0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde (87 puan) tarafından
 Merhaba kızlar Sizde oyle oldunuz mu korkuyorum 3.bebeğim olmasına ragmen daha 4 haftalık hamileyim dua eder misiniz 

9 Cevaplar

0 oy
(264 puan) tarafından
sağlıkla al kucağına inşallah cnm korkma bisey yok allahin izniyle 
(87 puan) tarafından
Ins cnm sağol tesekur ederim agzina sağlık
-Reklam-
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Öyle şeyler düşünme kız ederim tabi tam ezan da okunuyor rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşAllah
(87 puan) tarafından
Amiin cnm sağol agziniza saglık cümlemizin evladini korusun rabbim hepinizden Allah razi olsun muminin mumine duasi kabul olurmus ins tum dualarimiz kabul olsun
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Korkma canım içini ferah tut Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
(87 puan) tarafından
Amiin cnm cümlemizin ins sagol agzina saglik tesekur ederim
0 oy
tarafından
Bende olmuştu üçüncü gebeliğim ve bu stres yüzünden olur olmazsada
(87 puan) tarafından
Allah korusun cnm cümlemizin evladını ins
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Sağlıcakla gelsin canım

(87 puan) tarafından
Amiin cnm sağol ins
0 oy
(601 puan) tarafından
bende her hamileligimde öyleyim 2 tane de düsügüm vardi her seferinde her tuvalete gittigimde bakarim bi lekelenme varmi her akinti gittigini hissettigimde acaba kanamam mi var diye bakiyorum hareketlenmeden önce korkarak hastaneye giderim doktor kötü bisey söyler diye ama herzaman da gitmek isterim iyi oldugunu  bilmek icin benimde 3ncü hala korku var
(87 puan) tarafından
Ben daha doktora gitmeye baslamadim kuzum oglumda dusuk riskim vardi belki ondan bu korkum yada ves vese Allahım esirgesin butun evlatlarimizi
(87 puan) tarafından
Diger cocuklariniz kac yasinda zor oluyo mu
(601 puan) tarafından
biri 6 yasinda kiz digeri 17 aylik  oglum kizima hamileyken sorun yasamadim ama sonra iki düşuk yasadim sonrasinda ogluma hamile kaldim onda dusuk tehlikesi surekli kanama falan oluyodu hep bir ayagim hastanedeydi yani bunda da bir sorunum yok ama yinede korkuyorum 28 haftalik olduk
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun ilk hamilelikte kalma benimde korkularım vardı doğuma kadar sürdü şuan hamileyim tekrar aynı tedirginliği tekrar yaşıyorum dua et bol bol aklına getirmemeye çalış 
(87 puan) tarafından
Benim 3. Oldugu halde ilk gibi ayni tedirginliklerim 1 2 3 fark etmiyo annelik rahme duser dusmez basliyo
(87 puan) tarafından
Sagol cnm bu arada
0 oy
(14,081 puan) tarafından
ALLAH kucağına almayi nasip etsin insaallah 
(87 puan) tarafından
Amiin ins sagol tesekur ederim agzina saglik cnm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 176 göst.
12 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 406 göst.
2 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur KOSTAK (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 279 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (97 puan) tarafından soruldu

377,351 soru

11,292,640 cevap

34,711 kullanıcı

...