+1 oy
1,857 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba kızlar aranızdan bir kişiyim kendi hesabımla yazmak istemedim. Şimdi kızlar benim eşim çalışıyor gece 10 11  de geliyor eve beni kaynım aradı dedi ki yenge annemgil evde yok çok acıktım bana yemek hazırlar mısın dedi bende yengem işim bitince dönerim sana dedim ama kızlar evde eşim yok eve almak istemedim ve her eve geldiğinde tuhaf tuhaf bakıyor ne biliyim şakalaşma bahanesi ile arada yüzüme felan dokunuyor rahatsız oluyorum neyse sonra tekrar aradım onu yengem ev müsait değil dedim demesin mi o zaman dışarı da kahve çay içelim mi dedi bende yok dedim olmaz hasan dedim sonra bana mesaj atmış dünya güzeli gibi yengem beni reddetti ya helal olsun yazmıs madem dısarda kahve içebiliyorsun yemekte yersin ben evde tekim kocam yok ne işin var haksız mıyım arada gelip tuhaf tuhaf dokunuyor bana eşime söylemedim sinirlenir kaza çıkar diye kızlar ben bu şehirden gitmek istiyorum ya yoksa ben buna katlanamıyacağım. 

51 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kayninin yaşı kaç canım niyeti hiç iyi gibi görünmüyor mesafeli ol hiç yüz verme gelmesin evine 
(2 puan) tarafından
20 yaşında canım
tarafından
Anladım canım hiç yüz verme  gelmesin evine
-Reklam-
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Kocana desen inanır mı ki bence kanıtların olmadan bahsetme. Kocanla kötü olursun. Söylesen bir türlü söylemesen bir türlü niye böyle pislik bu adamlar. Yengesine yan gözle bakabilecek kadar
(2 puan) tarafından
Canım kocamdan korkuyorum sinirli bir adam aniden kaldırır kardeşine bişey yapar ömür boyu onun vicdan azabıyla kalırım
(1,776 puan) tarafından
Evet o da var işte  bi taraf eşi bi taraf kardeşi çok sıkıntılı durum. Allah feraha çıkarır inşallah.
0 oy
tarafından
Rahatsiz oluyosan niye belirtmiyosun ki yengem diye konusursan yuzune dokunmasina musade edersen yuz bulur sende bisey olmasa bile kizmiyosa demek ki hosuna gidiyo diye dusunur ben esimin abisiyle az samimi konusayim samimi derken konusurken tebessum bile etsem esim evde benimle kavga eder abime yuz veriyosun diye halbuki abim gibi goruyorum onunnda bana karsi biseyini gormedim bu zmaana kadar
(2 puan) tarafından
Canım kaç defa söyledim hasan normal değil bunlar diye yenge şaka bunlar fazla ciddiye alıyorsun dedi
tarafından
Ben esime soylerdim yarin obur gun sana iftira atmayacagi ne malum yani
0 oy
tarafından
Valla canım tavrını gösterip mesafe koymazsan başına bela olur benden söylemesi.
(2 puan) tarafından
Koydum canım anlamıyor tam bir fırlama
0 oy
(1,582 puan) tarafından
Benim kaynim benden 10 yaş küçük ben de evde tek olsam eve girmez yani benim dememe gerek kalmaz onun için senin ki nasıl kayinmis ya öyle dokunacak kadar pislik 
0 oy
tarafından
Eşine video kayıt ya da msjlari göster.sana inanırsa kaynin evine gelmez seni rahatsız edemez.
0 oy
tarafından
Ben elini kıçına sokarım hayırdır kardeş bacım mesafeni koru bak hani elledim demedi der cesaret alır götü başı ayrı oynar aman yuvanı yıkar eşine tatlı bir dille kardeşin yılışık mesafe koyuyorum de numaranı değiştir hani hiç olmadı yerini bilsin 
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Benim anlayamadığım nokta senin yüzüne niye dokunuyor sen neden izin veriyorsun ????? 
0 oy
(119,735 puan) tarafından
kac yasinda kaynin
0 oy
tarafından
Bence çok haklısın benim kaynımı da ilk başlarda birkaç kez bana hayran hayran bakarken yakaladım çok rahatsız oldum kaynanam da hatta bir kere fark edip önüne dönmesi için adını söyledi. Neyse asla konuşmuyorum eşim olmadan aramızda mesafe var yabancı gibiyiz o bana sormaz ben ona söylemem dikkat edin şeytan var arada, 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Sana yavsamis resmen hic yuz verme azarla surekli yengem mengemde deme evede alma
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Ev musait degil diyceginr ne munasebet gelme diyemedin mi ? 
0 oy
(3,937 puan) tarafından
Yooookkk artikkk... kizzz uzak dur valla bu olay kardeş  katli yaptırır  haberin ola... 

