0 oy
1,378 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,208 puan) tarafından
Kızlar pazartesi doktor bana kürtaj dedi karından bebeği hiç gormedi alttan bakınca da küçük kalmış dedi yatış verdi istemedim bugün tekrar gittim güvenilir bir doktora son kere gideyim öyle aldiriyim dedim icim rahat etsin en azından diye . Doktor karından bakti bebek küçük dedi üzülme tekrar olur falan teselli verdi o da kürtajı önerdi. Normalde dört kere gittim hiç biri karından bakınca görmemişti bu görünce şaşırdım ama yine de kürtaj diyince kabullendim akşam Zeynep Kamile gittim . Baktılar bebek 6+4 olmuş 5 günde iki gün büyümüş hiç yoktan iyi bir şey dedi acele etmeyelim bir hafta daha bekleyelim bebise bir şans daha vermelisin dedi . Umitlenmek istemiyorum ama ağlayarak gidip gülerek çıktım . Sizler de dua ederseniz çok sevinirim eğer sağlıklı gelisecekse rabbim kucağıma almayı nasip etsin diye... 

30 Cevaplar

+2 oy
(1,015 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Doktorun insafliymos valla helal olsun ona.bana da 6+6 ken mutlaka kurtaj olmalisin dedi gitdiyim uc daktorun ucude.bende bekledim hesaplamalarima gore 8+3de gitdim 8 haftalik cikti ve cok sukur kalp atisini da duudum.yani bi kac gun geride olmasindan bi seycik olmaz.bolca dua et nolur.ben gunde helsinden birer defa FELAK NAS İHLAS KADİR SURESİ SALAVAT FATİHA AYETEL KİRSİ kisacasi bildiyim tum dualari elimi karnima koyarak soyluyordum.sonrada Ya Rabbim sen deyilmisin yoktan var eden sen deyilmisin sana el acip evlat dileyen HZ.Zekeriyya peyqamberimize mujdesini veren evlat payini veren.sen deyilmisin taslarin icinden yemyesil agaclar cikaran Rabbim buyukluyun hurmetine hayirlisiyla bebeyime can ver onu hayirli imanli evlatlardan karar kil.diye dua edip Amin derdim.hamd olsun bu dualara inaniyorum tum kalbimle.inslallah sende yaparsin ve hayrini gorursun.
(7,208 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım bende öyle dua edeceğim. Benim normalde 9+1 olmam gerekirken 6+4 çıktı o yüzden çok umudum yoktu canım ama yumurtaya can veren rabbim için ne zor olabilir ki yeter ki o dilesin
(1,015 puan) tarafından
Kiz ilk gitdiyimde adete gore hesapladim 9 haftalikken gitdim bu konulari yasamamak icin ama 6+6 cikti.ve cok sukur her sey yolunda suana kadar.gec dollenme nedeniyle oluyor oyke korkma
(7,273 puan) tarafından
Ayy peki benim bu yoruma ağlamam cok duygulandim ya rabbim kimsenin kucagini boş bırakmasin hayirli sağlikli evlatlar nasip etsin
(7,208 puan) tarafından
Ayy resmen haftalar aynı rabbim bana da bu mutluluğu yaşatsın inşallah
(1,015 puan) tarafından
İnsallah insallah canim benim
-Reklam-
+2 oy
(2,168 puan) tarafından
Arkadaşım dr u dinlemedi kürtaj olmadı 11. Haftada gitti ve bebeği gördü canım hiç acele etme. Zaten ters bi durum olsa vücut onu atmaya çalışır kanaman olur vs. Sen elini karnına koy ya mubdiu zikrini çek bol bol bu zikir düşük riski olanlar için. Rabbim size bağışlasın bebeğinizi mutlu haberler aldırsın 
(7,208 puan) tarafından
Ayyy ne güzel bir umut oldun bana valla Allah razı olsun
(2,168 puan) tarafından
:*❤️❤️❤️❤️
(1,165 puan) tarafından
Valla bu konu da hiçbir doktorun dediği diğeriyle tutmuyo. Bekle canım insallah gelişim gosterdiyse Rabbim dilerse olur.
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Bende gelişim hiç yoktu canm 6bucuk haftada kalmıştı aynı osekilde ikinci kez gittiğimde girdi küçücük gelişmedi dedi ve evde duusuk oldu ben de bekledim umarım senin güzel haberini alırız herşey nasip
(7,208 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım rabbim yerini doldursun biran önce
(1,024 puan) tarafından
Sağol kuzum seninde temiz kalbine göre versin Allah herşey nasıp
0 oy
tarafından
Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm
(7,208 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(7,152 puan) tarafından
Rabbim hayırlı olanı versin inşallah bacım 
(7,208 puan) tarafından
Amiin inşallah canım
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Rabbim dilerse olur inşallah büyür 
(7,208 puan) tarafından
Amiin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(3,095 puan) tarafından
İnşallah güzel haberler alırsın canım inşallah büyür rabbim büyük 
(7,208 puan) tarafından
Amiin Allah razı olsun canım
0 oy
(1,092 puan) tarafından
İnşallah canım çok sevindim senin adına inşallah büyür ve kalp atışını duyarsın çok çok sevindim 
(7,208 puan) tarafından
Ayyy amin amin ağzın bal yesin Allah razı olsun
0 oy
(3,398 puan) tarafından
İnş tutunur sana fasulyen canım
(7,208 puan) tarafından
Amin amin Allah razı olsun canım
(3,398 puan) tarafından
Cümlemizden canım
0 oy
(1,096 puan) tarafından

