0 oy
1,327 göst.
Moda kategorisinde (147 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Arkadaşlar evimizin yakınında 3 Market var. Biz eşimle dolaşmayı severiz sürekli çıkar hepsine bakarız ne gelmiş ne var ne yok diye . Yanımızdaki markete bir kasiyer geldi yaklaşık bir yıldır burda. Ama sanki  eşime ilgisi varmış gibi geliyor içime kurt düşürüyor. Şöyle örnek verim bi kactane.   kızımın saçı kıvırcık kariyerlerden biri kime çekmiş dedi.ben daha cevap vermeden o kiz babasına cekmis dedi .  Eşimin saçı da kısa yani belli bile değil kıvırcık olduğu. Bi afalladım bişey demedim. Sonrasında eşimle markete gittiğimizde sadece eşime bakarak iyi akşamlar diyor. Kızımla eşim markete gittiğin de hep biseyler konuşuyor. Benle gittiğinde ben yüz  vermediğim için pek konuşamıyor tabi. Yada komşumuzu gördük markette  muhabbet ederken gelip yanımıza gülerek muhabbete dahil oluyor felan. Eşime kızdım bi ara gitme dedim o markete. Ama sonra dedim ki yapacak adam her türlü yapar. Bisey demedim markete gitmesine. Sonra eşimde o markete gittiğimizde kıza bakarken gordum bi kaç kere.laf ettim eşime oda senin yüzünden psikoljik olarak kiz nerde diye bakıyorum.o tarafa bakmamak için sen rahatsız olma diye dedi   . Şimdi tek göndermedik istemiyorum. Sizce abartıyor muyum

31 Cevaplar

+10 oy
(695 puan) tarafından
Bir laf vardır essegin aklina karpuz düşürmek diye seninki de o hesap eşinin aklında yoksa bile sen aklına sokuyorsun 
(376 puan) tarafından
+ bencede
(147 puan) tarafından
Doğru valla adam ben laf etmeden önce farkında bile değildi
(376 puan) tarafından
Haklısın kiskanmakta ama soylemesen iyiydi
(147 puan) tarafından
Malesef tecrubesizligim oldu
(434 puan) tarafından
Bencede cnm
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Of  kiz dur Allah askina benim esim kasap marketde calisyor kasiyer dolu cok kiskaniyorum ya 
(119,287 puan) tarafından
anaaa enistem kasapmii
(147 puan) tarafından
Bazılarının derdi gerçekten kasiyerlik yapmak değil. Aman dikkat et
0 oy
tarafından
Yav milletin isi gucu yok vallahi ya iyce piskolojiniz bozuldu sizin herseyden suphelenir oldunuz he kocanin bile bozmussun piskolojisini adam panik halde 
(147 puan) tarafından
Aslında eşime çok güveniyorum. Ama genel olarak erkeklere güvenim yok. Yani bi kız kancayi taksa hangi erkek olsa fazla direnemez diye düşünüyorum
(9,247 puan) tarafından
Bilmem belkide ama  ozamanda senin yapacağın bişey yok emin ol yapacak olan hersekilde yapar.... Çok kasılma kendine zarar
(147 puan) tarafından
Evet oyle
(13,202 puan) tarafından
Ne fayda katılıyorum sana
tarafından
++++++++++++++++++
0 oy
(1,775 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısın ben olsam bende göndermem kusura bakmada eşin de bı m.al eşeğin aklıma karpuz kabuğu sokuyo bakarak başka markete gitsin yani 
(147 puan) tarafından
Yani kiz yokken de o marketi ayrı seviyordu. Bende bilmiyorum ne düşüncegimi
(1,775 puan) tarafından
Bilemiyorum artık canım ama sende umursamiyomus gibi yap yada kız ters bı hareket yaptığında hayırdır bu kadar samimi oluyorsun de
(147 puan) tarafından
Evet en sonunda öyle olcak heralde
0 oy
(3,836 puan) tarafından
niye bu kadar istekli diyalog kurma konusunda anlamadım. bende kasiyerlik yaptım ama arkadasim gelmiş onu bile bilmiyordum fark etmedim kimsenin yüzüne bakmıyordum yani 
(147 puan) tarafından
Yani başka erkeklere yapıyor mu diye dikkat ettim  yapmıyor
(3,836 puan) tarafından
ya kimi insanlar fazla sokulgan oluyor. iyi niyetli olsanda devir kötü kimseye çok sokulması gereği yok bence. sende elinden geldiğince açma konuyu. gitmeyi de azaltın belki öylelikle uzak durur. yani eşinden şüphen yoksa çok düşme bu konu üstune
(147 puan) tarafından
Aslında eşimden şüphem yok çok şükür dört dörtlük diyebilirim.  Ama her erkek hiç bi kadına direnemez diye düşünüyorum
(3,836 puan) tarafından
benimde esime güvenim tamdır mesela ama asla yapmaz demem. yine temkinli ol ama en azından diğer arkadaşlarında dedigin gibi esine karşı çok dile getirme
0 oy
(965 puan) tarafından
Eşinin savunması çok saçma ya ... 

