0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (2,982 puan) tarafından
Cumartesi nişan olacak yemeğin yanında kavurma yapacağım cumadan yapsam dolapta beklese sıkıntı olur mu 

5 Cevaplar

0 oy
(1,192 puan) tarafından
Kaç kişilik bir yemek olacak ki sıcağı sıcağına taze daha güzel olur ama yetiştirme sıkıntısı varsa dediğiniz gibi yapabilirsiniz. Tekrar ısıtmamak kaydıyla bir kez pişirip koyun ertesi gün isittiginiz gibi ikram edip bitirmeye bakın onzaman sorun olmaz 
(7,893 puan) tarafından
Karnı yarıgi hazırla dolaba at teosilerle çıkarıp pisir
(2,982 puan) tarafından
Aynen onu akşamdan yapıp dolaba koyacam kavurma biraz geç pişiriyor ya ondan dedim 1 gün önceden yapsam diye cumartesi öğlene olacak yemek çünkü. Düdüklü de eşim istemiyor illa kavurma olacak diiyor en az 3 saatte pişer o da ya
(2,982 puan) tarafından
Kaynanam kayınbabam ve bir görümcem depremde vefat ettiler diğer iki görümcem de cumartesi gelecek eş durumundan dolayı mecbur ben tek yapmak zorunda kaldım
(7,893 puan) tarafından
Kuzu duduklude hasla sonra kavur
(1,192 puan) tarafından
Ya çok üzüldüm Allah rahmet eylesin:( Allah razı olsun senden böyle sahip çıkman çok güzel bir şey
-Reklam-
0 oy
(7,893 puan) tarafından
Sabah erkenden kalk at dudukluye gulo veya yatmadan yap aksam
(2,982 puan) tarafından
Aşkım karnı yarık falan da yapacam 20 kişilik ondan diyorum
0 oy
(2,546 puan) tarafından
Sizin evde niye yapilio ki ?
tarafından
Yapılsın ne olacak bizde başka evde yaptık evleri dar olabilir müsait olmayabilir
(2,546 puan) tarafından
Olabilir tamam sakin ol
(2,546 puan) tarafından
Sakin ol şampiyon evdeki yaşadığın mutsuz hayatınin stresini burda atma
(2,982 puan) tarafından
Eşimin ailesi depremde vefat etti görümcem bizimle yaşıyor o yüzden bizim evde yapıldı annesi babası biziz yani kimseleri kalmadı
(2,546 puan) tarafından
Allah sizden razı olsun canim
0 oy
tarafından
Canım 4 kilo et de fazla yani normal tencerede çok uzun sürer. Ben mesela et sote yaparken önce düdüklüde pişiriyorum sonra normal tencerede domatesini biberini falan koyup etleri boşaltıp biraz da öyle pisiriyorum düdüklü de piştiği anlasilmiyor bile. Önce sende düdüklü kullanabilirsin 
0 oy
(1,761 puan) tarafından
Bugunden bile baslayabilirsin istersen duduklude hasla buzluga at, cumartesi cikarip yemegini yaparain kolay olur. Nisanlanacak.gorumcende gelip el atar insaAllah

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 495 göst.
0 oy
4 cevap 497 göst.
1 Haziran 2021 Aile kategorisinde Melike☺️ (1,697 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 469 göst.
21 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde gokyldz2023 (127 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 757 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu