0 oy
146 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (966 puan) tarafından
Kızlar biz evlendik evleneli hiç tatil yapmadık balayına gitmedik . Ve gitmek istiyoruz ama çok da uzaklasamiyoruz . Kızlar eşim agvaya goturuyum 3 gün takiliriz araba kiralar gideriz dedi . İstanbul'da oturuyoruz bu arada . . Yada boluya gidelim  iki üç gün kalalım sizin memlekete geçelim bı haftada orda kalalım dedi . Bu arada zaten annemlere gidicez bı haftalık ama nasıl yapsak bilemedim . Villa kiralamak çok tutar diye bişey de diyemedim . Güzel yerler var mı kızlar nasıl yapsak bilmiyorum ben yer gezilcek arabamizda yok bu arada . Araba olsaydı yol nereye yapsakta olurdu . Çocukla zor olucak gibi . Bı hafta sonra felan gitcez aileme bu arada .fikir verir misiniz 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Araba kiralicakmışsınız zaten canım arabayla ağvaya gidin orda oteller var birkaç gün kalın gezin güzeldir agva severim. Bolu dha kışlık bence yazın bilmiyorum gitmedim hiç nasıl olur. Karasuya da gidebilirsiniz g0nlk kiralık evler var. Sahile yakın kafa dinlersiniz.
(966 puan) tarafından
Tamm cnm bı bakiyim oraya teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kocaeli Kefken cebeci körpe oraları da düşünün bence sessiz sakin sahil mis günlük evler kiralanabilir.
(966 puan) tarafından
Tamm canm hemen bakıyorum teşekkür ederim
(9,247 puan) tarafından
Benim yazligim var orda koyicinde birde ewler tek katlı zaten çevresi çit sal çocuğu bahçeye akşam serinine git denizine hem balon balogida yok orda
(1,850 puan) tarafından
Bu mevsim oralarda denize girmek için erken değil mi
(966 puan) tarafından
Ay ne şanslısın kız valla Allah inşallah vizede nasip eder
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Agva ya denize girmek içinse Karadeniz'e bu aylarda girilmez,Bence yazın cuma akşamından çıkıp hafta sonu gidip gelin agvaya.. Bu mevsimde güzel bir termal otel olabilir doğa içinde.
(966 puan) tarafından
Canm biz denize gidemeyiz zaten korkuyoruz eşimde bende sadece ayaklarımızı sokariz en fazla bide kızımı oynatiriz . Maksat beraber vakit geçirmek eğlenmek stres atmak

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 151 göst.
3 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Emine3529 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 234 göst.
21 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde zxcvbnm (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
15 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 282 göst.
30 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,957 soru

11,463,286 cevap

35,056 kullanıcı