0 oy
740 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kızlar ölüyorum çare lütfen ya hergün ağrı acı çekiyorum oğlum 8 aylık doğumdan sonra oldu 8 aydır çiledeyim resmen,bitane jel aldım hemoclin eşime iyi gelmiş kaç yıl önce bende kullanıyorum inşallah iyi gelir.2 küçük meme bir büyük meme dün oldu resmen beni kesseler daha iyiydi kabizlik da cabasi sanki bağırsaklarım bozuldu ne yesem ne icsem de iki günde bir çıkıyorum tuvalete bazen 3 gün oluyor :( doktora gitmeye cekiniyorum sağlık ocağına gittim fitil ve krem verdi proloctog ama geçmedi şifa bunda bulcam inş sizde oldumu nasıl geçti dertleselim illet beladan  :(:'(

image

9 Cevaplar

0 oy
(638 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Canım öncelikle geçmiş olsun. Kabak çekirdeği yağı kullan. İçtiğin suya, çobana, yemeğe 2 şer damla damlat. Çok rahatladığını, bağırsaklarının açıldığını göreceksin. Sonrasında kesinlikle doktora gitmelisin. 
(468 puan) tarafından
aynen hemde parazitleri temizliyor özellikle kilo alamayan çocuklar için ayrıca cildeki lekelere çok faydalı
(638 puan) tarafından
Aynen canım çok güzel bi yağ
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çekinme canım yani.mecbur gidelecek tanıdığımız gitti beş dk operasyon sürdü kurtuldu
0 oy
(327 puan) tarafından

image

bu kremlerin ikisini karistirip kullandim iki güne iylestirdi ben cok cektim memeler cok cok buyuktu dogumda resmen bagirsaklarim cikmisti agridan acidan öldüm bunlari da hastanede bi hasta bakici kadin onerdi allah razi olsun cok iyi geldi 
tarafından
Ilk emeliyat demiyolar ben devlete gittim eğer ilaçla geçmezse kremle vs ameliyat olur
(327 puan) tarafından
Geçti zaten şuan bi ağrım yok ama memeler için ilaç care olmuyo şişleri indi sadece ama oyle kaldilar kurtulmak icinde ameliyat şart
tarafından
Ağrısı yoksa bırak kalsın memeler de süs  D:D
(327 puan) tarafından
Bidaha ki doğumda daha kötü olur o yuzden ilerde istiyorum ameliyati
tarafından
Ben 2 de bitirdim doğum cocuk işini inşallah  :Dolursada sezeryan olurum  :D
0 oy
tarafından
Anestol pomad krem orayı uysuutup acıyı azaltıyor canimve kabızlık içinde dupalac şurup anında etkili emiziriyosan doktora sormadan kullanma ben kemoterapi alırken çektim bunu kanserden çok canımı yaktı yemin ederim bitmiş bı bunyeyle bunla uğraşmak zulüm gibiydi .. 
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Bende deliriyorum acidan :(
0 oy
tarafından
Ben internetten okumuştum bir gavur bakla mı  ne var mis adamın biri ac karnına ondan yutarak iyileşmiş internetten bir araştır istersen canım  bende de doğumlardan kalma bir tane meme var o kadar şiddetli sancı çekememe rağmen oldu oda çok zor gerçekten allahım şifa versin inşallah 
0 oy
(6,833 puan) tarafından
Hamilelikte benimde vaedi dogumda dahada fazla oldu hatta basur memesi dahada buyudu doktora gittim bkynu skısmis dedi iki krem yazdi 1 hap verdi gevti sukur simdi biraz kanamam oluyor
0 oy
tarafından
Bendede çatlak vardı ama o zaman çocuk filan yoktu bal gibi Bi şurup adını unuttum bide uyuşturucu krem yazmıştı doktor yalnız krem iki sene önce 200 liraydı güzellik merkezlerinde kullanıyormuş sürdüğün yer anında uyuşuyo beni çok rahatlatıyodu. Şurubuda az içiyodum çünkü ishal yapıyordu. Ama krem benim hayat kurtarıcımdı resmen
0 oy
(786 puan) tarafından
Aloa vera nin icindeki jeli varya bi tanidim kullandi kullan iyo geldini söylüyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 249 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Nnuurrr (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
19 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,624 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emellllsdkkk (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emellllsdkkk (121 puan) tarafından soruldu

381,366 soru

11,417,491 cevap

34,970 kullanıcı

...