0 oy
684 göst.
Diğer kategorisinde (281 puan) tarafından
Hayırlı geceler güzel anneler canım kaç gündür çok sıkkın eşimle kaç gündür konuşmuyoruz birbirimizin yüzüne bile bakmıyoruz iftar bile yapmıyoruz gece çalışıyor iftar yapmadan gidiyor bende öyle iftar yapmıyorum sahurda yapamıyorum can sıkıntısından öyle bı bosluktayim ki ne yapacağımı bilmiyorum eşim çok değişik bir insan çok aşırı kiskanc ve kuşkucu evlendiğimden beri evimin dış kapısında kamera var eşim işteyken aradı iki dk kamera kesintisi olmuş nasıl olur dedi bende ben ne bileyim benle ne alakası var dedim görüntülü aradı aç evin ışıklarını bütün evi göster dedi evde birinin olduğunu ima etti o kadar kötü oldum ki ağzıma ne geldiyse söyledim bu saatten sonra sana karılık yapmam sen kimsin ki benim namusuma serefime laf ediyorsun benden öyle birşey nasıl bekliyorsun dedim yok ben senin esinim evi göster diyorsam göstereceksin dedi ben çocuk muyum neyi ima ettiğini anlamdım mi zannediyorsun dedim baya bı soylendim kaç gündür hicbisey yapasim yok üç küçük çocuğum var biri 29 aylık biri 19 aylık biri de 3 aylık onlara bakıp bakıp ağlıyorum siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız o kadar dua ediyorum ki eşim için düzelsin diye rabbim onu hidayet etsin diye ama yok olmuyor çok değişik huyları var burdan anlatsam şaşar kalırsınız 

26 Cevaplar

+15 oy
(12,903 puan) tarafından
Kocana şizofreni tedavisi sana da korunma yöntemi şart baştan güvenmeyen bunu da açık açık belli eden adama üç senede üç çocuk vermek kendini o adama mahkum etmek demektir 
(910 puan) tarafından
+ vermek yetmez ayakta alkislayasim geldi bu yorumu
(1,427 puan) tarafından
3 senede 3 cocukmu yapmış? Neden şaşırdığmə anlamadım. Gerçi bende benim herifen2 senede 2 cocuk verdim ya şimdid 3 seneye girdik korkuyorum 3 olur diye
(4,142 puan) tarafından
aynn valla kamera olayini okudum sarjim bitti icimden dedim cocugu yoksa kocasinin elinden tutup ise gtsin madem okadar guvenmiyor da simdi sarja taktim actim telefonu devamini okudum minicik bebelerle kim bakar kim napar zaten sana kim goz koyar kim gelir dertsin basina dert. 3 aylik bebegi ilan kadina en yokluktaki adam bile yanasmaz tamah edipde goz koymaz. yada 3 aylik bebegi olan kadin ölüden farksiz sekilde yasam savasi vererek bebek bakmaya calisiyodur adamlarla aldatmalarla eve adam gizlemekle ne isi olsun mantiken anca bebek bakip susturmakla geciyordur zaten gunlerin. koca kafayi kirmis bence. evet ic cck cok ve gercekten kaos olsturmus biraz o evde o adama tek cocuk olmasi bile dusunmemeliydin guven saygi oturmamis eve cck gelip niye oyle yerde yetissin
(12,903 puan) tarafından
28 aylık bir oğlum var ikinci çocuğa ne cesaretim var ne de halim kaldı ki bundan küçük iki tane daha çocuğum olacak ve ben bugün üzerine eve adam alacağım üç çocuk bir adama yettim de kaldı eve adam alması. Daha da korkuncu bir insan namusuna güvenmediği birinden neden üç çocuk yapar ?
tarafından
+++++++++++++++
-Reklam-
+2 oy
(756 puan) tarafından

Bir laf vardır ya, eşini değiştiremiyorsan eşini değiştir diye. Şimdi bunu genel olarak boşamak ve başka adam almak olarak anlıyorlar, hayır. Ben bu cümleyi boşayamayacağımız adamı karakter olarak değiştirmek diye söylüyorum.

