0 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde (13,570 puan) tarafından

Bu çekmeceli dolap vardi ıvır zivirlari koyuyodum balkona.

onu yıkadım onun içine yıkadım utuledim koydum,tozlanmasin diye battaniyeyle örttüm.

image

image

Farugun dolabının içine astım bazı seyleri, sağ üst kkisimda askıda olanlar

image

Bu da dolabın kapak kısmına koydum  büyük parçaları.

Gene örttüm üstlerini.

Ya koydum koymasına da çok bölük pörçük oldu gibime geliyo :/

Dolap falan alasim da yok kiradayz ilerde zaten cocuklara güzel oda takımı yapcam.

E böyle de kötü oldu:/

Siz nereye koyuysnz?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hala dolap kapagini yapmadinmi gı :)
tarafından
Aman zenginlerinde oyle kiz zengin dursun boşver ahahha
(13,570 puan) tarafından
Öyle mi kız ahahah o kadar birhaberim zengoluktan :D
tarafından
Tabi siz fakirler bilmessiniz ahahhaha :)) caktirma bende dizilerden iste :)
(13,570 puan) tarafından
Ehehhe sen kimsin ya eskilerdensn dimi
tarafından
He evet yes :)
-Reklam-
0 oy
(388 puan) tarafından
Eskiyenleri atıyorum önünde lekesi falan çıkmayanları yani küçik gelenleri hurç içine kaldırdım çocuk odasında dolapları var oraya koydum sığıyor ikiside şuan ama olmadı belediyeye falan vericem küçük gelenleri saklamanın anlamı yok :) 
(13,570 puan) tarafından
Yok kndan bahsetmiyorum.
İki tane olacaklar benim şimdi.
Bunları kullancaz yani daha :D
0 oy
tarafından

Olmuş işte kız hele Bi doğsun hepsi karışacak zaten :)

Benimde oğlanların dolabı iyice karıştı oraya gir em yarın ay bide büyüyünce herşeye karışıyorlar elleme diye :)

(13,570 puan) tarafından
Bir süre beni idare etse yeter bu şekilde ama çok saçma oldu gibime gliyo.
Faruk un odasını ayirinca ona başka dolap falan alicam bu kıza kalıcak .o zaman a kadar idareten olur mu böyle
tarafından
Olur canım olur bizim gelin kaç senedir kendi dolabına koyuyor çocukların kıyafetlerini
(13,570 puan) tarafından
Bnm dolabım full dolu ama kaç tane  insan iicine çıkacak kıyafet var desen 10 tane anca çıkar ben bilmiyorum nasıl o kadar dolu olabiliyo ben üstüme giyecek bişey yok dedikçe
0 oy
tarafından
Ben de hep verme taraftarı oldum annem falan daha yeni doğru düzgün giymedi yıka kaldır demişti ben de vaakumlu poşete koymuştum şmdi ikinci defa kızım oluyo kısmetse iyi ki kaldırmışım diyorum şu dönemde hiçbişey alamazdım doğru düzgün şmdi bakıyorum ne eksikse onu alıyorum sadece kıyafet eksiğimz yok kendi eksiklerim onları da son haftalarda çıkarıcam ayına göre 0-3 3-6 6-9 sonradında da zaten ablasının kıyafetleriyle Büyücek hele bi sağ salim doğsun Allahn iznlyle :))
tarafından
Büyük kapaklı dolabın varya oraya raf yaptırabilirsin askılıkla da baya yer kaplıyo oraya da bi göz daha olabilir bizim de sınırlı yerimiz aynı bn de kiradayım sıkış tepiş yapıcaz bişyler yapıcak bişy yok bi kere taşınınca mahfoluyo eşyalar
(13,570 puan) tarafından
Kiradaki eve eşya almamak için direniyorum resmen.
İnan Van'dan İstanbul'a kadar geldi eşyalar bişey olmadı,kamyonda ne olacak zaten
Binanın önünden eve taşıyana kadar fırının düştü, utum dustu koltuk takımlarının derileri yırtıldı,buzdolabını vurmuşlar..
tarafından
Öyle oluyo canım ben de 1 yıllık evliydim ev değiştirmek zorunda kaldık bütün eşyalarım zarar gördü eşimin sözü var hayırlısıyla kendi evimize geçelim yeniden düzücem herşeyi dedi hayırlısı bakalm :))
(13,570 puan) tarafından
Benm 10 sene oldu evleneli.
Koltukların yayları falan eskidi artık.
Eşim habire alalım diyo ben habire idare edelim diyorum çünkü biliyorum tasnsak gene mahvolcak :/
Bnm mantigimda kiradaki evde sabır,kendi evinde keyif :D
tarafından
Öyle valla biz ilersini düşünüyorz erkekler düz tek yere odaklı gönlünüze göre olsun herşey inşallah :))
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Iki oglum var ayni odada kalıyorlar dolaplari duzenli suan onların ama  simdi ucuncu gebeligim temmuzda dogum var bebegin esyalarini nasil yerlestiririm bilemiyorum bakicaz artik 

Senin de bölük  pörçük olmus evet ama kiradaysan dolap alamicaksan baskada bir seceneginde yok  

Yada bu cok amacli dolaplar var ya bime felan geliyor  oyle bir sey alabilirsin  bebegin kiyafetleri icin 
(1,238 puan) tarafından
Kac yasinda oglun
Kendi odasi olunca heveslenir belki oyle alisir
(13,570 puan) tarafından
Martta 2 yas oldu.
 3u bulacak sanırım ayırma zamanım çünkü beze de aşığız hala
(1,238 puan) tarafından
Ben hep 1 yasindan sonra odalarini ayirdim ilk oglumda zorlandim tek basina bir odada ayri yatmak ürküttu biraz ama oyle boyle alısti ikinci oglumu ayirmam daha kolay oldu cjnku abisi ile ayni odayi paylasti
(13,570 puan) tarafından
Ay böyle seyelr okuyunca o kadar hevesleniyorum ki..
  Ben de mi ayirsam ya...
(1,238 puan) tarafından
Denemekten zarar gelmez.  Yeni yeni pijamalar alırsın cocuk nevresimleri alirsin sen buyudun cocuklar anneleriyle yatmaz. Korktugun zaman bize ihtiyacin oldugu zaman seslendigin zaman biz seni hemen duyariz felan bu tarz konusmalar yapip uyuyana kadar da yaninda kaldigin zaman hikaye okudugunda tamamdir bu is insallah
0 oy
(601 puan) tarafından
benim gardolap kısmı hertarafi kizima ait şifonyeri 3 cekmeceli ogluma ait  tamami ama 3 ncü geliyo benim de yer acmam lazim
0 oy
tarafından
Canim ben eymenin giydiklerini iki gözlü çekmeceye kaldirdim bebek kiyafetlerini kaldirdim kızım olursa giydirecem bazılarını şimdilik daha erken diye çıkarmadım ama benimde dolabimda yer yok eşimin olduğu taraftara yer yok ondan benimde bir çözüm bulmam lazım bende kirada olduğum için dolap alamıyorum kurbandan sonra tasincaz çünkü kendi evimize nasip olursa ozamana kadar idare edicem  eğer kendi bölümünde yer varsa eşinin elbiselerini de oraya kaldır onun bolumede çocukların kini koy

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 588 göst.
20 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 75 göst.
18 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Manas (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 457 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,751 cevap

34,710 kullanıcı

...