0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (825 puan) tarafından
Yukarda

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok cnm malesef bnm öyle olmadı kanamam oldu adet gibi 
(825 puan) tarafından
Hadi yaa :/
-Reklam-
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah  benimde yoğun adet kanamam olmuştu  10 çıkmıştı beta
(825 puan) tarafından
Benim daha yoğun olmadı kahverengi geliyor hep
(1,808 puan) tarafından
Kac gün gecti adetin
(825 puan) tarafından
29 Mayıs adett
(1,808 puan) tarafından
Inşallah hakkinda hayırlısı olsun Allah büyüktür  belkide bu defa olur
0 oy
tarafından
Benim hüsranla sonuçlandı valla
(825 puan) tarafından
Normal adet gibi lekeler geldi mi
tarafından
Geldi ve en sonunda adet oldum
(825 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(194 puan) tarafından

Benim ilk kontrolumde özele gitim beş haftalık falandim heralde kese gözükmedi dış gebelik olabilir dedi bide vajinal ultrasonla bakalım dedi yine görünmedi benim sıpa kendini gostermedi baya bı bakındı vajinal ultrason cihazıyla en son kese göründü dedi mutluluktan ve hormonların verdiği duygusaliktan ziril ziril ağladım :ermm::D

(825 puan) tarafından
Yaa senin adına çok sevindim mm  benim bir tanesi öyle gözükmedi boş gebeliktem kürtaj oldum
(194 puan) tarafından
Rabim bu seferkini kucağına sağ salim almanı buyutmeni nasip etsin çok zor üzülme herşey olacağına varır dua her kapıyı açar rabim gonlundekini hayırlısıyla nasip etsin
(825 puan) tarafından
Amin canım benim Allah razı olsun Allah seninkileri de bağışlasın
0 oy
tarafından
Yarın kesin kan ver kesin
(825 puan) tarafından
Yarın değil de cuma günü vericem
0 oy
tarafından
2 hamileliğimdede söylendi hatta ilk hamileliğimde önce yumurtalık veya kist patlaması sonrada dış gebelik dendi 16 aylık oğlum var 23 haftalık hamileyim 
(825 puan) tarafından
Yaaa çok şükür
tarafından
Her gün kan vermeye gittim ben 17 gün sonra kese içinde gözüktü artık kan almak istemiyorlardı kollarımdan kese gözüktü sonra birde kalp atışı için bir vsr bir yok dendi ilk oğlumda çok çektim bu konuda çok psikolojim bozuldu 2.de 2hafta sonra gittim kalbide atıyordu kesedede gözüküyordu kısmette olunca oluyor
0 oy
tarafından
Benimde kanama oldu
(825 puan) tarafından
Kimyasal miydi
tarafından
Evet  çok düşüktü zaten beta
(825 puan) tarafından
Anladım canimm:/
0 oy
(330 puan) tarafından
2 ay önce kimyasal gebelik yaşadım şimdi 5 haftalık hamileyim darısı tüm isteyenlere 
0 oy
(330 puan) tarafından
Ama kanama olduktan sonra devam etmesi mümkün olmadığını söylemişti doktorum kimyasal olduğunda 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 139 göst.
30 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sadevatandas (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 174 göst.
0 oy
3 cevap 449 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mina (2,620 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
2 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emel Azra 07 (143 puan) tarafından soruldu

380,161 soru

11,380,696 cevap

34,871 kullanıcı

...