0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Kizlar evimde çok sinek var ve 6 aylık bebeğim var ısiriyolar çocuğu ne yapmam lazım ne kullanmam lazım gerçekten çok canım sıkılıyor ne kadar esirgesem de fayda yok cibinlik falan takılı beşiğin de ama yine çare değil esemat takıyoruz yine yiyorlar ne yapmalıyım sinirim bozuluyor çocuğu öyle görünce 

6 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Biberiye yağı kulak çöpüne damlat baş ucun akoy gelmiyorlar kuzum
(301 puan) tarafından
Tm canım deniycem inşallah olur
(5,311 puan) tarafından
Bizde işe yarıyor kuzum
(301 puan) tarafından
Sagol canım inşallah bizdede olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kesinlikle lavanta yağı veya esansi kokusundan sinekler nefret eder kapidan bile gecmezler
(301 puan) tarafından
İnşallah ise yarar teşekkür ederim
tarafından
Nerde satılıyo canım aktarlarda varmıdır
0 oy
tarafından
Ben çok sinir oluyorum onlara. Önce sineklik taktir. Taktiramiyorsan ucuzlardan var al pencerene kendin yapıştır. Sonra evdeki tüm sinekleri öldür. (Ben sineklikle ava çıkıyorum resmen ) . Daha sonra limona karanfil batır basucuna Koy. Gece uyandığında telefon flaşı ile etrafa bak gördüğün an şlaaap :) 

Asla acımam. Çocuğumun alerjisi var sineğe. Evde bir tane olmasına bile müsaade etmiyorum.
(301 puan) tarafından
Kız varya gece emzirmeye kalkıyorum ya telefonun şığını acıyorum bakıyorum girmiş mi bişey yok emzirirken mi yiyor pislikler napiyolarsa artık
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Biz camlara sineklik takmakla bulduk çareyi canim 
(301 puan) tarafından
Tasincaz diye eşim kulak asmiyo ona
0 oy
(48,731 puan) tarafından
ilac sık isirdigi yerede limon veya el kremi sür kasintisini alsin yazik kasiyamazda kuzum
(301 puan) tarafından
Evet yaa onun için canım çok sıkılıyor işte canım yiyolar yavrumu ne kadar dikkat etsem de klima açtım bugün inşaallah yemezler
0 oy
(58 puan) tarafından
Çay tabağının içine 1 dolu ç.kaşığı türk kahvesini koy çakmakla ateş tut yansın sonra tütsü gibi tüter odada gezdir güvenli bir şekilde yanmaya devam da edebilirsin yada sonra söndürebilirsin. Bizde yeni taşındık adamlar talana kadar kanım bitti Allah'tan sadece beni ısırıyolar yanımda çocuga dokunmadılar saolsunlar :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 59 göst.
0 oy
5 cevap 206 göst.
0 oy
2 cevap 29 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde .mmmm. (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 27 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (417 puan) tarafından soruldu

381,003 soru