+1 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (261 puan) tarafından
Hayirli akşamlar kızlar ben subat ayında 11 haftalik bebeğimin kalp atisi durması sonucu bebeğimi kaybetmistim ilk basta cinsiyetini bilmiyorduk kızım hep rüyalarıma gelip gösterdi kendini çok şükür sonradan öğrendik kızmış.Simdi cok şükür  tekrar hamileyim 7 haftalik kendimi Rabbime teslim ettim evet ama hep bi korku oluyor sağlıkla kucağıma alabilecek miyim acaba diye sizden yasayanlar oldu mi bu durumu moral almak istedim şimdiden teşekkür ederim 

6 Cevaplar

0 oy
(2,360 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
O korkular hep oluyor malesef bende de vardı ama çok şükür ki kızım kucağımda sende sağlıcakla kucağına al inşallah hareketlerini hissetmeye baslayinca rahatlarsin
-Reklam-
0 oy
(826 puan) tarafından
Burdaki bi çoğu kişide oldu hep yazıyolar ondan biliyoruç bendede oldu 12 haftalıkken ultrasonda girdim kalbi durmuştj kürtaj oldum  8 ay sonra hanile kaldım çok şükür şuan oğlum yanımda inşAllah seninde kucağın boş kalmaz canım. 

Bende senin gibi hep bi korku vardı hamileliğimi doya doya yaşayamadım korkudan bişeye sevinemedim korkudam her doktora gittiğimde sesim çıkmazdı korkudan konuşmazdım hiç kendi sorunlarım oluyo ağrılarım doktora söylemem gereken şeyler oluyodu gittiğimde hepsini unutuyordum doktor bebeğimi anlattığında bak ağzı şurası kolu bu bacağı bu derken hayat duruyordu sanki eve güle oyanya gelirdim. İçini ferah tut ilk gebeliğinde sorun neyse onunlar ilgilen kendini strese sokma iyi şeylet düşün iyi olsun  ben işteyken bi yandan çalışırdım bi yandan kulaklıkla dualar dinlerdim okurdum üflerdim karnıma akşam uyuduğumda zikrler yapardım okurdum üflerdim çok çoj şükür aldım kucaıma yavrumu. Sende inşAllah alırsln kucağına yavrunu canım kafa dağıtacak bişeyler yap örgü ör yavruna mesela çok iyi geliyo insana
(261 puan) tarafından
Allah razı olsun zaman ayırıp cok guzel seyler yazmışsınız ilkinde herhangi bir sorun çıkmadı demekki imtihanimizmış dedik ilkinde örgü yelek başlamıştım ölünce kaldı oyle elime alamadım bi daha dualarınız için de amin amin Rabbim de size evladinizin acısını göstermesin Insallah
(826 puan) tarafından
Tekrar devam et örgüne ilk bpyıe oldu diye gene aynısı olucak anlamıma gelmiyo. .
İlkinde hiç bişey yoktu sadece çok kötü hastalanmıştım rengiç falan sararmşştı kanama falan bişey yokto yani ultrasona girdim pylesne öyle anladım yoksa Allah korusun zehirlenirdim bi kaç gümde kalsaydı doktor yapışmış dedi bebek geç farketmişiz biz.
Amij canım Amin şuan sorunlarımız var ama çok şükür bu günümüze. Kalbini ferah tut herşey iyi olucak  bol bol dua et canım
0 oy
(173 puan) tarafından
Bende senın gıbıyım canım 9 haftalık bebegımın kalbi durdu 11.haftada kontrole gıttıgımde ogrendım kaynar sular basımdan aktı resmen kürtaj oldum 4 ay sonra tekrar hamile kaldım suan 11 haftalıgım ama o kadar korkuyorum ki sanki heran bişey oldu olacak gibi hissedıyorum her doktora gttgmde kalbim oyle atyoki kotu bısey soyleyecek dıye ayın 2 sinde ikili taramam var inan o kadar endişeliyimki inşallah Rabbim bu sefer yavrularımızı bize bagıslar saglıklıca kucagımıza almayı nasip eder inşallah hepımıze ❤️
(261 puan) tarafından
Amin canim amin Rabbim sag salim kucağımıza almayı nasip etsin onlari hayirli evlat eylesin bizim icin
(173 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
tarafından
Ben önce 6 haftalık  bebeğimi aniden kanamayla kaybettim hatta düşük olmadan hemen önce kalp atışlarını duydum kapıdan çıktım aniden kanama başladı bebeğimi düşürdüm.  Sonra 8 haftalık kalp durması sonucu kürtaj oldum hep kan görüyordum tuvalette. Sonra adetim gecikti 1 hfta kimyasal gebelik geçirdim az az kanamayla başladı oda. Şimdi 25 haftalık kızıma hamileyim elhamdülillah herşey yolunda ama ben her tuvalete gittiğimde kan var mı diye bakıyorum hala o korku asla gitmiyor yani bende gitmedi. Ben atlatamadım o korkuyu. Rabbim sana kısa zamanda evladını kucağını almayı nasip etsin sağlıklı hayırlı bir sekilde
(261 puan) tarafından
Siz daha ağır imtihanlar yaşamışsınız hani derler ya insan başka dertlere bakınca benimki de dert mi diye üzülür muş Rabbim mükafatınızı  bol versin sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin
tarafından
Amin Rabbim hayırlısını nasip etsin
0 oy
tarafından
Bnde aynı senin gibi 11 haftalıkken bebeğimi kaybettim kalbi durdu. Kürtajdan sonra 2 ay korundum. Vakit kaybetmeden tekrar çocuk sahibi olmak istedim. 3. Ayımd hamile olduğumu öğrendim. Bnmde korkularım vardı ama şuan 5 aylık çocuğum var . Merak etme... Kendini sıkma. Çok dinlen... İyi düşün... İnşallah seninde böyle haberlerini alırız

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 203 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Dilankaya (941 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
20 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferideozyurtkan (461 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 273 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Elif5858 (213 puan) tarafından soruldu

380,485 soru

11,392,157 cevap

34,900 kullanıcı

...