0 oy
1,003 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar size bugün olanlari anlatmak istiyorum bana bi fikir verin ne olur bugün esim şiddet uyguladı bana ve küçücük sebebsiz yere evladıma tokat attı attığı gibi burnundan kan gelmeye başladı delirdim ben ve sen ne yapıyorsun artık yeter senin bu anı öfkelerinden bıktım çık git evden bir daha gelme dedim ve ben o lafı dediğim gibi sen hangi ** oluyorsunda beni evimden kovuyorsun diyip suratıma vurmaya başladı kolumla kendimi koruyorum diye kollarıma kaç kere yumrukla vurdu ve halen acısı geçmedi giy üstünü git dedi giyindim cikicaktim ki kapıdan önüme gelip tutup içeri götürdü beni otur oturduğun yerde dedi daha bir sene önce herseyi bitirmistim bu kaçıncı şiddeti bıçakmi dayanadi boynuma boğazımımi sıkmadı hangisini soyliyim resmen artık kendime acıyorum ben halime o kadar kendimi aciz görüyorum ki sancı hiç bisey beceremicekmis gibi aileler araya girdi baristirdilar ve söz verdi 1 sene boyunca bir tek tokat atmadı ama gel gelelim bugün beni suçluyor senin yüzünden sözümü tutamadım ben bende dedim bu evlilik surmicek yeter gerçekten sana seçenek ya öldürürsün kendini benden öyle kurtulursun yada karnındaki çocuğunla gidersin bu evladımı vermem sen onunla bende bununlz yaşarım ne sen bu evladını nede ben karnındaki çocuğu görürüm yada oturduğun yerde otur seçenek senin dedi ben artık ne yapicam gerçekten bilmiyorum bıktım hayattan o kadar kendime öyle üzülüyorum ki ne arkamda birisi var nede kendime guvenebiliyorum yurtdisindz yaşıyorum almanca desen yok cat pat ailem turkiyede surda 5 haftam kaldı doğumuma bugün öyle maf oldum ki dedim yeter artık bu çektiğin nedir evlatlarım bunları yaşamasını görmesini istemiyorum artık 6 yaşındaki evladım bile anne sen babamı bırak olurmu dedi çocuk o kadar etkilendi 

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hiç bir b.k yapamaz o karakter yoksunu o g.t olsaydı gitmene izin verirdi çocuklara bunu yapma ara aileni git
(2 puan) tarafından
Ailem turkiyede ben yurtdişinda ve 5 haftam kaldı doğumuma keşke gidebilsem ah keşke ailem dese gel doğumdan sonra koşa koşa giderim hemen ailemde arkamda değil çocukları bırak gel derler
tarafından
Peki polisi arasan sahip çıkmazlari mi orada
(2 puan) tarafından
Bilmiyorum işte elimden alırlarmi şiddet var diye
tarafından
Sevda yurt dışında yaşıyor onu dinle bence
-Reklam-
0 oy
(119,070 puan) tarafından
bogazina bicak dayayan adamla ayni cati altinda durma daha fazla
(2 puan) tarafından
Bu kaçınci oldu her defasında gittim ama hep aileler maf etti beni
kiz yurtdisindasin bende belcimadayim safmisin sen git sikayet et devlet sana evde verir maasda baglar
(2 puan) tarafından
Şiddet var diye çocuklara el koymazlar dimi
cocuklari babaya gostermezler sen bi sure siginmada yasarsin maksimum 6 ay 6 ay snr devlet sana bi ev verir en az 1000 euro maasa baglar snr sana yaa okula git dil ogren yada calis derler dil okuluna gidersen maasin her ay oder devlet dil ogrenincede sana is verirler 1 dk durma o adamin yaninda
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Jugendamt bi duysa o eşinin çocuguna vurdugunu sıctigi bokuu gostermezler ve bu çocuk kreşe gidiyo büyük ihtimal eger ufacik bi şuphe kaparsa ögretmenler eşin cocugunun sacinin teline hasret kalir biliyomu bunu şerefsizz kocan
(2 puan) tarafından
Adam beni tehdit ediyor yemin ederim diyor çocuğu yurda veririm kendi ellerimle diye Allahın belası
(7,972 puan) tarafından
Hiç bi bokk yapamaz burasi almanya anne izni olmadan imkansiz o pislik adama benzemedik kocanin kahrini çekme ayrilmak istemiyosan akillansin istiyosanda çek git türkiyeye sen adam olunca geri dönerim de
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Almanyadaymışın devlete sıgın agzına sıcarlar onun
(2 puan) tarafından
Almanyadayim korkum devlet el koyar çocuğuma diye çok korkuyorum benim bir suçum yokki bu pislik adam yüzünden evladım dan olamam
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Salağa bak çocuğa rapor alsan darp raporu görme hakkını bile elinden alıyor devlet ayrıca istismar etmiş sayılıyor çocuğu onunla yaşayacakmış he. Devlet alır elinden bir kere.
