+1 oy
521 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,077 puan) tarafından
Kizlar oglum 16 aylik 5 gun once sunnet ettirdik.  Bebekken bir takim ufak tefek saglik sorunlariyla ugrastigimiz icin yaptramadık. Derken derken bu aya kaldi. Ilk 3 gun cok zor gecti bildiginiz cok zor yani.  Durdurmak imkansiz oluyor. Bu yuzden kanama vs oluyor. Caresizce aglayisi..Elbette geciyor ama . Diyecegim şu ki. Ya 40 i cikmadan yani dönmeden en fazla 3 aylikken yaptırın ya da akli erince 6 yasindayken...

Benim dustugum hataya siz düşmeyin.  Erkek bebegi kucuk olan anneler varsa hic beklemeyin ettirin. Ne kadar kucuk o kadar iyi. 

24 Cevaplar

0 oy
(4,858 puan) tarafından

Benim oğlanla ablamın oğlanı aynı günde aynı doktor sünnet etti ikisinin arasında 17 gün var benim oğlum büyük üç aylıkken yaptırmayı düşünüyorduk virüs peydah etti yapmıyoruz sünnet dendi özel hastanede oldu sünnetleri ablam her ay arayıp sordu yapoyormusunuz başladınız mı sünnete diye besindi ayına girdiklerinde sünnet edildi vallahi çok rahat ettik yani en azından yürümüyor iyileşmesi daha kolay oldu ablamın büyük ogluda 3 aylıkken aynı doktora aynı hastaneye olmuştu nedendir bilmem :) annem der erken sünnet ettirdik bunlar çok yaramaz oldu :):D

-Reklam-
0 oy
(636 puan) tarafından
4 aylıkken yaptırdım. Yine oğlum olsa yine aynı küçükken yaptırırm
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Bardak koymadığın sürece yarası iyileşmez canım karton bardak var ya onun altını kes yarıdan o şekilde özel bölgesine koy eczanede satılan bant ile yapıştır ben 3 aylıkken yaptırdım ertesi gün huzursuzluk bile olmadı
(1,077 puan) tarafından
Bardağı doktor neden tavsiye etmedi ki. Bezli bebek idrar iyi gelir dedi aksine
(12,861 puan) tarafından
İdrarı zaten yine etki ediyor canım bardak özel bölgesini sürtünmeden darbeden korumak için konuluyor nasıl söylemez çok saçma bizim doktorumuz sünnetten hemen sonra koydu bardağı o yüzden çok huzursuz olmuştur bebeğin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Sevgi tanemm (891 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 63 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianne_tugce (1,285 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Kubrabas (185 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 245 göst.
26 Mart 2022 Aile kategorisinde Busraburak01 (2,525 puan) tarafından soruldu

382,946 soru

11,462,790 cevap

35,053 kullanıcı

...