Her gün cuma suresi okumak eşinin ahlakını peygamber ahlakına çeviriyor. Bir sürü kişiyle denendi, onaylandı. Zaten 1.5 sayfa bir şey, hiç de zor değil.
Her gün okumak da inanın zor değil. Dua dua dua. Kaderi değiştiren tek şey dua. Size kesin çözüm diyorum, o kadar da büyük konuşuyorum. Çünkü Allah kelamının düzeltemeyeceği şey yoktur.
(148 puan) tarafından
Alaska bacı lohusalar da okuyabilir mi cuma suresini
(756 puan) tarafından
Hayır hayır, hiçbir sureyi adet, lohusa ve cünüp halde okuyamayız. İzin verilmemiş. Ne zaman temizlenirseniz o zaman başlayın. Sakın kurandan 1 ayet dahi olsa o hallerde okumayın, cinlenmeye sebep.
(148 puan) tarafından
Kendimizi koruma amacıyla da mı okumayalim yani mesela korktuk diyelim o sırada da mı okumayalim
(756 puan) tarafından
Tabi ki hayır, onun için okunacaklar hadisi şeriflerde belirtilmiş zaten. Dua maksadıyla okunabilen sadece fatiha suresi ve Rabbena duaları vardır. Yoksa hayız, nifas ve cünüp halindeki kadın muhafaza duaları okur.
"Bismillahillezi la yedurru measmihî şey'ün fil erdzıi vela fissema' vehüvessemîul alîm" bunlardan biridir
(148 puan) tarafından
Teşekkür ederim bilgilendirme için canım
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Kişi kendinden bilirmiş işi kendi haltar yiyor demek senide öyle sanıyor 
(281 puan) tarafından
Eminim çünkü kendi telefonumda onun nerde olduğunu görebiliyorum bütün hesapları bende de açık telefon dokümanlarını herseyini takip ediyorum 10 saat ise gider sonra eve gelir hafta sonları da hep evde
(2,818 puan) tarafından
Ne güzel demek esin sana o güveni vermiş sen verememisisn sorunu kendinde ara o zaman ne deyim.
(281 puan) tarafından
İnsanları yargılamak çok kolay geliyor değil mi size birşey demiyorum
(2,818 puan) tarafından
Bunu kocana diyeceksin seni namussuzlukla itham ediyor  bu çok ağır bisey boşanma sebebi biliyorsun degilmi daha çıkmış o ser.fsizi savunuyorsun
(1,186 puan) tarafından
Nur suresinde söyle buyuruyor Rabbimiz namuslu kadina iftira atan sonrada 4 sahit getirmeyene 80 sopa vurun ARTIK onlarin şahitlerini kabul etmeyin iste onlar dünya ve ahirette lanete uğramış kisilerdir
0 oy
(568 puan) tarafından
Senin yerinde olsaydım böyle biriyle baştan evlenmezdim bu kadar kıskanç biri illaki evlenmeden önce belli ederdi kendisini zaten bu kıskançlık değil resmen zalimlik psikopatlik.  Ha diyelim ki anlamadım evlendim evlendikten sonra fark ettim, o zaman çocuk mocuk olayına hiç girmez tekmeyi bastığım gibi boşanırdim. Sen evlenmis üstüne çocuk yapmışsın hatta bir değil iki değil  üç çocuk yapmışsın. hata üstüne hata yapıp bu rezil hayata 3 masumu daha eklemiş karı kica 3 masumun hakkına girmişsiniz. Kusura bakma eşine diyecek cok ağır sözlerim var şuan susuyorum ama sen de bu evliliği devam ettirip o sabi subyanlara bu hayatı reva gördüğün için sen de suçlusun. :(
(281 puan) tarafından
Evlenmeden önce 5 yıllık ilişkimiz oldu inan ki öyle değildi çocuklara gelince çocuklarına karşı çok iyi bir baba sadece bana öyle bilsem ki çocuklar onsuz daha iyi olacak çocuklarım için herşeyi yaparım bı dk durmam ama çocuklarım o kadar düşkün ki babalarına kızım telefonu her eline aldığında babasını arar konuşur eşim iyiken melek gibi bana karşı da ama bazen öyle huyları oluyor çok kindarlik yapıyor
(568 puan) tarafından
Şöyle bir adamı hala savunmak.... Bence ikiniz de tedavi olun güzel kardeşim
0 oy
(544 puan) tarafından
Yerinde olsaydım mesela 3 çocuk yapmazdım hem de pes peşe hepsi küçücük dha. Niye yaptın bunu kendine ve onlara. Bir insan 7 sinde neyse 70 inde odur. Kusura bakma söylediklerim için kınamıyorum seni ama evlendiğim günden beri kapımda kamera olacak ta herseyden şüphe edecek ben de onun yanında duracam. Nasıl dayanıyorsun batsın böylesinin sevgisi ilgisi. 
(281 puan) tarafından
Artık dayanamıyorum zaten geçen tartışmamız artık bardağı taşıran son damlaydi ben zaten ailemden uzak gurbetteyim kimsem yok gelen gidenim yok bı yere gittiğim de yok çocuklarım küçük diye bı markete bile gidemiyorum eşim bunu bildiği halde böyle yapıyor
