0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
2ci hamileliyim. 1cisi 5aylık daha. Evet çok erken hamile kaldığımı biliyorum ama doğurmak istiyorum bebeğimi. Sadece çok kötüyüm mide bulantıları beni mahv ediyor.oğluma zor bakıyorum. Sonuna kadar dayana bilicemmi bilmiyorum. Bazen aldırmağı düşünüyorum ama kıyamıyorumda. Napıcamı bilmiyorum çok kötüyüm 

8 Cevaplar

0 oy
(1,264 puan) tarafından
Keşke korunsaydın diyecem ama bende aynı durumdayım 3 aylık gebeyim kızım 10 aylık ama biz korunurken hamile kaldım
(3 puan) tarafından
Aynen canım bizde korunuyorduk.. Allah verince veriyor işte. Ama çok zorrr
-Reklam-
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Ne ile korunuyordun
(4,289 puan) tarafından
Emzirdigim dönem doğumdan 26. Günden itibaren başladım 5 ay kullandım adet olamayinca bıraktım sonra 2 kere spiral denedim olmadı kizim 1 yaşına geldi gene emziriyordum sağlık ocağının verdigi microgynon haoa basladkm hala daha devam ediyorum kizim da 17 aylikken kestim memeden
tarafından
3 yil korundugumda bende microgynon kullandim saglik ocagindan alirdim. Onun zarari yokmuymus emen bebege
(4,289 puan) tarafından
Evet 1 yaşından önce onermiyoruz demisti ben 1 yaşından sonra başladım ilk kullandığım ay 13 gün kanama yapti başka yan etki yapmadi memnunum yani . Hapi bırakınca hemen hamile kaldin mi
tarafından
Bende hic bir yan etki yapmadi hatta faydasi oldu. Kanamam cok olurdu tasardi. Onu azaltti. Karnim cok agrirdi. Adet sancisini onledi. Her ay duzene soktu. Biraktiktan sonra 3. Ay hamile kaldim
(4,289 puan) tarafından
Aa cok sevindim bana da faydası oldu düzene soktu  dedigin gibi agrilarim cok olurdu yatardım temizlemnmrm 10 günü bulurdu simdi 7 güne dusurdu
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Aldırmayı çıkar aklından gerisi gelir Allahin izniyle elbet Rabbimin bir planı vardır 
(3 puan) tarafından
İnşAllah. Oğlum için üzülüyorum. Yoksa çok zorda olsa dayanırım. Ona iyi bakamamakdan korkuyorum
(14,030 puan) tarafından
Rabbim kimi zorda bırakmış seni bıraksın
0 oy
tarafından
Aldırmayı düşünen insandan bile nefret ediyorum o yüzden lütfen şeytana uyma
0 oy
tarafından
11 aylıktı oğlum öğrendiğim zaman 20 haftaya kadar zorlandım ama şimdi iyiyim Allah kolaylık versin sanada inşallah yardımcı olucak birileri vardır yardım al mutlaka 
(3 puan) tarafından
İnşAllah canım. Kayınvalidemle yaşıyorum. Ama oğluma hep kendim bakdım. Şimdide iyi bakamamakdan korkuyorum. Ona haqsızlık olur diye vicdanım sızlıyor
0 oy
tarafından
Aldırmayı aklından bile geçirme Rabbim yardımcı olur ben de çok zorlandım başlarda aşırı mide bulantım oluyodu halsizdim ama geçti
(3 puan) tarafından
İnşAllah bende de geçer canım
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim vermişse vardır bir bildiği sen güçlü durmaya çalış canım

(3 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(8,971 puan) tarafından
Evet zor olur sabredecen artık 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 103 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Nisaenes2022 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 213 göst.
17 Mayıs 2023 Aile kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 257 göst.
3 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 301 göst.
5 Haziran 2023 Aile kategorisinde Nursenaberkan (199 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,070 cevap

34,835 kullanıcı

...