0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (68 puan) tarafından
Doğuma az kaldı pişik kremi de almam lazımmış bir arkadaşım Sudokrem tavsiye etti, kullanan var mı tavsiye eder misiniz? 

16 Cevaplar

+1 oy
(2,262 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kesinlikle onu al baskasini dusunme
(68 puan) tarafından
Her yorum olumlu ondan alıyorum o halde :))) teşekkür ederim
(2,262 puan) tarafından
Ilk dogdunda bepanthol aldım canım sonra baktım sudocrem daha uygun onu aldım  hem daha uygun hem de o kadar uzun sure gitti ki bepanthol cabuk bitiyordu cok sukur sadece 1kez pisik olur gibi oldu portakal verdigim için hemen gecirdi. Onun disinda gunluk duzenli kullanıyorum.  Sağlıcakla al kucagina
(14,574 puan) tarafından
Fiyatı nedir ki ben Bepanthol alıyorum da ?
(19 puan) tarafından
Fiyatı biraz yüksek diğer kremlere göre ama çok yoğun kıvamı var azıcık kremle büyük bir alana yetiyor
(14,574 puan) tarafından
Söyleseydin iyiydi :D bende geçeyim diyecektim
(2,262 puan) tarafından
Canim ben 2 gun once hepsiburadadan aldim 125 gr 45 tl ye. Oyle ucurum yok bepanthol ile arasinda. Gramaj olarak aynı olsa da nasil oluyorsa sudocrem nerdeyse 3kati daha uzun zaman yetiyor :)
(14,574 puan) tarafından
Hayır canım ben Bepanthol alıyorum 30 Gr eczaneden 35 TL'ye baya bı uçurum var fiyat olarak değil gramaj olarak sudocrem daha iyi bende ondan alırım en azından daha uzun gider zaten bebeğim pek pişik olmuyor iki haftada bir krem alıyorum
(2,262 puan) tarafından
En iyisi canim yazik gunah o para evlatlarımızın gelecegi
(14,574 puan) tarafından
Vallahi yazık ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben kendim için kullandım kendime çok beğendim henüz bebişim olmadı nasipse olacak inşallah :)
0 oy
(14,489 puan) tarafından
Bn de kullanıyorum hala ama artık eskisi kadar devamlı sudo almıyorum.

Büyüdü artık bazen vazelin sürüyorum bazen dalının pişik kremini
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Çok memnunum hsrika bi krem oğlum 13 aylık olcak ikinci kutu anca bitiyo daha baya bereketli
tarafından
Bu yorumu görünce diyecektim ki benim oğlan seninkinden küçüktü . Ne ara benim oğlan seninkini geçti. Zaman karmasasi yaşadım :D sonra bir yorum tarihine baktım ☺️☺️☺️ anladım
(25,224 puan) tarafından
Hahaha ilahi kız:D
0 oy
tarafından
düzenlendi
Kizima kullandim canim yine kullanicam hamileyim  fena değil 
0 oy
(5,489 puan) tarafından
Ben kullanıyorum hiç pişik olmadı
0 oy
(2,383 puan) tarafından
Bepantol ve sudocrem aldim canim günlük bepantol sürüyorum pisik olursa da onu kullanirim diye düşündüm 
0 oy
tarafından
Bence hepsini dene bize alerji yaptı mesela küçük boy al alerji olursa değiştirsin
0 oy
(5,736 puan) tarafından
Bende ikizlerime kullandım çok memnunum
0 oy
(3,118 puan) tarafından
Ben kullandım ama işe yaramadı. Bepanthol kullanıyorum
0 oy
tarafından
En gğzel yöntem pamukla silip kurulamak başka türlü olmuyo ben ilklerde acemiydim bi pişik oldu hiçbişy geçirmedi sonrasında hep bu yöntemi kullandım pişik kremleri hepsi boş muhabbet
0 oy
tarafından
Kullanıyorum ve memnunum :)
0 oy
(7,441 puan) tarafından
İçerik olarak en kotu krem bebek için n çok kimyasal tercih senin.omun yerine günlük koruma amaçlı bepantol veya hametan surersen nemlendirmsis  olursun 
0 oy
(294 puan) tarafından
Ben cnm 14 gunluk bebeyim derisi kalkmisti resmen mustela bepantol ise yaramadi sudokrem yaradi sadece
0 oy
tarafından
etkili bir.krem ilk etapta bebeklerde kulanilmamali ben ilk bubchen organik pisik kremi almistim e bebekten sudockerm gibi yetiskinlerinde kullandigi bir kremi bence alma organik olmak zorunda dil ama icerigi duzgun olmali bence

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 302 göst.
23 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Burc (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 202 göst.
5 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde egc01 (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 99 göst.
17 Ağustos 2024 Aile kategorisinde kader5825 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 91 göst.
17 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Papatya 5821 (271 puan) tarafından soruldu

400,674 soru

11,989,478 cevap

36,172 kullanıcı