0 oy
58 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (116 puan) tarafından
Kızlar, 3-4 gibi dil altı hapı alan biri kekik çayı içebilir mi bilgisi olan var mı?  Babam çok kötü durumda. Acile gidiyor dilaltı verip, mide bulantısı için ilaç yazıp gönderiyorlar. 20 den inmiyor tansiyonu ne olursunuz bilen varsa yazsın 

6 Cevaplar

0 oy
(39 puan) tarafından
Ayranlı limon 
(116 puan) tarafından
Sağol canım
(39 puan) tarafından
Ben kullanıyorum kayinpederim de kullanıyor ayranlı yoğurt deneyin bir zararida olmaz
(116 puan) tarafından
Sağol canım. Her akşam içiyor artık
(39 puan) tarafından
İse yaradimi canim
-Reklam-
0 oy
(619 puan) tarafından
Canim tekrar acile gidin 20 diyorsun. Beyin kanamasi gecirince mi müdahale edecekler. Normal zamanlarda da lütfen yediklerine dikkat etsin. 

1 kase yogurdun içine yarım limon sıkıp yesin. Hemen etki ediyor ama 20 lerde nolur bilmiyorum 
(116 puan) tarafından
Canım etmiyorlar kaçtır aynı şeyi yapıyorlar çok korkuyoruz hepimiz artık ben çare üretmeye başladım
(2,534 puan) tarafından
Devlete mi gidiyorsun nasıl müdahale etmezler 20 olmuş hamileysen bebek için de çok fazla riskli ihmale gelmez
(116 puan) tarafından
Babam için sormuştum canım
0 oy
tarafından
Canim sarımsak da düşürüyor ama 20 diyorsun hastaneden başka bir şey işe yaracagini sanmıyorum Allah korusun felç beyin kanaması geçirebilir 
(116 puan) tarafından
Sağol canım. Tekrar acile götürdük zaten başka çare kalmadı.
0 oy
(913 puan) tarafından
Benim annem 10 gün önce 27 15 tansiyon ile hastaneye kaldırıldı ona bile bı dil altı verip fisfis sıkıp düşürmeye çalışmışlar düşün  çok zor tansiyon olayı annemin beynine pıhtı atiodu az kalsın. Limon sıkıp suya katıp içsin canım bskada bişi bilmiyorum Allah şifa versin inşallah ♥️
(116 puan) tarafından
Sağol canım tekrar acile götürdük fısfıs dilaltı serum ne varsa verdiler
0 oy
(48,690 puan) tarafından
stres yaptigi bisey var mi baska doktora gitsin gecmis olsun canim
(116 puan) tarafından
Sağol canım tekrar acile gitti. Hafta içi Endokrin bölümüne yönlendirildi
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kekik çayı tansiyon yükseltir dil altına rağmen düşmezse başka sebep aranır. Başka hastane seçenek varsa oraya gitsin
(116 puan) tarafından
Endokrin bölümüne yönlendirildi, sağol canım
(13,202 puan) tarafından
Rica ederim canım Allah şifa versin.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 31 göst.
0 oy
3 cevap 81 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Arzem34 (2,835 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 80 göst.
19 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...