0 oy
249 göst.
Diğer kategorisinde (366 puan) tarafından
Kızlar sezeryan doğum yapalı 3 gün oldu hemoroidim vardı zaten bugün farkettim ki 5 tane meme oluşmuş Kabız değilim Halbuki nasıl oluştu bilmiyorum bir tane vardı Bir tane de çok küçüktü üstüne üç dört tane eklenmiş yani Bayağı da şişmiş hafiften de sancı yapıyor Bu çoğalacak belli ne yapabilirim Siz neler yaptınız en iyi hemoroid ilacı hangisi doğum sonrası kullanılabilecek lütfen önerilerinizi söyleyin çok kötüyüm hepsi geçsin istiyorum

13 Cevaplar

0 oy
(2,291 puan) tarafından
Sıcak suya oturmak dışında bisy hatırlamıyorm geçmiş olsn..

Kayısi iç birde.
(366 puan) tarafından
Sağol canım
tarafından
Bende onu yazıcaktim hamileyken oldu benim sonra dogum yaptim biraz belki geçti zaman oyle boyle degil agroyor kasiniyor oturamıyorum..

Sicak su duydum sicak duya oturmadim ne kadar sıcaga cikartabilidigim kdaar cikarttim bacaktan falan asaya aferdersin direk oraya falan tuttum baya tuttuum yandi falan ama iyi geldi .. ogundur bügundur tik yok 2 sene olucak yani.. sukur allahima annem cok çekiyor benim allaj kolaylik versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kantaron yağı sürün kesinlikle çok iyi bana dua edersiniz:))
(366 puan) tarafından
Geçiriyor mu
tarafından
Tamamen bitirmio elbette ama kurutuyor ve ağrıyı alıyor
(366 puan) tarafından
Sağol canım
tarafından
Şifa olsun inşallah sende sağol tatlım
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Benimde normal doğumda oldu basur şuan ikinci gebeligim daha yeni gittim doktora bı şurup 3 tane krem verdi hametan fito diğer ikisinin adını hatırlamıyorum benim boydan boya dediğin memisten:(( 
(366 puan) tarafından
Çok zor ya
(3,099 puan) tarafından
Nasıl dogurcam çok merak ediyorum kesin aşırı kanamam olur basurdan
0 oy
(366 puan) tarafından
Postum yukarı çıksın 
0 oy
(5,399 puan) tarafından
Benm meme değilde çatlak olmuştu aferdesın sankı ordan cam çıkıyr ayy çok kötu 2 buçuk ay çektim kataron yagı falan fyda etmedı doktr genel cerrahi ye gttım locafen kırem yazdı bıde duphalac şurup yazdı şurup emzrdm içtim bebeği baya ishal etti ama locafen kırem çok çabuk iylştrdi çok şükür ha bide doktır bnyoda sürekli süzgeçten sıcak su tut dedı vala benm geçti çok geçmiş olsun sanada cnm locafen kırem kullan bnce 
(366 puan) tarafından
Sağol canım allah razı olsun
0 oy
(1,324 puan) tarafından
Doğum sonrası zor bir süreç oluyor bu basur önce kantaron yağı dene bakalım çare olmazsa bir doktora daniş derim 
(366 puan) tarafından
Denedim xanım şimdi onu inşallah iyi gelir sabaha kadar
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kuzu bendede var onun atak zamanları oluyor sanırım o ewredesin bu aralar acı baharatlardan uzak dur ki kabızlık acı vermesin ya yaktiracaksin ya çekeceksin bebekte varmış şuan sen onunyaktirsa. Çok zorlancaksin yediğine ictigine dikkat etmekten başka çarem yok
(366 puan) tarafından
Aynen canım ah inşallah kantaron iyi gelir evde vardı denedim bakalım sabaha ne olacak
(9,247 puan) tarafından
Bilirim zonklamaeini kanaman yoksa iyisin gene .
(366 puan) tarafından
Erken fark ettim diye yok sabaha bakalım nolcak kedin oda olur çünkü oluyordu
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ben taa hamilelikten onceden beri çekerim bu illeti ama hamilelik ve hele ki dogumdan sonra mahvetti beni. Tuvalet.ihtiyacim gelince ağlamaklı oluyordum resmen tuvaletten çıkınca da yüzüstü yatıyordum ağrıdan oturamadım günlerce doktora gittim ameliyat dedi. Neyse yaptıklarıma geleyim sıcak suya oturmak rahatlatıyor özellikle tuvalete çıktıktan sonra. Ağrımı azaltan bir yöntem soyliyim sana çiğ patatesi rendele az balla karıştır ve bölgeye yerleştir bir pamukla bu beni rahatlatıyordu gece yatmadan önce yapıyordum. Çok geçmişler olsun 
(366 puan) tarafından
Sağol canım allah razı olsun deneyecem sıcak suya oturamam ama sezeryanlıyom ya dikişlerden dolayı
(2,947 puan) tarafından
Evet doğru ben normal olunca dikişlerime de iyi gelmişti. O zaman düşte su tut rahatlatır o da
(366 puan) tarafından
Öyle yapayım bari
0 oy
(119,569 puan) tarafından
eczaneden cremi var ondan al
(366 puan) tarafından
Nedir canım adı
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Normal doğum mu
(366 puan) tarafından
İlki normal doğumdu ondan kalma
0 oy
tarafından
Benim yıllardır var afedersin makadim catlamisti  fitil krem felan verdi genel cerrah öyle biraz hafifledi genel ceraha git daha kötü olmadan derim 
(366 puan) tarafından
Öyle yapayım bari çol zor ya
tarafından
Hemde nasıl zor
0 oy
(164 puan) tarafından
Procto_glyvenol diye bi krem kullanmistim iyi geldi canim birde sicak suya baticon döküp oturuyordu yigenim o iyi geliyor diyordu 
(366 puan) tarafından
Sezeryanlıyım sıcak suya oturamam canım maalesef
(164 puan) tarafından
Gecmis olsun kuzum bende oturmadim bu kremi kullandim bende
0 oy
(38 puan) tarafından

image

bende dogum sonrasi basur oldu normal dogumdu cok zorlandim afedersinz tuvalete gitmek istemiyordum sonrasinda oturamiyordm, anestol yazan kremi teyzemin onerisiyle aldm onada dogum sonrasi doktoru vermis ben eczaneden recetesiz 20 tl ye aldm gercekten faydasini gordm duzeldi cok şükür, belki size de faydasi olur cok zor çünkü Allah yardimciniz olsun 
(366 puan) tarafından
Aynen öyle canım gerçekten çok zor amin inşallah inşaklah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 742 göst.
25 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 111 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Zenan. (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emellllsdkkk (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emellllsdkkk (121 puan) tarafından soruldu

381,599 soru

11,423,767 cevap

34,981 kullanıcı

...