0 oy
336 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Kızlar yardim edin evlendigimden beri biktim artik ya kaynanamgille once altli ustlu oturuyorduk 2 yillik evliyim yazlari burdalar kışları koydeler. Ilk evlendigim sene koye bile gitmediler surekli bizdelerdi. Altli ustlu olmamiza ragmen yatili bile kaldiklari oldu. Ne sevgililer gunu ne evlilik yildonumu hic yalniz kalamadik esimle biktim artik esime konuyu açıyorum onceleri hak veriyordu simdi ise surekli sikayetleniyorsun diye benden uzaklasiyor konuşmuyor benimle. Evi tasidik simdide pat diye cikip geliyorlar kayınpederimle dışarıdaydım desem neredesin alalim diyorlar dusdaydim desem tekrsr çıkıp geliyorlar biktim artik. Bu cuma geleceklermis yine onuda sans eseri ogrendim hazırlık yapmak istemiyorum gelmelerini istemiyorum yoruldum ya bebegim oldu 5 ay bizimle kaldilar lohusalik bebegim hic birini guzel hatrlayamiyorum

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bana da aynısı yaptılar bende hiç bir hazırlık yapmadım onlar gelince keşke haber verseydiniz de hazırlık yapardım bi dahakine haber verin dedim ondan sonra hep aradılar 
(13 puan) tarafından
Kac kez dedim hatta birinde evimi dağıttım sirf haberwiz gelmeyin diyebileyim diye olsun olsun sen topla hadi biz otururu Dediler sen dusun
tarafından
Onlar gelince kapıyı açma yada evden çık git onu da yap
-Reklam-
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Cnm senle kavgasi yok ise laf sokma vs durumu yok ise kocan ne desin gelme diyemez ki ve malesef ana babalar boyle haber verme durumunu sevmiyorlar sen genede eşini kendinden sogutma varsin gelsinler
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Cumadan once arayip hal hatir sor, bizde bunaldik artik basbasa bir kacamak yapmak istiyoruz, henuz karar veremeidk gidecegimiz yere de, oblardan once davran. Belki aileme gideriz filan de, veya davetliyiz bi arkadasima de
0 oy
tarafından
Onu bana da yapıyorlardı habersiz geliyorlardı bende isim oluyor cikamiyorum niye aramiyorsunuz gelirken dedim açık açık ne olacak falan diyecek oldular oğullarının evi muhabbetine döndürmeye kalktılar burası bekar evi değil Emre nin benimde evim bizim evimiz yani her zaman müsait olamam dedim biraz konuşun sizde yaa bazen niye bu kadar susuyorsunuz diye sinir oluyorum kendi kendime oturduğum yerde 
0 oy
tarafından
Banada aynısı oldu üstelik çalisiyordum 5.30 da eve geliyordum evi toplayacam yemek yapıcam pat diye kapi caliyor bir bakiyorum kaynanan cinnet geciriyordum bir degil iki degil artik sinir oldum surat astim valla esime yaninda laf soktum gercekten cok anlayişsizdi. Bir kere kapıda kaldi eve gec gelmiştim gezmeye gitmistim o gün anladi özel hayatımin oldugunu bir daha da habersiz gelmedi
0 oy
(695 puan) tarafından
Öncelikle kendi ailenle aynı sehirdeysen şöyle ailene onlarda zırt pırt gelsinler özellikle eşin ewdeyken bak o zmn eşin nasıl dir dir konususyor o zmn da sen eşine offf büyütüyorum anca şikayet ediyosun de bazı insanlara yasattiklarini yaşamadan anlamiyorlar o zmn sana zamanla hak werecektir Kaynanalar da hizmetini beğeniyorlar sır o yüzden senden cikmiyorlalrdir madem bebek var hiç bişey yapma hazırlık falan durmuyor dersin geldiklerinde yapsın yesinler ki bu dahakine sık gelemezler

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 310 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 214 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 329 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 362 göst.