0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (248 puan) tarafından
23 aylık kızım yatağı odası hazır ama bizim yanımızda beşiğinde yatıyor aon 1 haftadır öğlen uykularını kendi yatağında yaptırıyorum bazen beşiğini istiyor kirli temizlensin sonra diyorum ama gece uykularına nasıl başlamam lazım kestiremiyorum tecrübelerinizi paylasirmisiniz

6 Cevaplar

0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım benim ablam ayirdiginda uyuyana kadar yanına uzanır masal okurdu o şekilde alistirdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
benim kizim 2 ya 8 aylik odasi yok malesef .o yuzden bizle yatiyir kendi yataginda.ama oda hazrlamaya basladik ne zaman tamir olur hazr olur bilmem.o zamana kadar oglumda buyur 10 aylik suan.ikiside kendi odasina gecer
0 oy
(352 puan) tarafından
Ben 1 yasında ayırdım odasini.Hic zor olmadı çok şükür.. Çok da iyi yaptigimi düşünüyorum.Aslinda 2-3 ay daha geç ayiracaktim ama, bir gün geçirdim yan odaya , baktım sıkıntı olmadı.Hatta uyku kalitesi arttı bizimkinin.Meger bizim odamızda yatagimizda donsek duyuyormuş.Simdi mis gibi uyuyor.Ama odalar uzak değil, dipdibe kapilari. Benim uykum da hiç ağır değildir. Uyansa hemen gidiyorum yanına.Sorun yaşamadık bin şükür.
0 oy
(13,090 puan) tarafından
Beşiğini ilk kaldirman lazım alışana kadar ona yardımcı ol o beşiği gördükçe orayı isteyecek çünkü orayı benimsedi mesela anlat bu bebekler için sen büyüdün bunda uyuman gerekiyor felan diye hediyeler koy yatağına mesela alışınca bırakırsın hediyeleri de zaten 
0 oy
tarafından

Yanımda uyuyo sonra yatağına alıyorum bende dün ayırdım odalarını 2 sinin birisi 2 yaşında olacak diğeri 6 yaşında ayy çok rahat oldu valla sadece 7 aylık olanın beşiği yanımda oda 1 yaşına girsin onuda abilerinin, yanına yatır cam 

(2,692 puan) tarafından
Rahime üçü de yanınız da mı uyuyordu şimdiye kadar? Yoksa 2 yaşında olanı mı şimdi ayırdın?
tarafından
Canım 3 üde yanımda uyuyodu bu yaşa kadar bende artık odalarını ayırma kararı aldım 6 yaşındaki oğlum kardeşi olmadan uyumak istemedi ikisini de odaya koydum ayy vallahi bir rahat oldu sadece en ufak yanımda şimdilik
(2,692 puan) tarafından
Ay çok iyi olmuş yaa, ben de anne baba yanında çok durmasını doğru bulmuyorum çocukların. Senin için de onlar için de doğru bir karar almışsın, hadi gözün aydın :)
tarafından
Sağol canım şimdi sıra en ufak da bu yıl onuda koycam abilerinin yanına bana tiirip atıyo büyük oğlum neden ayırdın odamı sevmiyorum seni küsdüm diyo kız :)
(2,692 puan) tarafından
Yaaa bak seenn :) anlıyo işte. Küçükken en iyisi. Ben de 13 aylıkken ayırdım valla hiç anlamadı bile.
0 oy
(205 puan) tarafından
Valla benim yatak odam küçük olduğu için buyul oğlum 2 yaşındayken henüz odası yoktu Bn çocuk odasına yere yatak acip. Yatırdım hiç sorun yaşamadım yatta severek hatta uykusu geldiğinde  hadi git yatağına odana uyu dediğimde giderdi gece gündüz şuan 4 yaşında tamamen alıştı  ve şuan küçük oğlum 1 yaş 1 aylık onuda 2 haftadır ayrı abisinin yanında yatiriyorum ondada sorun yaşamadım onunda hoşuna giti ve bu sayede ayağımda sllamyida bıraktım valla onada uykusu gelince git. Uyu diyorum uyuyo. Bu hafta inşallah çocuk odası yaptırdık o gelecek daha çok sevecekler. Diye tahmin ediyorum odalarına tam alisirlar nerdeyse ikiside gün boyu odalarında çıkmıyorlar orda oynuyorlar bayad agenis Bi oda ya yemekten yemeğe geliyorlar salona

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 174 göst.
14 Eylül 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 163 göst.
18 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
3 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu

381,041 soru

11,407,681 cevap

34,943 kullanıcı

...