0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
Siz göturdunuz mu bide  kac ayliga kadar götürmek gerekiyor

17 Cevaplar

0 oy
(964 puan) tarafından
Canim mutlaka gotur ne olur ne olmaz ben 1 aylikti goturdum 1 ay sonra tektar gel dedi 2 aylikken tekrar goturdum 
(38 puan) tarafından
Peki ozaman götüreyim
-Reklam-
0 oy
(35 puan) tarafından
Götürdüm canım ne olur ne olmaz diye bence götür ihmal etme ilerde bisey çıkarsa yine sen ugrasirsin
(38 puan) tarafından
Haklısın bende götüreyim
(35 puan) tarafından
Götür canım ne isterseler git göz muayenesine kalçaya hepsine götür
(38 puan) tarafından
Göz muaynesi ne zaman isteniyor saglik ocağı bana bisey demedi göz hakkinda
(35 puan) tarafından
Canım tam hatırlamıyorum.ama sen arayp sor  çocuk doktoru.bakıyor ona ondan dememiş olabilir
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Ihmal etmemek lazim goturdum ben 3 aylikti
(38 puan) tarafından
Benimde 44 günlük o zaman haftaya götüreyim
(2,020 puan) tarafından
Gotur canim eksin olmaz artin olur.
(38 puan) tarafından
Aynen haklisin valla
0 oy
tarafından
Ben göturdum eger kalca cikigi varsa birsryler takip onluyorlar ama goturmezsen ve gec kalorsan ameliyat ediliyor. Benimkinin boğumlari esit degildi cok korkmustum ama sukur birsey cikmadi 2 aylikti galiba goturdugumuzde 
(38 puan) tarafından
Peki kalca çıkığı varsa biz bebekten anlamaz miyiz
(385 puan) tarafından
Ağrı sızı oluyor ileri derece de olanlarda hafif olanlar anlaşılmıyor çıkıkta
(38 puan) tarafından
Aa hic bilmiyordum goturcem mutlaka
(385 puan) tarafından
Hatta bizimki ilk muayene de var dediler sonra bir ay sonra oturmuş tamam dediler 6 aylık olduğunda ayağını basışından biz anladık bence çocuk ortopedisyenleri görmeli muhakkak sınırda olan çocukları, çocuğum wmekleyecekken 3 ay bacakları askıda kaldı 8 9 aylık olana kadar gerçekten önemli birşey genelde kız bebeklerinde çok oluyor erkek bebeklere göre
0 oy
tarafından
Oğlum şubat doğumlu ulturoson marttaydı iptal edildi randevü bidaha anladık ve içim içimi yedi uzun süre sağlık ocağındaki hemşire hastane corona hastanesine çevrildiği için gitme dedi ama çok pişman oldum imkanın varsa mutlaka götür 
(38 puan) tarafından
Himm anladim canim
0 oy
tarafından
40 günlükken götürdüm yani kalça çıkığı gözle görülür bir şey degl ve tedavisi ne kadar erken yapılırsa o kadar geçici olur eğer geç fark edersen düzelmeyebilir 
(38 puan) tarafından
Aaa mutlaka goturcem
0 oy
(938 puan) tarafından
Hastaneden çıkarken bı kağıt veriyorlar sana onun üzerine yazıyor neye götüreceğin 2 aylıkken götürdüm özellikle kız sa sakın ihmal etme pandemi felan deme götür çocuğu erken önlem çok önemli 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Mutlaka gidilmesi gerek tabi ki. En ideali 35-40 günlükken gidilmesi 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Evett götürdük canım götür bence 
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Mutlaka götürmek gerekiyor 1 aylıkken götürdük kalça çıkılıklığı vardı 2 aylık olunca tekrar götürdüm geçmişti 
0 oy
(749 puan) tarafından
Ayaklarını birlestr. Anlıyorsun zaten 
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Tabikinsart bende goturdum tum cocuklarimi ihmal etme
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Bence şart cnm benım ablamın kızında kalça çıkıklıgı vardı 2aylıkken belli oldu ultrasonda şimdi 3.yaşında kalçası hala çıkık alçıda durdu 5 ay 
0 oy
tarafından
Götü mutlaka canım. Benim kızımda sağ kalçası tam oturmamış demişti doktor. Bir ay çift bez kullan sonra kontrole gel demişti. Bir ay çift bez takmıştım geçmişti. İhmale gelmez böyle şeyler.
0 oy
tarafından
1.5 aylikken goturdum tedbir amacli mecbur degilsin ama bisey varsa onceden onlem alirsin
0 oy
tarafından
45 günlükken gel dedi gideceğim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 45 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhmd8mrn (6,065 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 438 göst.
15 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Yildizsumeyye (559 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 520 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde Aysegul001 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 240 göst.
21 Şubat 2023 Aile kategorisinde slnlyl (16 puan) tarafından soruldu

381,812 soru

11,430,668 cevap

34,990 kullanıcı