0 oy
153 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3 puan) tarafından
Kızlar 20lik.disim.agridı iltihap var dedi doktor antibiyotik verdi bitti ağrı geçti diye gitmedim tekrar ağrıdı bu sefer yine iltihaplandı doktor çekmeye çalıştı çok fena oldu dişim şimdi antibiyotik kullanıyorum yine ağrı sancı var bastırınca açıyor biraz sonra doktora gidicem korkuyorum cekerlermi yaşayan varmı

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İşte sıkıntı orada sana ilacı veriyor iltihap bitsinde o diş rahat çekilsin diye, sen bidaha iltihap kaptirmişsin şimdi daha çok ağrın olur 
-Reklam-
0 oy
(12,754 puan) tarafından

Benim sancı bile yoktu doktor çekti :angry:

0 oy
tarafından
Valla çektirdim bir kaç dikiz olmuştu
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ahh cektircem de gomuluymus cerrahi bi operasyin gerekli dedi daha da korkumdan gitmedjm ara ara agri oluyor
(1,621 puan) tarafından
Bana da gömülü dediler devlette almadı fakülteye gittim gömülü ama kesiye  falan gerek kalmadan çekti devlete gittiysen pek ugrasmiyolar
(4,152 puan) tarafından
Yok canm ozele gittim ama ilcede yasiyorum burda olmaz ile gitmen gerek dediler
(1,621 puan) tarafından
Antibiyotik kullan ağrı geçince git  kuzum yoksa çok agrir
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Ilk Hamilelikte zorladı beni alttan ikisi şişip şişip iniyordu patlamiyordu iltihap dediler antibiyotik verdiler içtim cekmediler yine de idare et doğumdan sonra dediler. O arada patladı zaten yarışı çıktı yarışı gömülü kaldı 2 dişin de. Doğumdan sonra 40 çıkınca gittim ameliyatla alcaz dediler uyusturdu igneyle nesterle kesti aldı sonra dikiş attı damağa iki hafta sonra gel diğerini alıyım dedi 2 hafta sonra gittim öbürünü aldı aynı şekilde. Allah razı olsun diyorum hala. Koltuğa oturmamla kalkmam 5 dk sürdü hiç bişey anlamadım. Oysaki koltuğa oturunca başladı yaşlar akmaya gözümden acicak diye ağlıyordum daha acımadan :D

0 oy
(1,009 puan) tarafından
28 yaşındayım ama 20 lik dışım çıktı mi hatırlamıyor çekmedim de ağrısı da olmadı ama kaşıntı vardı en arkada  bu defa kesin git ama kötü olmasın daha da
0 oy
tarafından
Çarşamba günü de ben çektirdim. Çok zorland im ama şükür şimdi iyi dişim  mecbur çekecekler kırıyorlar niye sıkıntı yaşadın ki 
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Cektirmedigin sürece duzelmez canım tek seferde çektir kurtul geçen hafta cektirdim gömülüydü bide kadın cenemi cikaracakti resmen sadece baskının verdigi ağrı oldu 4 5 dk anca ugrasti 3 gun ağrı kesici içtim su an normal ağrı falan kalmadı ama o dışın yerinde resmen 1 mt çukur var:O:D oda zamanla geçer 

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim benim iltihap varken çekildi hic canim acımadı hic bise hissetmedim 
0 oy
tarafından
Ben cektirdim  o 20.lik dış varya o ne fena ağrı yapıyor yeminle çektirmezsen daha beter ağrıların olacaktır ama iyi.doktor çeksin bazıları içe kaciyor
0 oy
(741 puan) tarafından
Ben 4 tanesinide çektirdim :D
0 oy
(1,048 puan) tarafından
benim cekildi Allahim boyle bir aci yok dikisloydi benim gomuluydu canim aglamaktam mahfoldum korkutmak istemem ama cok zor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 70 göst.
1 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Metehannyksl (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde nurr001 (1,197 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 174 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu

374,661 soru

11,206,544 cevap

34,509 kullanıcı