O duyguyu o kadar iyi biliyorum ki yaşadığım için Allah kimseyi umutsuz bırakmasın .Hayırlısıyla büyür ,gelişir ve sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah <3

(7,208 puan) tarafından
Olumsuz mu sonuçlandi :( Amiin Allah razı olsun canim
(1,096 puan) tarafından
Evet maalesef normal kontrol diye gitmiştik kürtaj olmam gerektiği söylendi birkaç hastaneye de gittik hepsi aynı şeyi söyledi :( hayırlısı böyleymiş
0 oy
tarafından
Ins Allah kucagina almayi nasip etsin cnm
(7,208 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(921 puan) tarafından
banada rahmin kalinlasmis hamile olabilirsn dedi karindan bakmisti kese gorunmuyodu tahlil yaptrdi degerim yuksek cikti 4 5 haftaliga gore alttan bakti kese var bebek yok dedi 2 hafta sonra kesn gel bos gebelik olabilirmis falan 2 hafta sonra kalp atisini duydym 7 haftalik olmus bile hakkinda hayirlisi olur insallah
(7,208 puan) tarafından
Ben adet tarihine göre 9 +1 im ama . Rabbim bana da o güzel sesi duymayı nasip etsin inşallah
(921 puan) tarafından
inşalllah Allahin izniyle o gunlerde gelecek
0 oy
(3,279 puan) tarafından
Ben de 7 haftalıkken ayın 20 de düşük yaptım. Rabbim sağlıcakla sana bağışlasın inşallah kardeşim
(7,208 puan) tarafından
Rabbim yerini doldursun canım cok üzüldüm
(3,279 puan) tarafından
Evet ben de üzüldüm ama demek ki hakkımda hayırlısı buymış
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Hayirlisiysa olur insallah bende kurtaj oldum 9 haftalik kalbi durmustu 1 ay sonra tekrar hamile kaldim 1 yasinda olucak Rabbim gönlüne gore versin
(7,208 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım bend kendimi buna alistirmistim ama Ufak bir ümit daha oluştu artık hayırlısı
0 oy
(279 puan) tarafından
Sen bebeğine tutundu oda sana tutunsun annesi onlar çok güçlü şimdi belki geride ama yarın bir bakmışsın haftasını yakalamış bile Rabbım gönlüne göre versin ettiğin duaları boş çıkarmasın sağlıkla sihatle kucağına almayı nasip etsin (AMIN )
(7,208 puan) tarafından
Ağzın bal yesin valla adak adadım bebeğimi kalbi atsın sağlıklı büyüsün beş çocuk bir fakir sevindirecegim inşallah
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Allahım sağ salım sapasaglam kocaman sorunsuz bır bebek dogar büyütürsğn inşallah ❣️
(7,208 puan) tarafından
Amiin amin Allah razı olsun rabbim de sizlerin hayırlı muratlarinizi versin
(2,705 puan) tarafından
Amin inşallah tek muradım kızıma güzel bir ülkede güzel bir gelecek sunabılmek❣️
0 oy
tarafından
Postunu okudum içimden şöyle geçti ayyy inşallah bebiş olurda ismide umut olur 
(7,208 puan) tarafından
Ayy sağlıkli olsunda (⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠)
0 oy
(5,391 puan) tarafından
Inşallah sağlıklı bi şekilde buyur karnında ♥️
(7,208 puan) tarafından
Amiin amin Allah razı olsun rabbim sizinde ne sıkıntıniz varsa gidersin
(5,391 puan) tarafından
Amin böyle duaya ihtiyacım var :/ Allah sizdende razı olsun
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Rabbim hayırlı sağliklı evlat nasip etsin belki geç döllenmedir canim zaten saglikli degilse vucudun atacaktir en azindan bi kanaman vs olacaktir belkide minicik bi kuzun var rabbim gönlündekini hakkında hayırlı eylesin 
(7,208 puan) tarafından
Ayy canım ne hoş bir yorum Allah razı olsun çok çok amiin
(7,273 puan) tarafından
Amin kuzu cümlemizdende razi olsun
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Aaa şuan şaşkınlıkla okudum postu.

Senin birkac yorumuna denk gelmistim. Dini açıdan bilgin olduğunu düşünüyorduumm nasıl kiymak istersin ki o cana :( umarım yanlış anlamışımdır ahh
(7,208 puan) tarafından
Kız neden kiyayim Allah iyiliğini versin iki haftadır ruh gibiyim bebek gelişmiyor kalbi atmıyor iki tane farklı doktor bebekten beklentin olmasın kurtaj olmalısın dedi ağlaya ağlaya gittim hastaneye
(8,582 puan) tarafından
Ayy ne bilim kız Bayadırrr yoktum buralarda daha simdi girdim okudum
  Sandm sen aldrmak istiyon doktor sans ver diyo. Hakkımı helal et cnm . .  Hayırlısı olsun inşallah sağlıkdır

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 345 göst.
12 Nisan 2022 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 179 göst.
8 Nisan 2022 Aile kategorisinde ercno (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 440 göst.