0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebeğimizin isim konusunda eşim ve ailesinin istediği olacak ailemi küçük görecekler hep hamile halimle hersseyde yardım edecem yaranamicam ağrım var diyecem gebelikten dolayı sen doğum yapamazsin diyecekler hep küçük gorecekler bıktım be öyle hayat mı olurmuş iki yüzlü insanlarla işim olmaz ama malesef beraber yaşıyoruz yeter be yeter kimse bunlara katlanamaz bırakıp gidecem artık burayı yeter ya ne halleri varsa görsünler bana çektirdikleri acı hamilleigimi zehir etmeleri Allah'ım sen görüyorsun nolur öyle iğrenç insanlara cezasını ver 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ahhh ahhh bi düşseler yakamızdan bi kurtulsak onlardan ben ayrı yasıyorum da ne oluyor heee ahhh ahhh anlatsam 
tarafından
Keşke keşke ah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olsun cnm onlar büyük hersy derler
tarafından
Herşey derler ben 18 yasindayjm ben insan değil miyim neden beni ve ailemi hep küçük görüp fakir olduğumuzu bildikleri halde bizi hep kucumsuyorlar herşey bekliyorlar bizden
tarafından
Yapacağım çocuğa bile karisiyorlar 1 tane çocuk yeter diyor bekar görümcem başka yapma diyor ona ne ya o mu besleyecek
0 oy
(3,930 puan) tarafından
Aminnnnnn.... ama ne olur değmeyecek  insanlar icin kendinizi en ufak ezdirmeyin. Bu sabir degil bunun adı başka  bir şey.. kimse kimseye hakaret edemez ezmeye çalışamaz  nedir bu yaaaaaa... esi de geçtim  su eşinin  ailesinden laf yiyen onlar tarafindan yönetilen yönetilmeye çalışılan  gelinlere üzülüyorum.  Kim oluyor  ki onlar yaaaa kimmmmmmmmmm...
tarafından
Yaşım 18 benden herşey bekliyorlar bıktım madem öyle yapacaktilar madem bizi kucumseyecektiler neden beni istediler benim ailem ve biz çok fakiriz bize bulaşıp bana acı vermeseydiler o zman genç yaşımda ben bunları haketmedim
(3,930 puan) tarafından
Hem yaşın küçük  diye hem ailen fakir diye hem de eşin  sessiz kaldığı  icin bunlari yaşıyorsun muhtemelen... ezdirme kendini haklıysan savun kendini söyle  sakince sözünü.
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Doğum yapamazsın ne demek ya

Hee içimde tutucam de.. Allahım yarabbim ya...

Vu insanlar neden hala anlamıyorlar. Çektirdiğin insanın eline ileride muhtaç kalındığını..
tarafından
Bıktım bende artık herşeye konuşuyorlar bıktım
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Takma artık.ve susma konusssss
tarafından
Büyük olaylar bekliyor bu iğrenç aileyi ben ne yapacağımı bilirim herşey zamanla yeter ezilmekten bıktım bu 18 yaşımda
(9,247 puan) tarafından
Keşke erken ewlenmeme gibi şansın olsaydi. Doğuma ne kadar kaldi
tarafından
Yarın doğum
(9,247 puan) tarafından
Oooo bitmiş tıka kulaklarini
0 oy
tarafından
Niyetliysen bu dediklerini onlarin yuzune soylemeni tafsiye ederim 
tarafından
Söylesem eşim benle kavga eder ailesine bişey demiyorum bana demedigi şey kalmıyor bu iğrenç koca denen yaratık in madem bana cektirecektin çocuk yapmaswydin ben ve bebeğimin günahı ne
tarafından
Anan baban sahip cikmiyomu neden bukadar ezdiriyosun kendini yasinda kucuk daha
0 oy
tarafından
Yaranmaya çalşma canım saygı çerçevesinde söyle çekil bırak onlar düşünsün daha çocuksun evlendin diye olgun insan tavırları beklenemez senden çnkü yaş evreleri senin yşndakiler bırak çocuk doğurmayı çöpü çöpün üzerine koymayı bilmiyorlar sen kendine dğşeni yp kim ne derse desin bekar görğmcen de ne görücek bi evlensin görsün anasınınkini :) sen onlara sadece kocanla iyi oldugunu göster hiçbişyini anlatmaa

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 265 göst.
16 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 256 göst.
0 oy
3 cevap 157 göst.
0 oy
2 cevap 204 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu

382,055 soru