0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından
Kızlar 3 hafta önce bebegimin kakasında kan vardi biraz acile gittik kaka tahlili yaptırdık temiz çıktı 1 haftadır ek gidaya başladık dün ikindiden sonra 1 tatli kaşığı kadar yogurt verdim biraz önce altını açtım yine kan var ama çok az ip gibi küçücük anlamadim alerjisi var mı yok mu doğdu doğalı da mukusludur kakasi hep ben bundan birşey anlamadım napmaliyim bi akıl verin 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Büyük ihtimal süt ürünlerine alerjisi var doktora götürüp test yaptirabilirsin kaç aylık? 
(143 puan) tarafından
5 aylık canım geçen Sefer de kan vardı hemen acile götürdük sonuç temiz çıktı enfeksiyon bile yok dedi doktor şimdiye kadar hiç olmadı birden çıkması normal mi
tarafından
Enfeksiyon yoksa alerjidir onun için ayrı alerji testi yapılması gerekiyor çocuk doktoruna görür sen bence
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Kakasinda mukus varsa zaten alerjisi vardir kan tahliliyle cikmiyor alerji bolumune goturmeniz gerekir 
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Alerjisi vardır egzama oluyo sonradan yüzünde yada vucudunda

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 114 göst.
21 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysel11 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 169 göst.
20 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3bebeanasi (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.

380,891 soru

11,403,831 cevap

34,942 kullanıcı

...