Olay birebir anlattığın  gibiyse kaynının niyeti pis. Hicbir sekilde taviz verme. Ne demek sana temas etmek. Kırılır  o parmaklarrrr... o ne rahatlıktir?
0 oy
tarafından
Canım ben sana haber edeyim falan demezdim abin evde yok yemeğe gelemezsin derdim böyle şeylerde kırmayayım deyip çekingen utangaç davranırsan daha kötü olur herşeyi olduğu gibi söyle kaynana falan da söyleme asla akşam esin gelince kardeşin böyle söyledi bende böyle dedim attığı mesaja bak az biraz usturuplu olsun sevmiyorum ben samimiyet böyle de yani senden hoşlanıyor gibi bahsetme sadece kardeş olarakta samimiyet sevmediğini söyle 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ay çok fena yaaa sapik şey. Kaç yaşında canım bu
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Rahatsiz oluyosan dokundurtma maden birseylerden şüpheleniyosun ne diye yengem diyosun o zaman 
0 oy
tarafından
Cnm kesinlikle evine alma insan babasını güvenmiyor dünyada neler neler oluyor katılıorum maden kahve içiyor gitsun yemeğini yesin 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Haddini bildir canım eşine de söyle gizlemen seni suçlu gösterir yeri gelir der ki gönlün var ki gizledin kaza falan çıkarsada çıksın herkesin bir namusu var ben nişanlıydım kaynım senin kaynın gibi hareket yapıyordu sen benim öz ablam gibisin diyordu bende kendime kızıyordum yanlış düşünüyorsun diye birgün nişanlımın evine gittim annesi komşudaymış dedim anneni çağırsan benim geldiğimi söyle bana yaklaştı keşke yengem olmasaydın dedi ne diyorsun anlamıyorum dedim sana tecavüz ederdim yengem olmasan dedi ben buna tokat attım gözü dönmüş şerefsizin evden çıkmaya çalıştıkça kapının önünde ağlayıp yalvardı anneme abime söyleme diye ama ben söyledim ilk baş kaynım vurdu nişanlım sonra annesi bana kızım ne olur yalanla dedi niyemiş yalanlamam dedim bana nişanlımın annesi ve ablası bizim kayıtlarımız bize neler yaptı biz hiç birşey demedik deyince nişanlım söyledim yine nişanlımda bana ayrı konuşuyormuş onun telefonuna arama kaydı yükleyip gizlemiştim annesine bu konularla ilgili seviyorum ama ne yapayım kardeşimede kıyamıyorum sizde haklısınız ben barıştırcam falan diye konuşmuş hemen nişanı attım babam falanda yoktu başımızda erkek kardeşim askerdi ailemi bile karıştırmadan bitirdim
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Soğuk davransana sende yengem ne diyip duruyosun hiç sevmem gevşeklikleri kaynına çok güvenme bence
0 oy
tarafından
Maalesefki böyle zihniyeti kalbi bozuk insanlar var bence esine uslubunca anlat ilerde sorun olur senin başına patlamasın

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 541 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eslemmm (1,485 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 777 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (906 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,269 göst.
29 Kasım 2023 Aile kategorisinde poncum.987 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 294 göst.