0 oy
385 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,077 puan) tarafından
Kizlar oglum sunnet oldu elhamdulillah zordu ama atlatiyoruz. Sunnet olurken farkettim bana yapma demisti  doktor. Ne bileyim ben. Insan neye kime guvenecegini sasiriyor. Mesele şu : Cinsel organlarinin deri kismini ovalayin ileri geri yapin icinden beyazimsi sivi vs cikar.. Ben korkumdan yapamadim bu yuzden sunnet zor oldu deriyi yirtmak zorunda kaldi doktor.  Siz yapin ama asiri degil. Hafif deriyi geri siyirin. Her alt degistirmede o kisimla oynayin yani. 

Hayırlı gunler dilerim

21 Cevaplar

+1 oy
(5,721 puan) tarafından
Teşekkürler kuzum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Evet canım yapmak lazım gömük pipi diyolar kilodan oluyo zmanla büyüdükçe düzelcekmiş sünnetten sonra oldu bizimki de ben ara ara yapıyorum dediğin gbi
+1 oy
tarafından
Evet ben sıyırıyorum ama oynamiyorum doktorumuz her kontrolunde gosteriyor pipinin uc deligini arada acın  diye sunnet olana kadar
+1 oy
(2,453 puan) tarafından
Doğduğunda yapmıştım ben onu bi süre boyunca sünneti çok iyi geçti aferin sana böyle yaptığın için demişti sünnetçi hatta
0 oy
(545 puan) tarafından
Kimi doktor o hareketi yapmayın enfeksiyon kapar diyo kimisi sizin dediginiz gibi diyo ben haftada bir hafif şekilde yapıyorum inşallah yanlış değildir 
(1,077 puan) tarafından
Asiri olmamak sartiyla yapilmali. Valla gozumle gordum canim. Yapilmali kesinlikle. Az bir bezle silinmeli.
(545 puan) tarafından
Ben banyoda yapıyorum suyla temizliyorum yapmaya devam edeyim ozaman :)
(1,077 puan) tarafından
Banyo mantikli :)
(545 puan) tarafından
Aynen :)
0 oy
tarafından
Ben yapıyorum bana bi akrabamız dedi öyle yaparsan sunneti kolay olur dedi yapıyorum inşallah seneye de sünnet olacak 
(1,077 puan) tarafından
Az az yap bezle sil canim
tarafından
Tamam canım
(1,077 puan) tarafından
Kac aylik bebisin cnm
tarafından
5 aylık olduk teyzesi
0 oy
tarafından
Aaa bilmiyordum 

Öğrenmem iyi oldu 2 oğlum var
(1,077 puan) tarafından
Canim mutlaka yap cikan siviyi farkedersin. Yoksa mantara kadar yolu var Allah korusun
0 oy
tarafından
arada bi yapıyorum bende orda kireçlenme olursa çişini yaparken zorlanıyor veya yapamıyor heralde öyle duymuştum o yüzden arada bakarım var mı kireç diye 
(1,077 puan) tarafından
Aynen kirec ve mantar skntisi var
tarafından
doğduktan sonra yapaydık sünneti böyle sıkıntılar olmazdı en iyisi o zamanlarmış
0 oy
(15,598 puan) tarafından
Ne olursa olsun ellemem ben ki ellermez altını alırken bile orayı temizleyen kadar neler çekiyorum 
(1,077 puan) tarafından
Allahallah. Sunnet oldu mu
(15,598 puan) tarafından
Hayır olmadı
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ben hiç yapmamıştım sünnette oldu gayet kolay atlattik
(1,077 puan) tarafından
Seninkinde sorun olmamis ama olan olur diye bilgi amacli actim bu postu canim.
(44,603 puan) tarafından
Anladım sagol
0 oy
tarafından
Bizim doktorumuz yapmayın dedi ama 
(44,603 puan) tarafından
Banada yapma demişti hiç yapmadim
(1,077 puan) tarafından
Bizimki de yapmayin dedi ama sunnetteki zorluga sahit olunca bilgi amacli post actim canim.
tarafından
Bende yapmıyorum valla sıkı sıkı tembih etti doktor.  

Canım bebişin ne kadarlık
(1,077 puan) tarafından
16 aylik cnm
0 oy
tarafından
Doğdu doğalı yapıyorum. 4. Ayından sonra hareketlenmeye başladığı için 3 güne bir banyo yaptırdığımda yapmaya başladım, şuan 9 aylık 
(1,077 puan) tarafından
En iyisi canim. Sunnet oldu mu
tarafından
Yok canım, olduğum yerde çok pahalı özeller, devlet hastanesinde de 1 yaşından önce yapmıyorlarmış
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Yeni doğduğu zaman  falan yapıyodum da bıraktım 5 aylık yapmaya başlıyım mı tekrar 
(1,077 puan) tarafından
Sunnet olmamissa devam cnm az az ama dikkatli ol
(3,282 puan) tarafından
Olmadı daha canım devam ediyim çok sağol
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Evet çok şükür benim bilgim daha çook önceden vardı az biraz yaptım yine de kıyamadım. Doktor çekiştirip uğraşıyor bir daha. 
(1,077 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
tarafından
Ben hep yaptım hâlâ da yapmaya çalışırım ama şimdi elltmiyo
(1,077 puan) tarafından
Az az canim banyoda filan uğraşabilirsin
tarafından
Bazen yapışmış gibi oluyo o zaman zorla açıyorum canım
(1,077 puan) tarafından
Aynen iste benimkide yapismis gibiydi doktor maalesef yirtmak zorunda kaldi
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Altını alırken  yapıyorum günde 1 defa felan  
(1,077 puan) tarafından
Yeterli canim
(6,919 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Benimki 2.5 aylık hiç yapmadım bu hafta da sünnet olacak inşallah... gerek var mı?
(1,077 puan) tarafından
En güzel ayda yaptırıyorsun  canim. Bi bak az bise gerdir. Yapmasanda olur ama ben olsam merak ederdim :)
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Ay valla ben ilk doğduğundan beri yapıyorum onu hatta benim ilk kızım olmuştu arkadaşımın oğlu vardı ona hep dedim yap yap oda yapmamış aynı senin gibi korkmuş bitmiş pipisi çocuğun onlarda ümmet ettirdi hemen
(1,077 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
(82 puan) tarafından
Ben ilk defa duydum kimse bana bişey demedi 7 aylık olduk ama sünnet olmadı şimdi yapsam işe yarar mı bide her yapışımda beyas sıvı mı çıkması gerekio 
(1,077 puan) tarafından
Yoo cikmasa da olur arada yap canim gec degil. Deriyi sagli sollu oynat ama cok az az yapacaksin. Az bise de gerdir geriye dogru. Banyoda daha kolay yaparsin
0 oy
tarafından
Bana doktor yap falan demedi kardesim ogluna yapiyomus ama doktoru kizmis neden yaptin diye ben de o yuzden yapmiyorum oglum 3 aylik oldu hic yapmadim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 376 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 172 göst.
1 Haziran 2021 Moda kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
1 Haziran 2021 Moda kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 127 göst.