0 oy
466 göst.
Aile kategorisinde (1,698 puan) tarafından

Haftasonu nişan var kızlar evde olacak ama kayınvalidemlerin evi geniş biraz insan gelir sanırım. Bana kalsa gitmek bile istemiyorum (görümcemi çok severim o ayrı) ama koronadan korkuyorum. Gelen herkes çok yakın tanıdığımız her gün gördüğümüz kişiler sayılır ama ne biliyim. Yine de yalnız bırakmak olmaz. Neyse tesettürlüyüm, nasıl bir şeyler giyeyim? Var mı önerileriniz ben biraz kötüyüm bu konularda :)

4 Cevaplar

0 oy
(14,036 puan) tarafından
Sade şık bir elbise olabilir 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Canim onceki yorumu gizledim malesef  resmim çıkmış şimdi bikac tane foto atıyorum vak istersen 

image

image

image

tarafından
Yaşın kaç kilon kaç bak bunlar modaselvimden bütçe olarakta uyar inşallah nişan için güzel olur bence
0 oy
(61 puan) tarafından

Benim de görümcemin nişanı var. 32 haftalık hamile olduğum için çoğu kıyafetim olmuyor:D Yeni bir elbise de almak istemedim düğününe alırım inşallah. Kendi nikâh kıyafetimi giymeyi düşünüyorum belki senin için de fikir olur. Bizimki de evde olacak.

0 oy
(3,870 puan) tarafından
Haftasonuna bir şey kalmamış ,evdekilerden mi giyeceksin sipariş versen yetismeyebilir

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 478 göst.
0 oy
4 cevap 145 göst.
6 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde 1bebe1anne (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 818 göst.
0 oy
13 cevap 486 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu

381,154 soru

11,410,610 cevap

34,951 kullanıcı

...