+1 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (4,061 puan) tarafından
Ya soru soruyorlar cevap veriyoruz biz cevp okumadan kalkıyor gözünü sevim kaldircaksaniz yazında bizde bilelim kalkicak madem niye yazıyoruz onuda anlamış değilim şu iki gündür yine krize giricem sinirden her baktım cevap kalkmış oluyor bunlar yüzünden kimseye yazasım gelmiyor şaka gibi. 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Kız aman tek sorunun bu olsun sihirlenme

(4,061 puan) tarafından
Kiz zamn ayırıp yazıyoruz böyle olunca kafa kızıyor vallahi
tarafından
Bende kaldırıyorum ama bir kaç saat sonra hemen yazıp kaldıramıyorumki cevap veren olursa yazayım diye
(4,061 puan) tarafından
Ya tam kaldırırsın ama Bi gün geçer iki gün geçer ama bu bir saat sonra kalkan deli ediyor beni
tarafından
Ahahaa onları beynine yaz kız sende
(4,061 puan) tarafından
Kiz yazıyordum valla not defterine geçen format attım hepsi gitti bida liste çıkacak artık
-Reklam-
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Vallahi hakl8sın tam cevabın yanıtlandı diyo giriyorum ki kalkmış
(4,061 puan) tarafından
Aynı artık tepeme çıktı yani şu mevzu yazmicam diyorun gene yazıyoruz ama balla sinir bozucu oluyor
0 oy
(13,147 puan) tarafından
Valla bende önemli şeylere yazayım artık 
(4,061 puan) tarafından
Kiz bazen onalr da kalkıyor ben cevap veremedim diye böle üzülüyorum bazen böyle olunca sinir oluyrom
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bende biraz once kaldirdim vekalet name attim cevabimi alinca kaldirdim ne yapalim yani 
(4,061 puan) tarafından
Bizde verilen cevapları merak ediyoruz bizde ama ben bu zamana kadar hiç kaldırmad im kaldırınca ne oluyor ki merk ettim
(6,053 puan) tarafından
E vekalet wardi burda kim war belli mi bi arkadasta uyarmis kldirdim icim rahat etmis oldu
(4,061 puan) tarafından
Resmi kaldır kuzum öyle oldu zaman mesela senle aynı sorunu yaşayan biri pür önüne çıkar sorunu çözülür sadece vekalet name kaldırır san en azından belki sana yazar senden çözüm alır oda ben paylaştım şeyleri bilerek bırakıyorum ki belki benim gibi olup ileride çözüm olur diye ben senin postu görmemişim genelde belge türü paylaşınca normal senin kaldırman sana bisi diyemem canım
(6,053 puan) tarafından
Canim resmin altina yazi denk gelmedigi icin guzlemek zorunda kaldim
(4,061 puan) tarafından
Peki canım ne diyelim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 250 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Birgaripyolcuu (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 418 göst.
0 oy
9 cevap 576 göst.