Millet te iyice delirmiş çocuğuyla karısıyla market e gelen adama ne diye laf verir bilmiyorum ne diye güler.... 
(147 puan) tarafından
Üstelik ben rahatsız olduğumu hareketlerimden o kadar belli ederken
0 oy
(119,287 puan) tarafından
valla olurmu olur 
0 oy
tarafından

Millletin işi gücü yok kocalar göz dikmiş bekliyorlar.  Bu kadar da olmayın lütfen ya az öz güveniniz olsun kendinize eşinize güvenmeyi öğrenin. Sürekli gidiyoruz diyorsunuz.  Ee Cook şüphe ediyorsunuz neden gidiyorsunuz.   Üstüne üstüne başka marketmi yok 

(147 puan) tarafından
Artık kızlar evli erkeklere daha çok ilgi duyuyor .
tarafından
Sizlere öyle geliyor
(147 puan) tarafından
Altta kasiyer  bi arkadaşın yorumu var okuyun isterseniz
0 oy
tarafından

Yaa şimdi kasiyer falan vardır belki beni yanlış anlarlar ama gözleri göz değil bazılarının bende çalışdım çünkü markette biliyorum orda bi kız vardı adı Aysun du benim zamanımda bi evli adamla muhabbeti arttırmış adam kıza numarasını vermiş bu kızda adama mesaj atmış benim kaydet diye sonra bunu da eşi görüyo falan tartışıyorlar adama soruyo nerden tanıdın kim falan biraz direnmiş adam kadında demessen sokağa çıkar bağırırım demiş öğrenmiş abboww kıyametler koptu markette kızın saçından tuttu yerlerde sürükledi zor aldılar elinden kadının kocasına da tokat attı hepimizin gözü önünde şok olduyduk valla 

(147 puan) tarafından
Evet ne buluyorlar evli adamlarda anlamış değilim
(1,763 puan) tarafından
Tabiki hepsi böyle olacak diye birşey yok ama benimde başıma geldi evimizin hemen 100 metre ötesinde bir market vardı kız sürekli eşime gülümsüyordu ama ben hiçbirşey demedim eşime güvendiğim için dikkatini bile çekmemiştir yani eşim pek kadınların yüzüne bakmaz göz teması kurmaz yani 21 yaşında kaynım var o zamanda eşim 25 yaşında filan kızda 20 21 die kaynım 1 hafta kaldı yanımızda eşime bakıyordu hep dedim dur ben halledeyim yenge dedi kızla ilk karsilasmada no istedi kız hemen verdi ertesi gün sevgili oldular snra hemen ayrıldılar benide bildiği için bidaha eşime bakamadı cunki kardeşiyle sevgili olup ayrılmıştı
(147 puan) tarafından
Sen olayı net bi şekilde çözmüşsün :D
(1,763 puan) tarafından
Kız söylemesi ayıptır kızın adıda kasiyerin adı da kaderdi☺ tesaduf
(147 puan) tarafından
iyimis :D
0 oy
(749 puan) tarafından
Canm esinn belkide farkedemeyecegi birseyi gozune sokmussun ayrica aklina sokmussun.adamda demekki kabardi ilgi görüyo diee sen direk o densiz kizla knus ayagini denk alsin ortalik bekar adam dolu .nedir bu evli kadin ve evli erkk merakı 
(147 puan) tarafından
Yani kıza hüküm vermek istemiyorum. Acaba ben mi yanlış anlıyorum diye bekliyorum şuan
(749 puan) tarafından
Yanlis anlamak degil bnce kimse bnm esimle knusmasin ya ne haddine de kanusacak onun kocasi olsa yada varsa knusuldugunda tepkisi ne olur acaba .hadi ozamn swnnle neden knusmuyor knusmasi gereken kisi sensin baktıgın zamn
(147 puan) tarafından
Evet orası öyle tabi
0 oy
(350 puan) tarafından
Canim kasiyerlerin isi bu musterilerle ilgilenmesi lazim bunu müdurler cok soyler güler yüzlu olun hosgeldin vs deyin diye benim esimlede konusuyorlar esim markette zaten her gün kizlar ariyor biseyler soruyolarmıs ona numaralari göruyorum yani ne konusiyor bilmiyorum da oyle yani rahatsiz oluyorsan sende git esinle tek birakma canım ne olur ne olmaz
(147 puan) tarafından
Markette ki arayıp kızlar eşinize ne sorabilir ki
(350 puan) tarafından
Iste ne bilim bu urun bizde bitmis sizin subede var mi ya da saatleri degismistir onu soylemeye bilmiyorum yani esimin dedigi bu bana
(147 puan) tarafından
Sizin ki hadi iş yeri olduğu için . Ama bi kasiyerin müşteriye soylebilcegi en fazla hoşgeldin iyi günler olur . Bu kiz öyle degilki mübarek
(749 puan) tarafından
Tamm ama kocasiyla neden konusuyor bayanla knussun oda musteri
(350 puan) tarafından
Evet ama bazı kızlar öyle iste hani para isterken esine baksa kiz normalde normal sohbet muhabbetide esiyle yapiyorsa yanlis tabiki
0 oy
tarafından
Bnde kiskanirdim yani
0 oy
(4,859 puan) tarafından