(544 puan) tarafından
Ailen arkandaysa al çocuklarını git en azından gözü korkar belki. Böyle hayat geçmez konu komşu da gelmeye çekinir eşin yüzünden. Sen de insansın arada bir kahve içmek hava almak biriyle sohpet etmek istersin
(281 puan) tarafından
Babam hayatta değil anneme de güvenip gidemem malesef annem eşimi hiç sevmiyor ona kalsa hemen boşatir beni inanın bırakın kahve içmeyi insan yüzü bile görmüyorum ki sürekli evin içindeyim gelenim gidenim yok ailem yok yanımda eşimin ailesi de asla gelip gitmez coguyla da konuşmuyoruz zaten yılda bir annemlere gideriz oda çok kalmayız zaten 10 gün kalıp geri döneriz
(544 puan) tarafından
Annen sevmemekte haklı hayatı kızına zindan etmiş adamı nasıl sevsin. Keşke en baştan değiştirmeye çalışsaydın eşini. Allah yardımcın olsun inşallah Rabbım refaha çıkarsın
0 oy
(527 puan) tarafından
Başından beri böyle bir ö.küze niye 3 çocuk bunun adı kıskanmak falan değil hayatı zindan etmek.Bence kocan şizofren bu kadar düşünme normal değil 
(281 puan) tarafından
Şizofren mi değil mi bilmiyorum ama narsist bir insan olduğunu biliyorum gerçekten de çıkmazda olduğum için buraya yazdım yoksa buraya asla yazmazdim
0 oy
(705 puan) tarafından
Dua ile fln gececek seyler degil bunlar,kiskancligin psikolojik tedavisi var.Mutlaka psikolog ile gorusmesi lazim kendi akil sagligi ve huzuru icin bu şart.Bu sekilde haberlerde oldurulen kadinlar listesine girersiniz baska da bir sey olmaz.
(281 puan) tarafından
Çok uğraşıyorum tedavi olması için ama ikna edemiyorum bı türlü bunun için öneriniz var mı
(281 puan) tarafından
Bide yaptıklarını çok normal görüyor
(705 puan) tarafından
Online psikologlar var illa bir klinige gitmesi gerekmez.Belli ki size soylemedigi bir travmasi var ya eski sevgilisi aldatti ya da annesi babasini aldatyi vs vs.Sizin bilmediginiz bir hikayesi olduğu kesin.Online goruntulu konusulan psikologlar var bunu ona tavsiye edin.O gorusurken siz evden gidin tek olsun.Sizi seviyorsa en azindan bunu yapsin.Sizin icin degil kendi icin yapsin mutlaka bu sekilde hayat ona da cok yorucu.Bu sekilde bu hastaliktan kurtulan cok kisi var youtube da izleyin mutlaka kiskancligimk nasil yendim vs vs diye videolar var.
(281 puan) tarafından
Evet kendisi de diyor ben iş yerindeyken evi sizi düşünmekten kafayı yiyorum diye herşeyi kendine dert edinir saçları bembeyaz oldu 36 yaşında şuan bide daha önce evlenip boşanmış eşim benim ilk evliliğim onun ikinci evliliği onun annesi de öyle kafasında kuruyor herşeyi eltimde kalıyor eltime bile iftiralar atıyor o zaman ben çok ciddi davranacam o barışmak isteyince ben şart koyacam online tedavi olsun diye çünkü ben alttan aldıkça o haddini aşıyor
0 oy
(1,193 puan) tarafından
Ya destek alıp tedavi olması gerekiyor eşinin ya da senin onun yanında durmaman gerekiyor, her nasil olursa olsun 3 çocuk verdiğin adam namusuna dil uzatıyorsa o dil kesilmeli canım yoksa bu olay ne ilk olur ne de son 
0 oy
(877 puan) tarafından
Al lan al diyip evi gösterecektin sonra kuseceksen kusecektin hata etmişsin keşke gosterseymistin 
(281 puan) tarafından
Gösterdim zaten evin heryerini gösterip bı ton laf söyledim üstüne öyle küstüm ama küsmekle hal olmuyor ki bu ramazan ayını zehir etti bana
(877 puan) tarafından
Nebim valla bacı Allah sabır versin
(877 puan) tarafından
Kimse dört dörtlük değil
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Bu adamın seni seven bir tarafı yok. Azıcık mantıklı olsa sevgisi olsa en büyüğü 2 buçuk yaşında olmak üzere 3 çocuk yapmazdı. Ayarsız dengesiz belli. Kamera ne demek ya aç bide evi göster bu ithamlar la nasıl hayat geçecek var mı gelecekten umudun. Bunlara son vermeye çalış önce. bunu yapan kişinin hangi davranışı normal olabilir o da şüpheli 
(281 puan) tarafından
Eşim öyle yaptıkça geleceğe dair ne bı umudum nede bir sevincim kalmıyor artık nasıl son verecem boşanarak mi
0 oy
(225 puan) tarafından

