0 oy
399 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Kizlar doğumuma 15 gün falan var. Olduğum şehir çok çok sıcak nem oranı çok yüksek. Evimde klima var. Bana diyolar ki çocuk klimada hasta olur. Evim küçük zaten ben normalde klimayı açıp bütün evin kapısını da açıyorum içeri iyi oluyor. Ya smdi o çocuk eminim bu sıcakta piser ısılık olur. Dün birine gittim yeni doğmuş çocuk ısılık ya heryeri. Diyorum ki uzun kollu ince yazlık pijama alt üst bi çorap bi eldiven. Uyurken de bakarm ince bir battaniye örterim. Hava serin olduğu zamanda açmam. Evim full güneş alıyor çok sıcak biz dayanmyz o nasıl dayanacak benim gibi olan var mı.

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim bebeğim bir haftalık. Zıbın, çorap ve eldiven var sadece. Bu sıcakta fazla bile. 
-Reklam-
+1 oy
(10,411 puan) tarafından
Benim evimde full güneş alıyo olduğun yerde terliyosun ben nisanın 25 de doğum yaptım sadece yazlık uzun kollu takım giydirdin eldiven bide çorap gidirdim yatarkend3 ince penye battaniye attıyorum üstüne bebişim hiç isilik olmadı bide günde 2 defa banyo yaptırdım keyfine diyecek yoktu
+1 oy
tarafından
Cnm ben kima accam mecbur izmir de çok scakkk
(18 puan) tarafından
Bebisleri ince giydirmeyz heralde canım
+1 oy
tarafından
Canim eldiven tak corap giydir bide sadece kisa kollu zibin giydir uzun kollu falan gerek yok yazıktır sıcakta ne hale geliyo bebekler uyurken ustune bi muslin ortu atarsin yeter 
+1 oy
(471 puan) tarafından
Klimayı aç içerinin sıcaklığını hep aynı tutmaya çalış çok incede giydirme normal giydir. Klima açacaksan. Bebekler kansız olduğu için biraz daha ısıya ihtiyaç duyuyolar. Sen norm al giydir klimanı aç 
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Benim kızım 12 günlük çorap eldiven zıbın giydiriyorum sadece kuzum 
0 oy
tarafından
klima hastaligi var büyük insanlar hasta oluyor bebekte hassas zaten 
0 oy
(404 puan) tarafından
Ilk 1 hafta usur dedigin gibi giydirebilirsin ben 2. Haftadan itibaren sdece zibin corap eldivenle dolastiriyorum geceleri uyurken uzerini ortuyorum o kadar sadece fazla kalin giydirmek cocugun vucut isisini bozuyor atesinin cikmasin Sebep oluyo ama evi cereyan yaptirma canim o dahada kotu hem klima hem camlar cocugu kitler
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Kizim 7 gunluk izmirde oturuyoruz. Kisa kol elbise ve muz corap giydirdim bugun hst giderken. Evdede zibin ve corapla duruyor. Uyurken ustune muslin örtü atıyorum sadece.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 119 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
30 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde sweet rainbow (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,378 göst.
7 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde LMihrace (7,193 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 290 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde BegumY (129 puan) tarafından soruldu

379,923 soru

11,373,125 cevap

34,855 kullanıcı

...