0 oy
410 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
Mrb arkadaslar benim pazartesi yatisim var suni sancı ile sancı vs acilma  su falan gelmedi hafta dolunca suni sancı ile oalcak Meryem Ana otu almıştım suya sancım gelince koymak için ama bu şekilde nasıl yapacam.bilmiyorum hastanede sancı verilince mi suya koymam gerekiyor yoksa evden cikinca suya birkaayim mi hani normalde sancı gelince suya konur ya böyle bir durumda.ne yapacam.bilmiyorum benimde aynı durumda olan var miydi acaba ne yaptınız

5 Cevaplar

0 oy
(1,771 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum kuzum Rabbim Sağsalim kucağına almayı nasip etsin post üstte çıksın ❤️☺️
(63 puan) tarafından
Allah razı olsun çok teşekkür ederim ♥️
-Reklam-
0 oy
(851 puan) tarafından
Hastaneye yatışım yapıldı suya koydum sürekli suyundan ictim suyunu ekledim cok isime yaradi dogumum kolay oldu 
(851 puan) tarafından
Evet canim
(63 puan) tarafından
Çok zor mi geçti açılma var mıydı doğum ne kadar sürede oldu acaba benim ilk ya merak ediyorum
(851 puan) tarafından
Öncelikle her dogum farkli canim kendini korkutma aksam ustu 16.30 da suni sanci verildi gece 3.30 da dogum oldu kolay dgl ama 9 ay beklediğin mucizen artık kollarında olcak
(63 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim bende korkuyorum suni sancı ya rağmen acilmaz olmazsa.sezeryan olursa diye
(851 puan) tarafından
Hayırlısı nyse o olsun canım
0 oy
tarafından
Yatisin yapıldığı zaman biri koycak ve dualarını okucak
(63 puan) tarafından
Suni sancı verildiği zaman işe yarar demi ama  birde devlette içeri kimseyi almıyorlar ya inslalah alirlar suyu içebilirim ondan tedirginim
tarafından
Suyu filan icmiyorsun ki. Bana sancı verildiğinde arkadaşım evde suya koydu ve dualarını okudu. Öyle yardımcı oluyor
(63 puan) tarafından
İse yaradimi sizde acaba
tarafından
Evet çok hemde
(63 puan) tarafından
Peki doğumdan hemen sonra sudan çıkarıldı demi
0 oy
(835 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım bende bilmiyorum hiç kolay doğum olur inşallah
(63 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun insalalh

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 91 göst.
0 oy
5 cevap 180 göst.
+1 oy
7 cevap 109 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Delalleyla (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.