Davranışları elbet normal değil ama şizofren de böyle bir şey değil. Muhtemelen paranoid kişilik bozukluğu var.  Araştırmanı öneririm.

Kendisi, kendisinin farkında değildir. Uzmana gitmeyi kabul eder mi ? 
(281 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ilgilenip yazdığınız için ben zaten çok tepki vermiyorm mesela hergun kamera kayıtlarını izler hiç oralı olmam tepki verirsem yanlış anlar diye evet bende farkındayım birgün canıma tak edecek ama çocuklarım şuan çok küçükler bide geçen ona ben amcamı arayacam gelip beni götürsün ben senin bu huylarini çekemem artık dedim bana gidersen ölümü de göze al dedi benim babam hayatta değil o yüzden amcamı arayacam dedim o zaman düzel dedm benim düzelecek bı tarafım yok der birlikte dışarı çıkarız yada hastaneye gideriz sen etrafındaki adamlara bakıyorsun der orda bile kavga ederiz senin gözün sağda solda der bana herşeye ama herşeye anlam yükler cokda kindar biri
(225 puan) tarafından
Anlıyorum. Üzüldüm de doğrusu. Kaç yaşındasın ?
(281 puan) tarafından
26 yaşındayım eşim de 36
(225 puan) tarafından
Gençsin daha. İnşallah başına kaza bela gelmeden ya eşin düzelir ya da boşanırsın. Hayırlısı olsun, sen ne olur ne olmaz diye birikim yap ama mutlaka. Hayırlısı olsun hakkında.
(281 puan) tarafından
Saolasin Allah razı olsun
0 oy
(2,468 puan) tarafından
Kapıdaki kamera 2 dk kesildi diye evi göster demesi sana hiç güvenmedigini gösteriyo arka arkaya çocuk yapmışki hiç boşta kalmak eve hapis ol kafası rahat etsin bu halde bile rahat değil bak şimdi evdesin böyle yapıyo yarın çocuklar büyüyecek okula gitmeye başlayınca sen dışarı çıkınca neler yapar kafayı yer artık kimle buluştu yanında kim var diye düsünmekten ve daha kötüsü asla sosyal bir hayatın olmasına izin vermez kendini bir kafesin içinde gibi hissedersin ya ikna et tedavi olsun ya da çocuklar biraz büyüyene kadar sabret ve ayrıl başka yolu yok
(281 puan) tarafından
Haklısın şimdiden öyle yapıyor mesela çok acil bez lazım olur çocuk bezi biter market evimize iki dk mesafede iki çocuğumu uyuturum diğerini alıp giderim bir dakikanın hesabını yapar nerdeydin niye öyle geç kaldın diye gerçekten de sabrım kalmadı tedavi olmasını bende çok istiyorum ama ikna ettiremedim bı türlü
(2,468 puan) tarafından
Canım hasta olduğunun farkında değil bu yüzden ikna edemiyosun ona bu davranışlar normal geliyo varsa aklı basında aile büyükleri girsin araya seni kaybetmekten korkarsa kabul eder çok zor böyle  hayat gecmez
(281 puan) tarafından
Kimseyi dinlemiyor ki aniden parlıyor aile büyüklerine bile saygısızlık yaptığı olmuştur kendi istemediği biseyi ona kimse yaptiramiyor ama bı şekilde yapmam lazim
0 oy
(343 puan) tarafından
Bu tam olarak "paranoyaklık" ben bunu kendi büyüdüğüm ailemde yaşadım. Resmen babamı tarif etmişsiniz. Ha benimki Allah'tan kamera fln takmadı o kadar büyütmedi ama aynı huylar aynı kuşkular aynı suçlamalar canım anneciğim ne çekti elinden. İyiyken evet çok iyi neşeli iyi bir baba ama güvensizlik suçlama çok kötü. Dualarla düzeldi biraz çok şükür şimdi yaşlandı da tabi 
(281 puan) tarafından
