0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (945 puan) tarafından
Kizlar merhaba, oğlum sol göğsümün ucunu ısırdı ve yara oldu orası, emziremiyorum acıdan, zaten azar azar kan geliyor. Tek sağ göğsümden emiyor şuan doyar mı? 

Sol göğsümü pompa ile sağıyorum, biberonla verdim içmedi, kaşıkla veriyorum tükürüyor oğlum 5 aylık. Ne yapacağımı şaşırdım . Doktora pazartesi gidebilirim ancak, bana bir çözüm üretin nolur

6 Cevaplar

+1 oy
(29 puan) tarafından
5 aylıkken genelde göğüs yarası olmaz ama sen göğüs ucunu iyileştir ve tabi ki sol göğsünden de emmesi lazım 
(945 puan) tarafından
Isırdı dedim ya canım oğlum erken diş çıkardı, çatlak değil bı bildiğin yara oldu derisi kalktı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tek memeyle doyar ama diğerini sağmaua devam et de sütü kesilmesin 
(945 puan) tarafından
Evet sağıyorum canım keşke içsede, boşa gitmese
0 oy
(13,620 puan) tarafından
Bnmki 3 aydan 11 aya hep solu emdi.

Sağdan süt çekildi yavaş yavaş.
(945 puan) tarafından
Ek gıdaya geçene kadar doydu mu peki, zaten diş sancısı çekiyor acaba diyorum doymuyor o yüzden de mi böyle huysuz
(13,620 puan) tarafından
Ek gıda zamanı da ek gıda reddetti.
Hep zorladı beni.meyve purelwriyle yaşadı 11 aya kadar inan
(945 puan) tarafından
Lanolin krem kullandım düzeldi canım biraz sağol cevabın için
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Benim oğlum 5 aylıktan beri tek göğüs emiyor ama çözüm bulup öbürünü de emzirmen gerekiyor sütun varsa doyar ama ileri de doymaz benim oğlum doymuyor şuan
(945 puan) tarafından
Sütüm var şükür yaaa çözüm bulabilsem zaten emzircem olmaZsa el gıda başlicam
(14,019 puan) tarafından
Ek gıda da yeterli gelmiyor canım şuan oğlum 15 aylık tek göğüs yetmiyor yemekte yediği halde göğsün iyilesince tekrar devam et bence
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Ayy benim kız da erken çıkardı dişlerini. Isırdiğı yer delindi resmen çok acıyordu. Ama ben emzirdim canım emzirdikçe daha çabuk iyileşti. Biraz sabır gerekiyor sadece
(945 puan) tarafından
Hadi ya valla çocuk emdikçe ben mafoluyorum böyle bir acı doğumda yok yani, emzirdikçe geçer mi diyorsun yani
(2,444 puan) tarafından
Bende öyle fayda etmişti canım.  Ama eğer çok canın yanıyorsa fito ve madecasol krem alabilirsin eczaneden. Ikisini karıştırıp yara olan yere sür. O da fayda ediyor. O kremle emzirilmiyor ama emzirmeden önce yıkaman ya da temizlemen gerek
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Doyar bn tek ile emzirdim öyle büyüdü digeri üzüntüden kesilmişti.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 133 göst.
0 oy
4 cevap 133 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gizlianne (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 267 göst.
2 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ntsya (3 puan) tarafından soruldu