0 oy
326 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşimin bana olan ilgisizliginden çok sıkıldım  sürekli pugb oynuyor belki duymuşsunuzdur o oyunu bende istiyorum beraber tv seyredelim  ne bilim sürekli benimle ilgilensin istiyorum ama yok
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
(700 puan) tarafından
Maalesef benimki de ayni
(65 puan) tarafından
Buna bir çözüm bulmak lazım
(700 puan) tarafından
Bulursan bana da yaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Üzülme canım en azindan bir bahanen var :) pubg yuzunden diyebiliyosun ben napim :):):)) öküz 
0 oy
(748 puan) tarafından
Sal ipini ustüne dusme bakalm nolcak
0 oy
(301 puan) tarafından
Benimki pubg değil kafa topu mudur nedir o zıkkımı oynuyor gerçekten bıktım artık işten geliyor elinden telefon düşmüyor ne bir ilgi ne birlikte çay kahve içme hiçbirsey yok biz yapsak aynısını eve bakmıyan sorumsuz kadın oluruz 
(2,291 puan) tarafından
O kafa topunu 20 li yaslarimda oynuyordum çok zevkliydi beraber oynasaniza :D
(301 puan) tarafından
Kız ilk yükledim baktım beceremiyorum bende bıraktım ama bu abartıyor şimdi işten geldi elinde telefon
0 oy
(2,312 puan) tarafından

• Bizdede ben pugb oynarım o beni izler bagimliyim resmen o oyuna önceden de o Instagram da takılırdı beni takmaz ilgilenmezdi şimdi diyo sen hiç yüzümüze bakmiyon sürekli o oyunu oynuyosun diyo bende diyorum önceden sen de böyleydin diyorum ben bişey yapmıyorum ki diyo bende bişey yapmıyorum diyorum susuyo hiç bişey diyemiyo kim bana ne yastirsa bende onlara yasatrim çok ta umrumda üstüne düşme bile düşme bence canım bakalım o zaman napicak ben üstüne düşmedim o telefonu bıraktı şimdi ben bırakmıyorum :wassat::D
(2,291 puan) tarafından
Aferin kizz :D müstahak bunlara valla
(2,312 puan) tarafından
Aynen canım doğru söylüyorsun boşver seni takmiyani sende takmiycasin bu devirde çünkü kimseye iyi niyet yaramiyo napacaksin işte kalbimiz temiz
0 oy
(601 puan) tarafından
bu nasil bi oyun ya hep duyuyorum bagimlilik mi yapiyo ne birakamiyolar valla esim eve geldi mi tlfnu eline bile almaz 
0 oy
tarafından
Bende öyleyim oyuna girdigimi çıkamıyorum kız esimide alistirdim beraber oynarız :D

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 144 göst.
0 oy
14 cevap 841 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Livmirmin1993 (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 924 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Viyanaltinn (297 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 426 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ozlmugur (106 puan) tarafından soruldu