Evet aynen öyle eşimi anlatıyorsunuz hastaneye gitmiştik bir ara ilk orda anladım ben kızıma buhar veriyordum hastaydı hastanede çıktık yapmadığını bırakmadı karşımda adam varmış da ben adama bakmışım adam orda diye karşısında oturmuşum ben adamı bile farketmedim görmedim bile oysaki bunun gibi birçok şeyler var
(281 puan) tarafından
O kadar istiyorum ki tedavi olmasını ama olmuyor ben ayrılacağımi da söyledim böyle devam ederse ne yapmak istiyorsan onu yap ama ölümü de göze al dedi bana
(343 puan) tarafından
3 çocukla ayrılmak çok zor ama imkansız değil çok seviyorsanız terapi alması için elinizden geleni yapın derim
(281 puan) tarafından
Seviyorum eşimi ona da üzülüyorum elimden geleni yapıyorum çok dediğim dedik biri inşallah başarabilirim
(343 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun
0 oy
(18 puan) tarafından
Bişey dicem böyle bı adama neden art arda 3 çocuk sadece merakmdan soruyorum:(
(281 puan) tarafından
Esimiin ikinci evliliği ilk evliliğinde 6 yıl cocukk sahibi olamamış çocukları çok seviyor inanin öyle değildi başta bu kadar ileri gideceğini düşünmedim ilk çocuktan sonra ikinciyi bende hemen olsun istedim hayalim hep ikiz çocuktu birlikte büyüturum maddi durum da el veriyor dedim ikinci de oldu ama üçüncü korunmama rağmen oldu duyduğumda dünyam başıma yıkıldı inanın aldırmayı bile düşündüm ama kıyamadım bilsem böyle ileri gidecek değil üç cocuk bir çocuk bile vermezdim onu çocuklara Kurban ederdim
0 oy
(2,407 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam oncelikle boyle bi psikopata pesi sira uc cocuk dogurmazdim. Ikincisi kamerayi kabul nasil ettin hayretler icinde okudum. Hos ettin bu lafin ustune gider o kamerayi kirardim. Esin tedavi edilecek kadar hasta bi kisilik uzgunum. Kac kurtar kendini.
0 oy
(847 puan) tarafından
Bu anlattıklarını babamda yapıyor hatta dışarıyı bırak mutfakta balkonda da kamera var sürekli izliyor kapının önünde de var dedigin gibi dedikodusunu yapıcaz bir şey konuşucaz rahat diye evinde ödü kopuyor ve daha da garip olan kısmı ise kameralara baglanıp evi izlemek istiyen bir arkadaşıda baglı o da evi izliyor bende sürekli  kameranın yanında babama hakaret de ediyorum annemle de konusuyoruz her şeyi inadına akşam da çkıyoruz evden markete vs. Hemen arayıp hesap soruyo çok saçma sapan bir durum ben oraya gidince crop giyyorum hemen arayıp soyunuk gezme der . D birde kardeşim 12 yaşında okjl harici hep evde ve artık hiç yemek yemiyo kamera var mutfakta diye bende yiyceksn ne alaka dıyorum
(1,972 puan) tarafından
o evi hem baban hem arkadaşı izliyor yani . Adam evinin namusunu satmış yahu . Acilen polise gitmelisiniz . Aşırı aşırı anormal bir durum farkında değil misiniz .
(847 puan) tarafından
Farkındayız ama annem alıştı artık bir şey diyince bana karışır o yuzden beni ilgilendirmiyo artk
0 oy
(6,291 puan) tarafından
O çocukların yaşı ne öyle gözlerim açık okudum ufacıklar. Canım eşin hasta kafalı zaten bunun sende farkındasın peki hiç bu hasta insandan bir gün ayrılırim bu yüzden iyi korunayim falan diye düşünmedin mi çok merak ettim ? Hani çocuklu hayat zordur ya insanın ayağını bağlar ya o bakımdan.. 

