0 oy
1,026 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

https://vm.tiktok.com/ZSJuXuwb3/

Yorumlarınızı alalım anneannesi hazırladı kızımın çeyizini bazı şeyler daha vardı ekleyemedim kısa sürdü. 

Gelinlik ve yerde serili olan kırmızı elbise benim bebeklik kıyafetlerim kızıma giydirip fotoğraflarımızı birleştirmeyi düşünüyorum <3:P

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Hep olumsuz kötü yorumlar gelmiş keşke bu kadar kırıcı olunmasa ben almadım annem yaptı diyor kadın heveslenmiş almış torununa ne güzel güle güle giysin demek yerine gereksiz demissiniz keşke bu kadar ön yargılı olmasanız imkanı var mış ki almış tamam bana göre de büyüdükçe alınmalı ama ileride ne olacağını bilemiyoruz 

Kızını önce sağlıkla al kucağına sonra da bunları güzel günlerde mutlu huzurlu bir şekilde giydir inşallah 
tarafından
Sağol canm allah razı olsun kızımı aldım kucağıma çok şükür . 25 günlük oldu . Allah kısmet ederse giyer . Heves edip alıyoruz kursağımızda kalıyor . Düşüncen öyleyse bana yansıtma yani ilk bebeğim ilk defa böyle şeylere giriştim . Kendim yaşamadım kızım yaşasın istiyorum .
Ha çeyiz hazırladım diye eğitimini terbiyesini eksik edeceğim diye bisey söz konusu olamaz zaten . Herşey zamanla:)
tarafından
Ahhh benim yerime kızını kocamannnnnn kokla ciğerlerine kadar çek o zaman sen öyle konuşanlara takılma ben anne olursam ve imkanım olursa ben de yapmak çok isterim seninkisi abartılı olmamış gayet makûl olmuş ve hepsi çok çok tatlı çok sevimli ben bile heves ettim onlara annen iyi ki var ve iyi ki almış ♥️⚘
tarafından
Allah razı olsun canm benim çok teşekkür ederim düşüncelerin için .  Allah da sana kucağına almayı nasip  etsin . Inşallah sağlıcakla kucağına alırsın da sana da nasip olur . Anneler iyiki var ❤❤
-Reklam-
+6 oy
(3,730 puan) tarafından
Tam tiktoka layık video olmuş harika :D yarısını bile giyemicek keşke üstümüze başımıza bu kadar harcıcağımıza israf ediceğimize başka şeyler için biriktirmek paramızı
tarafından
Canım orantılı aldm . 1.5 yaştan 3 yasa kadar aldim bedenleri farklı giyer inşallah
(3,730 puan) tarafından
Anlıyorum canım. Niyetim kalbini kırmak değil yanlış anlama hepimiz aynıyız tüketim çılgınlığı ihtiyacımız var yok herşeyi alıyoruz kullanamıyoruz bile çoğumuz başkasında görüp özeniyo çoğumuz benim olmadı onun olsun diye özeniyor. Sürekli birşeylere özendirilip yanlışa sürükleniyoruz
tarafından
Yok tabiki senin düşünceni anlıyorum saygı da duyuyorum.  Haklisiniz.  Farkinda olmadan çok almışız.
+3 oy
tarafından
Kızıma vereceğim en güzel çeyiz, eğitimi
tarafından
Evet haklısın .  Inşallah ahlaklı terbiyeli topluma yararlı bir birey olarak yetiştiririm .
+1 oy
tarafından
Cok guzeller saglikla giysin canim. Ama ben bu tarz şeylerin bebek dogunca ve zamanla ihtiyaç oldukça alınmasından yanayım. Bu sekilde giyinmeyen bicok  kıyafet oluyo 
tarafından
Canım hepsini yürüme yaşında uygun aldım 1.5 yaştan 3 yasa kadar karışık aldık
+1 oy
(119,251 puan) tarafından
o kurke bayildim yaa
tarafından
Orda o kadar güzel çıkmamış canm canlı görsen:)  ben de çok sevdim . ::))
+1 oy
(1,897 puan) tarafından
Kız bende gelin ettin sandım aramızda bukadar büyük kullanıcı var mi diyorken gördüm bebek çeyizi çok güzel bende yaptım telefondan silindi siz iyi  muhhfaza edin
tarafından
☺️☺️☺️☺️ bu iyidi gelin etmem hayatta oy. Daha dün gece diyorum annem nasıl rvlendirmis beni insan kızını veremiyor başkasına valla . Diyorum o y kızım seni vermem kimseye evde kal sen :)))
(1,897 puan) tarafından
Bende eşime diyorum kızımı vermem başka çocuk olnca onları veririm bunu vermem
Eşim diyor sen neden evlendin:)))))
tarafından
O da doğru diyo ama gün gelecek o da vermek istemeyecek
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ayy hepsi harika maşallah yaa sağlıkla giysin kuzum
tarafından
Teşekkür ederim canm ya .
0 oy
(5,557 puan) tarafından

