0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (2,835 puan) tarafından
Polmuner hiper tansiyon hastası olan veya duyan etrafında bu hastalıktan olan varmı ben polmuner hipertansiyon  Hastasıyım kalp Hastasıyım aynı zamanda 1 ay olucak tedavi görüyorum  tedavi süreci nasıl nasılsanız gerekir bilen varmı 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım hic duymadim Rabbım şifa versin
(2,835 puan) tarafından
Aminn  Allah razı maalesef  tedavisi olmayan bir hastalık nolur dualarınızda benide unutmayın 3 buyuk aylık bebem var
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Annem var kalp ilacı dışında tansiyon ilacı kullanıyor ömür boyu da kullanacak başka da çözümü yok 
(2,835 puan) tarafından
Hiçbir tedavisi yol maalesef hamdolsun bir kızım var doktor cocuk yasaka hayati tehlike oluşturuyor hastalığımı yeni öğrendim  doktor çok şanslısın  şansın yaver gitmiş dedi cocuğun olmuş dedi çok zor bir süreçten geçiyorum  geçen hafta anjiyo oldum yarın endoskobi  çekilecek kalbinde büyük bir delik var onu kapatacaklar ameliyatla
(2,835 puan) tarafından
Na zaman öğrendi acaba
(13,202 puan) tarafından
Annem de 15-16 yaşında öğrenmiş kalp kapakçığı tam kapanmıyor ameliyat olacak birkaç yıla. Ona da bebek yasak demişler iki kardeşiz ona rağmen. Allah şifa versin inşallah ameliyatın başarılı geçer ki delikse sadece geçer korkma.
(2,835 puan) tarafından
Rabbim annene acil şifalar versin inşaAllah  başarılı gecer
(13,202 puan) tarafından
Amiin inşallah canım sana da Allah şifa versin
0 oy
tarafından
Annemde hipertansiyon var ilaç kullanıyor düzenli ömür boyu da kullanacak. Stres sinirden uzak durman gerekiyor. Beslenmene dikkat et bir de. ama polmuner hipertansiyonu tam bilmiyorum bir farkı var mı.
(2,835 puan) tarafından
Polmuner hipertansiyon hastalığının hiçbir çözümü ve tedavisi yok maalesef:(((( hastalığımın teşhis edilmeden önce doğum yaptım sağlıklı bir kızım var hamdolsun normalde bu hastalara cocuk  düşünmek kesinlikle yasak çünkü ciddi anlamda  hayati tehlike oluşturuyor doktorlar çok şaşırdı bu Allahın  bir mucizesi dedi
tarafından
Allah şifa versin ne güzel bebeğini kucağına almışsın.
(2,835 puan) tarafından
Rabbime binlerce kez şükürler olsun Allah razı olsun cnm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 83 göst.
20 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde bglm_ftma (5,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
22 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevv1995 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.
29 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KadrATr (21 puan) tarafından soruldu

380,017 soru

11,375,584 cevap

34,860 kullanıcı

...