0 oy
394 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (71 puan) tarafından
Doğum Yapalı bir hafta oldu çok şükür göğüslerim hiç çatlamadı ben doğuma iki uç ay kala göğüslerime nemlendirici sürdüm arko krem tüp olandan hiç çatlaması doğumuna iki uç ay olanlar deneyin derim memnun kalırsınız Allah sağ salim bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin 

5 Cevaplar

0 oy
(1,430 puan) tarafından
En korktuğum şey vallahi deneyeyim canım sağol 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yapiyom canim önlem aliyom inşallah çatlamaz saoğl canim 
(71 puan) tarafından
İnşallah olmaz canım sağ salim bebeğini kucağına alırsın inşallah
0 oy
(215 puan) tarafından

Teşekkür ederim tavsiyen için canım Allah yavruna ve sana hayırlı ömürler versin inşallah :)

(71 puan) tarafından
Amin canım cumlemize inşallah benim dördüncü bebeğim ilk ikisinde bilmiyordum çok kötü çatlamişti son ikisinde denedim hiç çatlak olmadı okadar kötüki o çatlak deneyin çatlak olasın diye açtım bu postu yardimci olmak istedim
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Bende 1 hafta oldu bende bebe yagi suruyordum hep vücuduma hic catlagim olmadi. Ama kizim memeyi tutamiyor cok acitiyor kizardi tahris oldu gogus uclari lansinoh sürüyordum ise yaramadi dr fito krem verdi biraz hafifledi acisi ama henuz tam gecmedi emzirme zamani geldiginde kacacak yer arar oldum aglayarak emziriyorum olduktan sonra geçirmek icinde bi onerin varsa alirim bi dal. :ermm:

(71 puan) tarafından
Ben bir yerde okumuştum devir damlası işe yariyormuş diye bide karbonatli suyla sil belki işe yarar Allah yardimci olsun canım
0 oy
(822 puan) tarafından
Bende 3 ay kala göğüslerime ve ve karnıma sarı kantaron kullandım karnım çatlamadı ama göğüslerim çatladı ayrıca bir aydan fazla göğüs uçlarım yara oldu 
(71 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim ama ben arko  krem sürdüm belki ondan yara olmadı benim dördüncü bebeğim ilk ikisinde bilmiyordum son ikisinde birisinden duymuştum denedim ikisindede çatlak yada yara olmadı
(822 puan) tarafından
Sağol cnm geçti şükür kızım 4 buçuk aylık oldu ama arada hala acır
(71 puan) tarafından
Maşallah canım büyümüş bebeğin Allah bağışlasin
(822 puan) tarafından
Amin canım cümlemize inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 227 göst.
30 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 122 göst.
23 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Merveeee (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 306 göst.
17 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 562 göst.
2 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ümrannnn (410 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...