+3 oy
429 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Dogum yaptım 10. Günden sonra annem yanıma geldi 3 haftadır yanımda inişlerimle çıkıslarımla nazımla öfkemle ugraştı hiç alınmadı. Her işimi yapmaya çalıstı. Bugün yolcu ettim anamı gittiğinden beri ağlıyorum keske daha güzel zaman gecirebilseydim ya da aynı şehirde olabilseydik diye.  Rabbim hayatımızdan  eksik etmesin  annelerimizi

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olsun dogum sonrasi olabilir boyle seyler anneni ara bi guzel gonlunu al yazdiklarini oylece de helal et hakkini herseyimi cektin de bidahaki gelisinde daha guzel vakit geciricez söz annecim de 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aminn annesi olmayablara da rabbim anne yanlsrına anne şefkatiyle yaklaşan insanlar nasip etsin 
0 oy
tarafından

üzüldüm     :(

0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bende çok ağlamıştım ilk günler biraz zor oluyor ama mecbur alışıyosun 
0 oy
tarafından
Bende hastayım diye 1 annemde kaldım aramızda çok mesafe çok yürüme mesafesi 6 7 dakika en fazla benim annemde öfkemi nazmi bagirmalarimi çekti perşembe günü evime geldim kendimi boşlukta gibi hissettim 
0 oy
tarafından
Ah ah her gelmesinde bayram her gidişinde hüsran yaşıyorum
0 oy
tarafından
Seni çok iyi anlıyorum... Benim de annem yurtdışında eğer sorun olmazsa o da doğum yaptığım için gelmeyi düşünüyor İnşallah bir sorun olmaz, onları çok özlüyorum... Yolcu edince bende çok üzüleceğim :( 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah kavuştursun canım ben de senin gibi oldum gelin olurken ağlamıştım bile gitme günü yaklaştıkça gizli gizli ağladım arkasından iki gün ağladım üçüncü gün eşim dayanamadı götürdü :D
0 oy
tarafından
Çok iyi anlıyorum seni. Doğumumdan 15 gün sonra gitti benim annemde, ağlamaktan sütüm kesildi 3 gün durup durup ağladım. Zaten azdı, az da olsa veriyordum o da gitti. Ağlama bebeğine odaklan Allah korusun canım. Allah anne babalarımızı başımızdan eksik etmesin 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Amin amin amiiiiiiiinnnn
0 oy
tarafından
Ah kurban oldugumun yarattıkları iyi varlar benim annemde 12 gündür yanımdaydı bu gün gitti bende o gideli ağlıyorum "(
0 oy
tarafından
Aminnn canım aminnn inşallah bende yaklaşık 4 ay sonra aynı şeyleri yaşayacağım sanırım şimdi senin yazdıklarını okuyunca duygulandım...
0 oy
(215 puan) tarafından
Allah başımızdan eksik etmesin. Bir söz var ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar diye. Benim annem 2sokak ötemde oturuyor 40mda hep yanımdaydı yakın oturmamıza rağmen gidince ağlamıştım. Allah uzakta olan ailelere sabır versin. Canım lohusa psikolojiside var sende ondan da bu kadar duygusalsın. Geçicek zamanla üzülme
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Aynısınibyasadim canim inan, hungur hungur agladim o giderken, Allah yokluklarini göstermesin 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Amin kuzum amin ALLAH onları başımızdan eksik etmesin inşaallah 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Denizyildiziiyedek (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu

380,958 soru

11,405,262 cevap

34,943 kullanıcı

...