
(1,274 puan) tarafından
Olabilir cnm riske atmak istememistir
0 oy
(5,461 puan) tarafından
Ben hamilelikte birşey yapılmasını tavsiye etmiyorum görümcem de birşey olmaz diyenlere inandı tabi nasip kısmet zamanı o zamanmış da 34 haftalıkken doğum yaptı aniden suyu geldi sezeryana aldılar 
tarafından
Doktorlar bile birşey olmaz diyor. Çekime izin vermiyor zaten sadece temizlik
(1,274 puan) tarafından
Bnm dişim cok ağrıyordu 18.haftadan itibaren ve gecmiyodu. Doguma kadar sabredemezdm. Mecbur cektrdm. Zaten cekilmese de erken doguma neden olabiliyormus

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 138 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Asuu (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,880 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.

379,303 soru

11,353,526 cevap

34,825 kullanıcı

...