0 oy
471 göst.
Aile kategorisinde (209 puan) tarafından
Hanimlar 37 haftalık gebeyim ev hanimi olduğum için zamanim hiç geçmiyor patliyacagim sıkıntıdan sizin nasil geçiyor zamaniniz cocuksuzlara soruyorum :))

27 Cevaplar

+4 oy
(44,744 puan) tarafından
Bol bol yat uyuu lütfen:D
tarafından
Bende uyuya bilir miyim
(44,744 puan) tarafından
Uyu valla kizz bugünler gelmiyo
-Reklam-
+3 oy
(25,224 puan) tarafından
Çocuksuzların neler yaptıgını okumaya geldim :D 
tarafından
Bende
(1,287 puan) tarafından
Bende bebegimi yeni uyuttum okuyayım biraz
+2 oy
(80 puan) tarafından

Uyurdum,yuvarlanirdim,gezerdim,tozardim o zamanlar..

O zamanlarda kaldı ama:D

+1 oy
(2,241 puan) tarafından

cocuk yokken oyle bombos oturuyordum keske bir hobi edinseydim bol bol gezip uyusaydim . lutfen gunlerini guzel gecir bebis dogunca oyyle oturcan :D

(209 puan) tarafından
Kovid olmasa ben de cok gezerek gecirirdim bu süreci
+1 oy
(2,165 puan) tarafından
Ye iç yat uyu bide yasaklar var malum çıkamıyorz biyere bunalıma girdim 28 haftalık gebeyim bu arada ilk çocuguma :) bian önce gelsin de onla ilgileneyim bari eşimde çalışıyor eve gelir yemek yer uyur :) sonra uyanır oyun oynar yani eşimle bir sohbetimiz yok maalesef o bir odada ben bir odada
(209 puan) tarafından
Ever bende öyle
(1,466 puan) tarafından
Kız doğunca da uyusada  yatsam dersin  oyun dusunmezsin  emin ol :D
0 oy
tarafından
Ben cocukluyum yazmayayim mii :/ üzdü beni 
tarafından
Yapmam mi ☺️ sabah kalkar kahvaltımızı ederiz hemen evi siler süpürür balkonları yıkarım yemeğimi yaparım akşama kadar da yayarim :D
(25,224 puan) tarafından
Neyi :D....
tarafından
Yamacın ciktigi yeri :D
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah beklenen cevap :D
tarafından
Nazik bir kadınım ben :D
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Okudum ama ben cocukluyum  şuan bol bol dinlen. Kisa zamanda  çok datlis bı melek seni baya yoracak ☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Aynii bende 24 haftalik oldum patladım evdee hep ayni rutin :) bu zamanların kiymetini bilelim sonrasi vay halimizee :)))
0 oy
(3,897 puan) tarafından
Tadını çıkarr uyu dinlen bol bol, az kalmis merak etme hiç ama hiç sıkılmazsın :)
0 oy
tarafından
Zaman geçmiyorrrrrr
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Dizi izlerdim netfilix de hergunev temizledim uyurdum zatn öğlene kadar 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım bebek doğunca uykuya çok ihtiyacın olacak bol bol uyu .Kitap okuyabilirsin günlük yazabilirsin.Hamur işi yapabilirsin.

2015ten beri günlük yazıyordum 8aydır kapağını açamıyorum.Pişi hamurunu bile yoğururken oğlum mızmızlandığı için 2-3kere bölünüyor.22aylık köpek dişlerini çıkarıyor, memeden 12gün önce ayrıldı , 2yaş sendromu da var yanlız vakit geçirmek istemiyor elimden tutup oyuncaklarının yanına oturtuyor , ben yanında oturup onu izleyecekmişim , o oyuncaklarıyla oynayacakmış.

Allah başımdan eksik etmesin .Evlatlarımızı bizlere bağışlasın

Bebeğin doğunca bambaşka bir hayatın olacak vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksın
0 oy
tarafından

5 buçuk ta kalkıyorum.   Sonrası evin içinde. Yada köye Gidiyorum

0 oy
(7,098 puan) tarafından

Cocuklular postu sessizce terk etti :D

0 oy
tarafından
Doğum yaptığım Güne kadar dışarıdaydım :) 
0 oy
(39 puan) tarafından
Sabah işimi bitiriyorum uykum gelince uyuyorum gezmek isteyince geziyorum sürekli uzanıyorum hamileyim 20 hafta sonra bilemeiyorum şuan neler olcagini suanlik iyiyim ama patliyorhm
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Cocuklularin gözleri yaşlı :D

0 oy
(695 puan) tarafından
Bende 35 haftalık hamileyim aynı benimde canım sikiliyor yapacak bişey yok çok sikici önceden yürüyüş falan yapiyodum çarşı pazar geziyodum ama 3 hafta önce kanamam oldu erken doğum riski denildi o yüzden bı yere de çıkamıyorum yine olacak diye 
0 oy
(3,589 puan) tarafından
18 haftaligim bu  14. Haftaya kadar yatarak geçti sadece nefes aldım verdim bitkisel hayatta gibiydim halsizdim şimdi iyiyim yürüyüş yapıyorum egzersiz yapıyorum temizlik yapabildiğim kadar annemlere gidiyorum yemek yapıyorum ye yıka kaldır AA bir bakmışım zaman geçmiş:))
0 oy
(601 puan) tarafından

cocuk yokkenki günlerimi hatirlamiyorum bile hic yokmis gibi ikinci cocuk oluncada tek cocuklu gunlerimi hatirlamaz oldum hafiza gidiyo :D

İlgili sorular

+2 oy
20 cevap 325 göst.
10 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 334 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde Aslıs (13,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 673 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 326 göst.