0 oy
1,004 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar size bugün olanlari anlatmak istiyorum bana bi fikir verin ne olur bugün esim şiddet uyguladı bana ve küçücük sebebsiz yere evladıma tokat attı attığı gibi burnundan kan gelmeye başladı delirdim ben ve sen ne yapıyorsun artık yeter senin bu anı öfkelerinden bıktım çık git evden bir daha gelme dedim ve ben o lafı dediğim gibi sen hangi ** oluyorsunda beni evimden kovuyorsun diyip suratıma vurmaya başladı kolumla kendimi koruyorum diye kollarıma kaç kere yumrukla vurdu ve halen acısı geçmedi giy üstünü git dedi giyindim cikicaktim ki kapıdan önüme gelip tutup içeri götürdü beni otur oturduğun yerde dedi daha bir sene önce herseyi bitirmistim bu kaçıncı şiddeti bıçakmi dayanadi boynuma boğazımımi sıkmadı hangisini soyliyim resmen artık kendime acıyorum ben halime o kadar kendimi aciz görüyorum ki sancı hiç bisey beceremicekmis gibi aileler araya girdi baristirdilar ve söz verdi 1 sene boyunca bir tek tokat atmadı ama gel gelelim bugün beni suçluyor senin yüzünden sözümü tutamadım ben bende dedim bu evlilik surmicek yeter gerçekten sana seçenek ya öldürürsün kendini benden öyle kurtulursun yada karnındaki çocuğunla gidersin bu evladımı vermem sen onunla bende bununlz yaşarım ne sen bu evladını nede ben karnındaki çocuğu görürüm yada oturduğun yerde otur seçenek senin dedi ben artık ne yapicam gerçekten bilmiyorum bıktım hayattan o kadar kendime öyle üzülüyorum ki ne arkamda birisi var nede kendime guvenebiliyorum yurtdisindz yaşıyorum almanca desen yok cat pat ailem turkiyede surda 5 haftam kaldı doğumuma bugün öyle maf oldum ki dedim yeter artık bu çektiğin nedir evlatlarım bunları yaşamasını görmesini istemiyorum artık 6 yaşındaki evladım bile anne sen babamı bırak olurmu dedi çocuk o kadar etkilendi 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
O ladar zor bi durum ki Allahım sana bi yol göstersin canım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok.cokk üzücü . Oorospu çocuğu  niye tedavi. Olmamış bu  bir.

Ilk aielsi almanya-da  yanınzda mj.

3 sen alman vatandaşı oldun mu.

Tedavi olsun .  Olmuyor sa ailesininara itlerine sahip ciksinalr . Polise başvur .  Alman vatandaşı isen zaten bi *** yiyemez  .bokun oğlu  ödlek  herif 
0 oy
(964 puan) tarafından
Su adamlari neden cekiyosunuz be kuzim.sana bastan neler neler yapmis birak seref.sizi git cocugunuda al.bak sen bi kadinsin guclusun herseyin ustesindende gelirsin 
0 oy
(375 puan) tarafından
Ahh be kardeşim niye geri dönüp affediyorsun. O zaman ne güzel tek çocukla gitmsisin.cocugun yaşi da büyükmüş. Onu okula verir sende çalışır bir güzel bakardın çocuğuna.. bir de dönmüş 2.çocuğu yapmışsın. Bu adamdan bir kere bilmeden yapmışsın hadi de daha önce vukuatlari olan bir adamdan niye yapılırki 2. Allah yardımcın olsun ne diyim ama lütfen çocuklarla tehdit ediliyoruz diye susup sineye cekmeyin bu adamları. Sizde insansiniz unutmayın. Avrupa bu konularda bizden daha iyidir. Devlete sığının daha iyi. Tekrardan allah yardimcinz olsun 
0 oy
(485 puan) tarafından
Sen git darp raporu al hicbisey yapamaz devlet çocuğu ona vermez ama bian önce biseyler yap çünkü o.adam sizi öldürebilir kendini düşünmüyorsan evladını düşün çocuk nasıl etkilenmiş artık anlıyor yaşananları

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 659 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,121 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,840 göst.
0 oy
39 cevap 1,345 göst.
7 Nisan 2023 Aile kategorisinde Meryem.meryem (22 puan) tarafından soruldu