Hepsi cok guzel elbiselere bayıldım.  Beğendim hatta videoyu :D

tarafından
Sağol canm benim ☺️
(5,557 puan) tarafından
:)))))
0 oy
tarafından
MaşAllah barekAlllah sağlıklı huzurlu bir şekilde giymeyi nasip etsin Rabbim inşAllah 
tarafından
Allah razı olsun inşallah ☺️
0 oy
(712 puan) tarafından
Güzel güzel giysin minnoş çok güzel olmuş kuzum :)
tarafından
Teşekkür ederim ☺️❤
0 oy
tarafından
Hepside birbirinden güzel canım güzel günlerde giysin inşallah 
tarafından
Çok teşekkür ederim ☺️❤
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Maşallah çok güzel ahh bu annelerimizi Rabbim başımızdan eksik etmesin 
tarafından
Amin ya bu dünyada bir tek annem ❤
0 oy
tarafından
Hepsi çok güzel zaten ne varsa anneannelerde var Allah'ım eksik etmesin onları 
tarafından
Öyle valla canm  babaannesi bi çorap almadı. Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin
0 oy
(478 puan) tarafından
Maşallah güle güle giysin hepsini :)
tarafından
Teşekkür ederim canm benim ☺️❤
0 oy
(1,887 puan) tarafından

Maşallah canım hepsi çok güzel sağlıkla güle güle giyinsin takibe aldım seni ve beğendim<3:)

tarafından
Çok sağol canm benim ben de ediyorum şimdi ☺️❤
(1,887 puan) tarafından
Sende sağol kuzum❤❤
tarafından
Maşallah allah bağışlasın temiz ve güzel giydiriyorsun kızını ne. güzel :)
(1,887 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun kuzum rabbim bütün evlatlarımızı bağışlasın inşallah ❤❤❤
tarafından
Amin inşallah ☺️❤
0 oy
(41 puan) tarafından
Çok zevklsiiniz çok tatlı ciciler sağlıkla giysin inşallah :)
tarafından
Sagol cnm ben beğeniyordum annem alıyordu ☺️❤
0 oy
tarafından
Hepsi çok güzel canim
tarafından
Teşekkür ederim canm ☺️❤
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Güle güle giysin inşallah ☺️
tarafından
Amin canm inşallah sağol ☺️❤
0 oy
tarafından
Su bebek çeyizi ne ne gerek var vs diye yorum yapanlar adettir ilk bebekte kızın ailesi bebeğe çeyiz yapar kıyafet beşik yatak yorgan vs alır bunu da bebek doğduktan sonra serer akrabaları çağırır her gelen bir hediye getirir bu adettir gereksiz bir şey değil
tarafından
Aynen öyle canım yapilir yani insanlar neden gereksiz görüyor anlamadığı her şeyi karaliyor ki
tarafından
Virüs te adettendir yenidogana gidilmez hastalığa açıktır , kız anası alacak erkek anası takacak diye de insanlar birbirine giriyor
tarafından
Herkesin adeti farklı:) boşver
tarafından
Virüs nedeniyle kimse cagrilmiyo video çekip atıyorsun işte
İnsanların cirkefliginden kavga çıkıyor kimse kimseyi zorlamazsa herkes gücüne göre yaparsa yapacağını bir şey olmaz
tarafından
Evet zaten kimse çağırmadım sadece annem kendi evinde serdi ben de çektim
0 oy
tarafından
Yaaa masallah hepsi birbirinden seker Allahim saglikla giymeyi nasip etsin bebişin yerinde olmak istedim ne kadar cici seyler:)))
tarafından
Dimi ya hayatımda böyle şeyler giyemedim . Ben yaşamadım yavrum yaşasın ☺️❤

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 496 göst.
11 Nisan 2019 Aile kategorisinde ❤ Sihemin ❤Annesi ❤ (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 433 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde gulistaN18 (2,141 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 406 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 724 göst.
2 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,315 cevap

34,830 kullanıcı