0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde (1,320 puan) tarafından
Taş gibi ağrıyor nasıl yapabilirim ? Ağrısını geçirmek için ne yapmak lazım yani 

15 Cevaplar

0 oy
(1,929 puan) tarafından
Boşalt canım bol bol emzir 
(1,929 puan) tarafından
Maşallah bu arada yarasın bebişee❣❣
-Reklam-
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Bol bol emzir sağ bide
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Sağ Cnm buzluğa at ilerde lazım olur
tarafından
+1........
0 oy
(44,664 puan) tarafından
Bol bol emzir  canim
0 oy
(100 puan) tarafından
Benimde öyle canım ben sağdım çok rahatladım ama bu sefer daha çok süt toplamaya başladı aşırı ve bebeğim emerken hep genzine kacıyor doktoruma söyledim devamlı sağma emzir sağdıkca dahada coğalısırmıs bezeleşirmiş 
0 oy
(16 puan) tarafından
Canım doktor bana çörek otunu kaynatıp temiz havluyla sıcak kompres yap demişti çok faydası oldu dene istersen
0 oy
tarafından
Ne yiyip iciyosun canım benimde azaldı çoğaltmaya calisiyorum
0 oy
(9,651 puan) tarafından
 Sicak duşa girip göğsüne masaj yaparak biraz rahatlayabilirsin. Makinen varsa biraz sağabilirsin. 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Yeni mi doğum yaptın canım ilk zamanlar cok feci yaaa sağ ve sık sık emzir 
(12,513 puan) tarafından
Öyle oluyo canım Bi yandan yara Bi yandan ağrı ayyy darlandım 3.kez aynılarını yaşıcam Allah izin verirse düsündükce ruhum cekildi:D
(2,244 puan) tarafından
Benim 3. Aya girecek hiç bi zaman öyle ağrı olmadı çok sertte olmuyo şimdilik doyuruyor bazen akşam bir kere mama da veriyorum maşallah size çok imrendim keşke öyle dolu dolu olsa da ağrısa benimki de
(12,513 puan) tarafından
Cok dehset ama yaa:/ bol sütü olsun insallah tüm annelerin ❤️❤️
tarafından
Deniz.01 canım bu dediğimi aynen yap sütun bollaşacaktir inşaallah. Önceden koca koca bardaklarla su içerdim sütum artsın diye ise yaramazdi su bana yaramıyor derdim. Sonra sürekli günde en az 2.5 3 litre su için yazılarını görüyordum sık sık bı deniyeyim ölçülü dedim ve denedikten sonra fark ettim ki ben hiç su içmiyormuşum... Ölçülü içmeye başladıktan sonra sütum gözle görülür arttı. Kendine ölçü şişesi yap onu bir günde bitirmeye çalış. Bak Allah'ın izniyle nasıl sütun artıyor. Günde 2.5 3 litre unutma :)
(2,244 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim dediğini uygulucam:)
0 oy
(678 puan) tarafından
Havluyla bi sıcak yıkayıp kompres yapın bi soğuk 
0 oy
tarafından
Emzir geçer inşallah. 
0 oy
tarafından
Elinden geldiğince emzir göğsünde bırakma sütü mastit olursun yoksa, ay o çok kötü ya
0 oy
tarafından
Yeni doğum yaptiysan ilk 3 ay sütun tazyikli gelir sağman gerekiyor goguslerin terbiye olana kadar sonra düzeliyor cnm
0 oy
tarafından
Ilık bk duş al istersen rahatlatiyo hatta duşta biraz hafifçe masaj yapabilirsin ve bol bol emzir bebeğin kaç aylık bilmiyom ama genelde ilk aylar öyle oluyo sonra duzeliyo
0 oy
(295 puan) tarafından
Sag cnm bndede ayniydi koltuk altima vuruyodu agri resmen sagdim iki uc kez simdi arada ooluyi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 126 göst.
0 oy
3 cevap 75 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 173 göst.
0 oy
7 cevap 297 göst.

379,818 soru

11,369,777 cevap