0 oy
375 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Başlık dikkatinizi çeksin diye açtım. Lütfen sma hastası bebeklerin fotoğrafini ve iban SMS bilgilerini wp durumunuza koyar misiniz? Bu benim sizden küçük bir ricamdır elinde olan var olmayan var burda isteyemiyorum en azından tiktok kullanmayan bir çok insan var bu şekilde seslerini duyurmuş oluruz bir nebze. Benim rehberimde çok az kişi olduğu için ben Facebook durumuma koyacağım ve instagrama. Düşünün ki bir bebek acı çektiğinde bile tepki vermiyor boğazından lokma geçmiyor ve en önemlisi kilo ktirteri için aç kalmak zorunda bu senin evladında olabilir güzel kardeşim benimkide olabilir. Sizler eli öpülesi birer annesiniz Allah bizlere annelik merhametini vermek için çok uğraşmış bizlerde layık olalım. Paranız yoksa bile wp durununuz var çareler tükenmemeli ❤️ 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ya işte uslup var uslup var. Üzerine alınan alınabilir
tarafından
Tiktokta baya ses getirmiş bir akım şarkısı postumun başlığı canım kimseye ithafen kullanmadım kesinlikle dikkat çekmesi için yaptım sadece
tarafından
Sana demiyorum canım zaten. 50 kere post açan bi arkadaş var ondan bahsediyorum.
(6,047 puan) tarafından
Senlik birşey demedi canım zaten . Diğer hanım biraz vicdansizlikla falan suclayrak anlattı da seninnuslubun güzel onu demek istedi
tarafından
Ay kusura bakmayın lütfen ben postun başlığı dikkat çeksin diye biraz kötü bir şey yazdım üstüme alındım ama cidden dikkat çeksin ses olalım diye yapmıştım
(6,047 puan) tarafından
Kız ne kusuru başlıkla ilgili bişey demiyooor. Sen çok güzel başlık atmışsın içeriğini de çok naif bir dille yazmışsın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum çok güzel düşünmüşümdür varsa foto atar mısın paylaşayım
tarafından
Bak canım en son cevap verdiğim posta bak o kadın hepsini atıyor tek tek lütfen yaparsan çok sevinirim Allah razı olsun ❤️
tarafından
Tamam canım bakayım hangi post bende yardım edecem
tarafından
Buldum çok sagol
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Az önce bir arkadaş post açtı ben oradan ekran görüntüsü aldım, wp ye koyacağım canım. Böyle kenetlenmek bizlere çok yakışıyor.
tarafından
Ben sabah direk hepsini koyacağım canım inşallah şuan cidden ss alacak halim yok yorgunum ama sabah ilk işim Facebook durumunda paylaşacağım
(7,118 puan) tarafından
InsaAllah tedavi olamayan tek çocuk, bebek bile kalmaz.
tarafından
Allah yardimcilari olsun inşallah şu piyango bana çıkarda hepsinin elinden tutarım başka türlü zor toplanıyor bu zenginler nerde ya yemin ederim bunlar o parayı napiyor evi var arabası var napacaklar bu parayı
(7,118 puan) tarafından
Kimin yardım edip etmediğini bilemeyiz ki canım. Inan toplanan paraların çoğunu zenginler hallediyor yine. Çünkü tedavi masrafları gerçekten çok pahalı. 2 milyon dolar su an 27 milyon tl civarı yapıyor.
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Aynen öyle canım Allah razı olsun inşaAllah duyarlı davrananlar olur. 
(2,323 puan) tarafından
:D sjsjsjjs bende dedim ne oldu biri hasetlik mi yaptı :D
tarafından
Kız konu bensem asetlik yapanlar bitmez sabah post açtım kendimi koydum  konuyu sapık birilerine getirdiler linç yedim benden sonra 2 kişi fotosunu koydu kimse linç etmedi xbdbxbdbddbdb
(2,323 puan) tarafından
:D sjsjsjjs demekki dikkat çekici olan sensin asetlere göre ☺️☺️
tarafından
Kız yok benlen dalga geçiyorlar halbuki bilmiyorlar ki ben alis mulis kürt kızıyım xdbdbdbbd beni çingene sanan bile oldu yemin ederim dbdhdbdbebdbdbdbdb
(2,323 puan) tarafından
Boşverke kuzum her çeşit insan var ☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 980 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 385 göst.
31 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 127 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,780 göst.
19 Haziran 2019 Aile kategorisinde Kübra Duru (581 puan) tarafından soruldu

378,031 soru

11,314,770 cevap

34,755 kullanıcı

...