0 oy
113 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (588 puan) tarafından

Kızlar kan değerleri düşük dedi doktor. İlaçları kullan 1 ay sonra gel dedi ve korkutan bişey söylemedi. Fakat enabıza baktım tanı olarak " 

Diye bişey yazıyor. Araştırdığımda da iyi şeyler çıkmıyo. Bir bilgisi olan var mı? Sizin enabızda da aynısı mı yazıyor?

5 Cevaplar

0 oy
(1,782 puan) tarafından
Canım bunlark ciddiye alma sekreter ne gördüyse ona tıklıyor sistem için. Bende progestan vurulmak için acile gidiyordum her gün bir gün bayılma bir gün kalp yetmezliği bir gün ishal yazmışlar önemli değil yani
(588 puan) tarafından
İnşallah öyledir . Gece gece telaşlandırdı beni
(1,782 puan) tarafından
Sen doktorun dediğine bak bu sistemi sekreter dolduyor e nabız için raşitizm sekelleri demiş hem raşitizm dememiş yani korkacak birşey de yok aslında bunlar tanı değil zaten
(588 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol
-Reklam-
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Ne ilaç verdi 
(588 puan) tarafından
Ferrum, vitabol ve zinco. Hepsi şurup
(13,316 puan) tarafından
Sallamayon ıcd girmiş canım korkma çok da önemli değil ön tanı. Hesabı kapatmak için giriliyor
(588 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol
0 oy
(1,792 puan) tarafından
Canım sen ona bakma bence bende geçen belim tutuldu diye gittim acile bel fıtığı yazmışlar ne alakaysa artık 

Tanı ismine uygun bir kılıf onlar için rahat olsun ilaçlarını düzenli kullan kontrollerini aksatma yeter 
(588 puan) tarafından
Çok sağol canım herkes öyle demiş içim rahatladı.

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,021 göst.
30 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
0 oy
4 cevap 143 göst.
2 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevdoş (197 puan) tarafından soruldu

400,715 soru

11,988,993 cevap

36,172 kullanıcı

...