0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (604 puan) tarafından
Aciyomu 

6 Cevaplar

+1 oy
(4,859 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap

image

image

3 tane çektirdim çekilirken acı falan olmadı sadece tekini sokturursen yaşlı bı doktora denk geldim baya bı ugrasmisti üst tarafı cektirdigimde üç gün oturur vaziyette uyudum :D
(604 puan) tarafından
Aynen kuzum guzel yer  bol bol yesillik
Ve gezilcsj yerleri cok var  hele sapancanca ya cok guzel yerler var  ankarada ona hasrert kaldik
(4,859 puan) tarafından
Kız Ankara'da keklik pınarı in tepesinde oturuyordum sabahları yokuş aşağı inerken gökyüzü sanki gözümün önünde deniz gibiydi ben deniz çocuğuyum denizde büyüdüm sayılır Ankara kuru birşey yok Ankaralılara burda deniz yok deyince göl var diyorlar giremedikten sonra ne anlarım ben o golden :)
(604 puan) tarafından
Iyiki golleri var yoksa ne diceklerdi:))   ben pek nasip olmadi oyle debize gitmek ama insan ariyor tabi ki :))
(4,859 puan) tarafından
Aynen :)))
(604 puan) tarafından
Hayirli gunlerin olsun canim
-Reklam-
0 oy
(3,399 puan) tarafından
Benim 4 de ameliyatla alindi cnm zor bi surecti dikişler falan 
0 oy
(935 puan) tarafından
Dişinn yapısna bağlı canm benim dişim uyuşmadı korktm diye 2 defa iğne yaptı hiç acımyr iğne uyuşncada çekti hissetmedim bile ama iyi köklü oluyr yirmlk diş kesle çurümese sağlm yani
(604 puan) tarafından
Korkuyoruj vsnim bende  ameliyatlimi oldu
(935 puan) tarafından
Yok ameliyat olmadm ama görmcem oldu agrısı oluyr ameliyatn
0 oy
(1,929 puan) tarafından
2 tane çektirdim  sadece uyuşturma işleminde acıdı daha sonra hiç hissetmedim 
(604 puan) tarafından
Smeliyatlimi oldu canim
(1,929 puan) tarafından
Yok canım normal çekim oldu
0 oy
(12 puan) tarafından
Tamamen dişin yapısına göre. Önce filmde bakıyoruz zaten ama kolay gözüken uzun sürebiliyor. Kısa gözüken uzun . Sizin sadece çeneyi açık tutmanız zorluyor o esnada acı duymazsınız. Sonrasında da çok dikkat ederseniz 1 2 haftada iyileşirsiniz doktoru iyi dinlemek lazım eğer ameliyatlı ise 1 hafta sonra da dikişler alınıyır. Bazı yarı gömülü dişlerde ise ameliyata bile gerek kalmıyor heleki çıkmışsa daha da basit 
(604 puan) tarafından
Yari gomulu canim tam cikmadi  korkuyorum ya
(12 puan) tarafından
Belki dikişe bile gerek kalmaz. Anestezi aldınta zaten hissetmiyorsunuz. Aonraki sürecide dediğim gibi dikkat ederseniz hiçbir problem yaşamazsınız
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Bende çok acı oldu çünkü 20 lik diş kökü çok uzundu çıkmak bilmedi  neredeyse yarim saat dişi çıkarmakla ugrasti uyuşuk bişey hissedilmiyor du. Ama çok ağrısı oldu bide çene kemik yerinden çıkmıştı neler cektim yani

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 157 göst.
29 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihrimahhh (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 363 göst.
27 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eliffffff (226 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 37 göst.
15 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
13 Kasım 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...