Benim eşime öyle bakanlarlar yada muahebbet kurmaya çalışanlarla göz göze gelip dik dik bakiyorim :D

(147 puan) tarafından
Bende yapıyorum ama hala ayni
0 oy
tarafından
Eşinin kıza yonelmemsini saglamissin bacım sen karpuz kabuğu sokmasana aklina
(147 puan) tarafından
Malesef
0 oy
(859 puan) tarafından
Milletteki bu zina hevesi ne anlamıyom ya helal dururken harama bakmak niye. Milletin kocasına göz koymak nedir bu kadar mı kadınlık gururları yok. Allah ıslah etsin onları eşlerimizden uzak olsunlar. 
(147 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Eşin haklı banada böyle baskı kurulsa bende bakarım aman nerde o kız bakmıyım denk gelmeyelim diye. Çok abartmışsın. Ben bmyle şeyleri kafama takmam eşimden emin oldugum için. Kim eşimi beğenmiş kim kafayı takmış hiç işim olmaz, bu devirde ar damarı çatlamış insan çok... 
(147 puan) tarafından
Evet keşke soylemesydim eşime diyorum bende
(25,224 puan) tarafından
Evet bencede. Eşinden eminsen kim onu begenmiş kim bakmış bunlar önemli değil bana göre. Sonuçta bu eşinin suçu değil ve hsngi birine laf geçireceksin. Kasiyer bakmaz mağazacı bakar yani hepsinin peşine düşersek ohoo
0 oy
(425 puan) tarafından
Bende biri vardı çok sinir oluyordum o kıza esimede söyledim artık eşim dikkat ediyordu kız bana sorulacak soruları eşime soruyordu sonra eşim o tarafa bile bakmamaya calisiyordu kızın sonra o markete girmiyordu artık gitmiş kız calismiyor ama dikkat ediyordum tüm erkeklerle kadınlarla da aynilarya her zzman gelen müşterilerle muhabbet kurumaya calisiyorlar ''
(147 puan) tarafından
Bizim lanet gitmek bilmedi marketten. Normalde haftada bir değişir ksiyerler bu kazik çaktı markete
(425 puan) tarafından
İllaki gider  bazen başka şubelere yolluyolar  aslında yakmaya calis  kendini bı şey sanmasın oraya gidince esininn koluna gir yada elini tut
0 oy
tarafından

Ayy benim kocam da markette çalışıyor müdür yardımcısı olarak. Müdürü görseniz süslü püslü karı. Ben napam. Kasiyerler hep kız. Bi tane erkek yok etrafında bacım ben napam. :D

(1,521 puan) tarafından
Etrafı ful erkek de dolu olsa harama bakacak her turlu bakar kuzu sen guveniyosan hic aklina bile getirip stres etme valla
(147 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun:D Allahtan bizimkinin iş yerinde kiz yok rahatim
tarafından
Kocama güveniyorum cnm sağolsun haram da gözü yok zaten müdürünü de hiç beğenmez :D
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Şikayet edi ver gönderiyorlar Baska subeye
(147 puan) tarafından
Nereye ediliyor ki araştırdim birşey bulamadim
(10,877 puan) tarafından
Markete edeceksin canım. Bir mudurle görülebilir miyim diyip konusacaksın mudurle. Samimi davranıyor vs diye. Ama kocama deme direk hareketleri rahatsız ediyor de işte sohbet ederken araya karısıyor vs de.
(147 puan) tarafından
Müdürle arası iyiyse benim böyle bi şikayette bulundugumu soylebilir ama kıza
(10,877 puan) tarafından
Evet cok güzel iste ne korkan ondan soylersin hatta sikayet etmeden direk cek köseye kızı konus boyle devam ederse sikayet edeceğim seni de
0 oy
(248 puan) tarafından
Bazı kızlar gercekten çok iğrenç yani evli barklı adama ne bakıyorsun . Çivisi çıkmış bazılarının biz de bugün eşimle gezmeye çıktık . Eşim düşünün elinde bebek arabası sürüyor. Karşıdan da genç bi kız geliyor baktım eşime mal mal bakıyor geçene kadar baktı. Sonra da dönüp benim gözüme baktı ben de dik dik baktım. Sonra baktım eşim benimle muhabbet ediyor  farkında değil neyse deyip yoluma devam ettim.. 
(147 puan) tarafından
Evet bende çok yaşıyorum bunu.  Bazı kızların bekardan çok evliler dikkatini çekiyor
(248 puan) tarafından
Evet gerçekten Allah öylelerini ıslah etsin ne diyeyim yani

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,050 göst.
0 oy
4 cevap 136 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ekici (359 puan) tarafından soruldu
0 oy