0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (68 puan) tarafından
2. Gebeligim ilki normal oldu bunda plesanta previa olduğu için sezeryan olacağım. Erken doğumda olabilir o yüzden çantamı her an hazırda tutmak isiyorum. Previa olup doğumu kolay atlatan ve önerebilecegi şeyler olursa sevinirim açıkçası çok endişeliyim bu konuda  

3 Cevaplar

0 oy
(916 puan) tarafından
Gazını çıkarmak için kayısı suyu al canım yanına bir de belden olacaksan neskafe bitter çikolata olsun yanında. Onun dışında kıyafet falan zaten almissindir . Ve tavsiyem sezeryandan sonra bol su iç hem narkozu kolay atarsın hem sütun gelir 
(68 puan) tarafından
Teşekkür ederim peki ilki normal di kilot bez alın demişti ebemiz sezeryan da kilot bez mi yoksa ped mi almam gerekiyor
(916 puan) tarafından
Canım ben özelde yaptım herşeyi onlar verdi ilk akşam hasta bezi taktım sonra pede geçtim
(20 puan) tarafından
Hasta bezi al canim bende sezeryan oldum hastaneden de verdiler ama surekli degistirirsin hasta beziyle rahat oliyosu
(68 puan) tarafından
Teşekkür ederim doğum yaptım 5 gün oluyor
-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
Nescafe evinde ve çantanda mutlaka olsun 
(68 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(683 puan) tarafından
Rica ederim canım aklına takılan olursa sor
(68 puan) tarafından
Yanımda kilot bez mi yoksa ped mi götürmem gerek o aklım da kaldı Normal doğumda kilot bez demişlerdi çok rahat etmiştim ama bunda nasıl olur dikişli yere değer acır mi bilemedim
(683 puan) tarafından
Ben kilot bez aldım ama sexeryanda çok kanama olmuyor bana doktorum da onu almamı söylemişti tercih meselesi canım nasıl rahat edersen onu al
(68 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♡
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Boydan gecelikkk derim 
(68 puan) tarafından
Genelde gorduklerim hep ara boy uzun bulursam almak isterim aslında pijama girebilirmiyim emin değilim zaten
(2,130 puan) tarafından
Sontaj takildogi icin pijama giyemiyosun 3 sezeryandada aynisini yasadim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 241 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Neslihan11_11 (35 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 144 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 316 göst.
3 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
14 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gizemmmm (32 puan) tarafından soruldu

379,415 soru

11,357,094 cevap

34,835 kullanıcı

...