0 oy
439 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kaynanamın oraya taşındık maddi durumdan daha demin görümcem ile tartıştık iyice sinirlerim bozuldu iki gorumcemde gelmiş buraya yemek yiycektik görümcem geldi ayağıyla çocuğa vurdu çocuk buzdolabına vurdu kafasını nasıl ağladı kizim bende o sinirle iyicede dolmustum zaten abla ayağının ucuna bak dedim bağırmaya başladı ordan çocuğu aldım yukarı çıktım gelmiş kocamın karşısında timsah gözyaşı döküyor vurmadimda falan diğer görümcem desen kendi çocuklarını tekme tokat dövüyor eslemde bunu görüp ağlıyor herzaman korkuyor kızım kendine vurmaya başladı valla kafayı yiycem artık daha bir sürü şey eşim desen in assagi yemek ye diye tutturur ben onlarla yemekmi yiycem inmedim kızlar hiç iyi değilim psikolojim alt üst oldu ben çocuğuma bı fiske vurmadım şimdiye kadar bunlar yüzünden ne hale geldik

9 Cevaplar

0 oy
(9,222 puan) tarafından
Allah yardımcn olsun.. boyle sorunlar olacağnı onceden tahmin etmeliydin ev ustune ev asla olmuypr canm.. 

Evde soğan ekmek ye ama hzuurun olsun hepsinden onemli
(3,099 puan) tarafından
Canım kira bile ödeyemez duruma geldik mecbur kalmasaydik hiç gelmezdim biliyorum zaten huylarini
(9,222 puan) tarafından
Maddi destek olmazlar mıydı uzaktan.. zor ya sizdr istemezdiniz sonuçta duzeninizi bozup gitmek
(3,099 puan) tarafından
Yok canım ne olacaklar bilmelerine rağmen durumumuzu her telefonda para gönder derlerdi
(9,222 puan) tarafından
Allah yardımcnz olsn
(3,099 puan) tarafından
Amin canım çok sagol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Görümcelerinin akli dengesi yerinde mi 
(3,099 puan) tarafından
Yerindemi pek emin değilim canım zaten kinliydim o tartistigima kızıma hamileyken o.ospu çocuğu falan demişti kapıma gelip şimdide gelmiş ağzını burnunu kırarım diyor bana kızım olmasaydı kim kiminkini kırıyor görürdü kızım etkilenmesin diye çıkarmadım sesimi
0 oy
tarafından
Görümcelerde mi seninle yaşıyor?
(3,099 puan) tarafından
Yok canım birinin evi yakın digeride 2 gündür kalıyor burda
tarafından
Allah yardımcın olsun valla zor işin
(3,099 puan) tarafından
Amin canım çok sağol
0 oy
(116 puan) tarafından
Merhaba canım.

Bence sen görümcelerine göre aklı daha başında ve bilinçli bir insansın. BİR bebeğe vurulma ası gerektiğini biliyorsun. Sen tatlı tatlı sakince onlara anlat anlamalarını sağla. Ben de şiddet gördüm çocukken inan bir coxuk için çok kötü. BİR çocuk bunu asla unutmaz ve her annesinin gözüne baktığında hatırlar.. BİR gün gelecek o cocukları onların can yoldaşı arkadaşı olacak anneleri hastalanınca bakacak ama işte ilişkinin kökleri iyi olursa anneleride ilerde üzülmez. Bu tip şeyleryaşanınca anne  yaşlanınca ilerde cocukları aklı başına gelince soğukluk olabiliyor. Belki sen açıklarsa değişirler. İnsan insanı etkiliyor sonucta. Allah yardımcınız olsun. 
(3,099 puan) tarafından
Canım kaç kere düzgünce dedim vurmayın eslemin yanında kimseye dedim çocuğa vurmayı öğretiyorlar yapmayın dedim bende aynı şekilde şiddet ile büyüdüm en sonunda çocuk esirgeme aldı beni ben bu yüzden bunu örnek alarak kızımı bu tür şeylerden uzak tutmak istiyorum
(116 puan) tarafından
Işte bazı insanlar kötü sadece. Keşke herkes anne olmasa. Kaç yaşından beri çocuk esirgemedesin? Hem kaynana ile yaşamak hem de görümcelerine katlanmak olmuş seninki. Ama sen öoxugınla ilişkini kuvvetli tut en büyük destek birbirinizsiniz.
(3,099 puan) tarafından
Canım 13 yaşımdan 18ime kadar kaldım kurumda esimede bazen çok sinieniyorum anasının babasının yanında erkeklik tasliyor güya ters ters konusuyor
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bu kadr olay oldu ve esjn hiç bir tepki vermedimi
(3,099 puan) tarafından
Eşimde bağırdı çağırdı ablasına ama işte şu konuda beni anlamıyor ben kin tuttuğum insanların yanında oturmam eşim zorla onların yanına indirmeye çalışıyor
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Akılsız insanlarla uğraşmak zor

(3,099 puan) tarafından
Aynen öyle canim
0 oy
(350 puan) tarafından
Maddi yardim alabileceginiz kimse yok mu canim birikmisiniz vs bu boyle olmaz ailesi yardim etsin cikin bir artik bir olsun esin calistimi odersiniz azcık sıktın mı kendini
(3,099 puan) tarafından
Evimizin içi yapılıyor biran önce yapılsaydı kapımı kapatip sessizce oturcaktim canım yatak odası düzenimizi bile karışıyor kaynanam neymiş yatak odasında her zaman yatmazmisiz falan
0 oy
(119,326 puan) tarafından
yakin olunca boyle problemler cok oluyo malesef
(3,099 puan) tarafından
Maalesef canim

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 664 göst.
3 Aralık 2022 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 392 göst.
6 Aralık 2023 Aile kategorisinde Minimalist (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 448 göst.
0 oy
15 cevap 746 göst.
29 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,098 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...