0 oy
222 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Kızlar afta ne iyi gelir çok acıyor 1 haftadır geçmedi dahada büyüdü sanki birşey yiyip icemiyorum. Ne iyi gelir veya hangi ilaç kullanılır.

12 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kenacord iyi geliyo. Evde karadut özü varsa sulandır ve ağzını çslkala onunla oda iyi geliyo 
(1,403 puan) tarafından
Yok canım maalesef. Sağlık ocağı yazar mı o dediğin ilacı yoksa özel bı ilaç mi
(25,224 puan) tarafından
Özel galiba cabım6ben parayla aldım hep yazdırmadım hiç. Yalan olmasın 48 tl mi 38 tl mi neydi
(1,403 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol denicem dediğin ilacı
(25,224 puan) tarafından
Rica ederim canım geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(5,357 puan) tarafından
Bendede oldu geçmedi doktora gttim aftın gelişmiş hali dedi bence ihmal etme doktora git 
(1,403 puan) tarafından
Olmadı yarın sağlık ocağına gidicem bakar mi acaba ilaç yazar mi
(5,357 puan) tarafından
Bakar ilaç verir. Ben tıp merkezine gttim iki tane  spreyle antibiyotik verdi ona ragmen zor geçti çünkü çok ilerlemişti
(1,403 puan) tarafından
Tama canım çok sağol inşallah benim o kadar ilerlememistir ama git gide büyüdüğünü hissediyorum.
(126 puan) tarafından
Yazar canım daha Çarşamba günü yazdı bana sağlık ocağınaki doktor benimki de baya büyüdü kremi sürdum 3 gün sonra geçti ağrısı ama hala duruyor
0 oy
tarafından
kenacord cok iyi geliyor canm 
(1,403 puan) tarafından
Denicem canım çok sağolasın
0 oy
tarafından
mikostatin die bir surup kullaniyorum ben yetiskinde kullanabiliyor dozu arttirinca
(1,403 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol aklımda bulunsun
0 oy
(895 puan) tarafından
Herseyi yapiyirum ama tek iyi gelen kenacort.bildim bileli aftim eksik olmaz.suan bile var.bu ilaci eksik etme kucuk bisey ama bayagi gidiyor
(1,403 puan) tarafından
Sağlık ocakları yazar mı canım yoksa özel bı ilaç mi
(895 puan) tarafından
Yazar diye dusunuyrm canim
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Sdogak olarak sumak suyu ile gargara yapacaksın. Benimde çok çıkıyordu şükür artık nadir oluyor
(1,403 puan) tarafından
Sumak suyu denedim ama fayda etmedi
(11,077 puan) tarafından
Sumak suyunu nasıl hazırlıyorsunuz? Oğlumda sık sık çıkıyor, karbonat da çok yakıyor izin vermiyor... Sumak da yakar tahminimce ama çok mu?
(2,330 puan) tarafından
Yok yakmıyor bı çay bardağı suya bı tatlı kaşığı koyup kaynatiyorsun ılıyınca gargara yapiyosun
(11,077 puan) tarafından
Yaaa yakmıyorsa çok iyi, çok teşekkür ederim mutlaka denicem bi daha çıkarsa
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bende kronik hastalık gibi oldu aft devamlı ağzımda olur 3 5 tane çok ağrılı bişey. Kenacort merhem iyi geliyor gece uyumadan sürüyorum yara üzerine tabaka oluşturuyor sabaha acısız kalkıyorum bi kaç güne geçiriyor. Bi arkadaş özel ilaö demiş ama değil sağlık ocağı yazar yazmadan alsan bile eşim en son 8 tl ye falan almıştı
(1,403 puan) tarafından
Pahalı değilmiş canım olmadı eşim gider alır çok sağol
(1,169 puan) tarafından
Değil ama genel olarak takviye ilaç kullan devamlı çıkıyorsa yani doktor kontrolünde ben vitamin kullanıyorum yoksa ağzımda aft eksik olmuyor. Kan yapıcı şeyler tüketmelisin
(1,403 puan) tarafından
Kansızlık bende oldum olası var hamileliğimin son aylarında düzene girmişti anca. Aft ara ara çıkar aslında hemende geçerdi bu bayağı uzun sürdü bide git gide büyüdü can sıkıcı olmaya başladı. Takviye kullanıcam mutlaka
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Piraldyne ilaç var fırçalı. Onu yara olan yere sürünce çabucak geçiriyor. Bi de karadut reçeli veya şurubu varsa o da iyi gelir
(1,403 puan) tarafından
Karadut reçelim yok canım maleesef. İlaç aklımda bulunsun çok sağol
(2,443 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bn piraldyne kullaniyorum cok iyi geliyo cnm
(1,403 puan) tarafından
Çok sağol canım denicem
0 oy
tarafından
Burada bi arkadas demişti. .. karyabonat li şu ile gargara yap geçiyo. .. Şuan agzim da 2 tane vr yptm geçti 
tarafından
Pardon karbonat
(1,403 puan) tarafından
Hemen mi geçiyor canım sumaklı suda iyi geliyor yazıyordu denedim geçmedi bide karbonat deneyeyim bakalim
tarafından
Valla her akşam yaptm geçti
(1,403 puan) tarafından
Tamam canım denicem bakalım inşallah iyi gelir yemek yiyemez oldum yaa. Çok sağol
tarafından
Valla  ben de cok kotu ya
0 oy
tarafından
2 haftadir 2 yasindaki oglum neler çekiyor bir bilsen cok lanet birsey canim doktor ilac verdi yani sira karadut pekmezi yada şurubu al pansuman yapar gibi gazli bezle beklet biraz yaranin uzerinde dedi Allahima hamd olsun 2 gunde kuruttu cok gecmis olsun 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 199 göst.
20 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurkumsal27 (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
20 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 176 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 186 göst.
22 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

380,311 soru

11,386,981 cevap

34,887 kullanıcı

...