Eşinin böyle olmasında 3 seçenek var başka bir şey olması imkansız,

1. Serefsi zin önde gideni seni aldatıyor seninde bunu yapacağından şüpheleniyor.

2.sen onu zamanında aldattın sevgiliyken falan birileriyle bı konuşmanı falan gördü veya ilk onunla birlikte olmadın (seni yadırgamıyroum ihtimalleri söylüyorum sadece üzerine alınma)

3.esinin güvenini zamanında kıran biri olmuş artık kimseye güvenmiyor veya ailesinde çok sevdiği bir kadın eşini aldatmış buna şahit olmuş.
(281 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumunuz için eşimin ikinci evliliği benim ise ilk evliliğim ilk sevdiğim ilk konuştuğum ve evlendiğim adam eşim beni aldattığını zannetmiyorum bütün hesapları hepsi bende sürekli telefonu da elimde öyle bişi olsa görürdüm diye düşünüyorum eğer öyle bişi varsa rabbim bana bian önce göstersin  evet eşim hasta bunu farkındayım ama tedavi olmasına bı türlü ikna ettiremiyorum ne yapacağımı bilmiyorum gerçekten de boşluktayim
(6,291 puan) tarafından
Sana tek tavsiyem artık dur çocuk yapma önceliğin bu durum olsun
(281 puan) tarafından
Spiral taktırdim artık çocuk düşünmüyorum zaten
0 oy
(7,705 puan) tarafından

Arkadaşımın eşi aynı seninki gibiydi. En sonunda aldatmış arkadaşımı. Üstüne arkadaşımı da kanser etti. Defoldu gitti. Fazla kıskançlık maalesef bunun belirtisi oluyor. Kişi kendinden bilir işi. 

(281 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumunuz için inanın artık tükendim ne olacaksa olsun sadece çocuklarım için sabrediyorum yoksa kimse öyle zindan hayatını yasayamaz
0 oy
(952 puan) tarafından
Güven yoksa sıkıntı ama eşinin ki guvensizlik değil hastalık bence sevgi saygı da yok maalesef bu şekilde de nereye kadar devam eder bilmiyorum kötü bi durum
0 oy
(326 puan) tarafından
Benzer bir hikayeyi baska bir çiftte duydum, kanaatim şu şekilde. Karşı taraf her fırsatı değerlendiriyor, acaba karısı da aynı şeyi yapıyor mu diye karısını teftiş ediyor. Benim tanıdığım çiftte erkek zamansız bir şekilde eve geliyormuş evde birini yakalamak maksadıyla. Bence eşinizle konuşmamak küsmek yerine onun yediği haltlari araştırın, böyle bir adamla da evlilik sürmez 
(281 puan) tarafından
Elimden geldiği kadar araştırıyorum zaten gmail hesabı benim telefonumda da açık mesela birçok şeyi görüyorum telefonu sürekli elimde herşeye bakıyorum telefon dokümanlarına kimle konuştuğuna herşeye bakıyorum ama şimdiye kadar bişey bulamadım başka ne yapabilirim mesela çocuklarına evine çok bağlı hakkını yiyemem iyi olduğunda evde herşeyle ilgilenir ailemden uzaktayım diye mutlu olmam için herşeyi yapar ama öyle huyları var işte iki haftada bir mutlaka bunlar yüzünden kavga ederiz çok da kindar biri ailesiyle bile kaç yıldır konuşmuyor yalvardım yakardım zar zor annesiyle konuşturdum
(326 puan) tarafından
O zaman paranoyaktır ondan öyle yapıyordur. Bişey olsa bu kadar şeyden bulurdunuz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 88 göst.
20 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Deryaa.u (478 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 516 göst.
29 Nisan 2020 Diğer kategorisinde AlpereNur (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 350 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ftmaa (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,015 göst.
19 Kasım 2019 Aile kategorisinde ✨Eymenim❤️♥️ (161 puan) tarafından soruldu

378,988 soru

11,344,215 cevap

34,809 kullanıcı