(2 puan) tarafından
Evet öyle söylüyor bir tek o şekilde ayrilirmis benden
0 oy
(3,836 puan) tarafından
cok üzüldüm gerçekten yasadiklariniza hele de çocuğunun dediklerine ne desem bilemedim yazık kucucuk yavruya. inşallah Allah yardimcin olsun. umarım feraha çıkarsın 
0 oy
tarafından
Allahyardimcin olsun cnm. :(  
(2 puan) tarafından
Amin canimm :(
0 oy
(147 puan) tarafından
Yanindaki kendi çocuğu onu yanına alıyorda karnındaki başkasının mi da onu da sen al git diyebiliyor. Nasıl böyle bi ayrım yapabiliyor. Yani  ben olsam akıllansin diye gözdağı vermek için bi süre ailemin yanında kalırdım heralde 
(2 puan) tarafından
Keske gidebilsem canim doğumuma 5 hafta kaldı turkiyede ailem ya adam kafayı yemiş resmen bu kavga esnasında ağzından çıkanları duymuyor seni seviyorum ama beni bırakırsanda bir o kadarda senden nefret ederim diyo
(147 puan) tarafından
Oyleleri genelde kadın terkedince iki gün sonra kapısında köle oluyor
(2 puan) tarafından
Hep öle oldu zaten gittim kendini öldürmeye kalktı
(147 puan) tarafından
Bari yaptıkları birbirini tutsa keşke
0 oy
(339 puan) tarafından
Ahh ahh ayrılma aşmasına qelip nie barıştın canım böyle bi serefszlkk yok ya al çocuklarını kaç qit son essek gibi qelecek koruma kararı felan aileni ara de ama asla SUSMA sen sustukça ona boyun büktük ce kendini bi halt sanıyor 
(2 puan) tarafından
Bende çok suç var gerçekten buna güvenip affettim diye ah canım gerçekten bir kişi bile arkanda durmayınca öyle kendine güvenemiyorsun ki
(339 puan) tarafından
Başkalarına diil kendine quwen oda buna quweniyor kimsesi yok die ama ona tek olmadığını güçlü olduğunu hatirlat
0 oy
tarafından
Ne kucağındaki ne karnındaki çocuğunu alamaz korkma ailelere de anlt bu olayı  ne demek el kadar yavruya vurmak insan değil esin canavar böyle baba olmaz olsun
(2 puan) tarafından
Aileler bugün bırak derler 2 gün sonra çocukları bırak gel derler gerçekten ailemde böle sırf bu almanyada kalım diye bıktım artık bu almanya sevdası nedir ben anlamadım
tarafından
Yanindaki adam olmadiktan sonra dünyanın en güzel yerinde olsan ne fark eder ki
(2 puan) tarafından
Gerçekten öyle huzur olmadıktan sonra
0 oy
tarafından
Keşke barışıp 2. Ciyi yapmasaydın şimdi 2 çocukla daha zor olur bazı şeyler. Allah yardımcın olsun 
(2 puan) tarafından
Evet bende bunu kendime dedim o kadar çok istedim ki bi evladım daha olsun diye ama böyle bir adamda olmasaydı
0 oy
tarafından
Diğer postun kapanmış burdan yazayım canım ne yap ne et o pislikten kurtul git şikayet et  yoksa o sana zarar verir Allah korusun
(2 puan) tarafından
Evet canim kapandi diğer post bende ne yapabileceğimi düşünüyorum zaten dedim ben bu evliliğin sürmesini istemiyorum die ama zatende olmicak bu şekilde
tarafından
Araştır canım eğer çocuklarını senden almazlarsa şikayet et seni korusunlar kocandan belki oradaki devlet korur seni
(2 puan) tarafından
Arastiricam baya bi ilk fırsatta gidicem artik
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Kadını güçsüz görüp şiddet uygulayan adam değildir zaten elleri kırılsın bide karnında onun çocuğu var ne diyim bacım ALLAH yardımcın olsun 

Eşinin yüreğine merhamet koysun sana ve çocuklarına karşı melek gibi olsun inşaallah 
(2 puan) tarafından
Ah keşke Rabbim buyuktur o kadar çok ah ettim ki ona karşı
0 oy
(10 puan) tarafından
Okurken sinirden kanım uyuştu böylelerini verecekler şöyle bu platformdakilerin eline yer misin yemez misin. Gücü gücü yetene yaa. Şimdi baba olduğunumu sanıyo böyle yaparak. Ya da eş olduğunu mu düşünüyo ?? 
(10 puan) tarafından
Konuşmayı bilmeyen aciz bi insan demekki bacım. Çocuk bu herşeyi yapar camdan atla desen korkmaz atlar,çocuğun huyuna gideceksinki topluma iyi bi insan kazandırabilmek için. Ah o sanada o yavruya da kaldırdığı elleri kırılsın ne diyim çok üzüldüm senin adına. O ortamda çocukta yetişmez ailen arkandaysa hiç korkma al bebeni git valla bundan adam olmaz
(2 puan) tarafından
Ailem turkiyede ben yurtdişindayim  ailem hep gelme orda kal türkiyede ne işin var dediler hangisine güvenicem ben ailem bile bana bunu dediyse
(10 puan) tarafından
Ooof of ne zor bi durum. Ama nolur o adamdan kurtul durma onun yanında :(
(2 puan) tarafından
Durmak istemiyorum evlatlarım bunu yasamasinida istemiyorum artık
(10 puan) tarafından
Çok haklısın çoook. Ama o adam düzelmez,sakın güvenme bak karnında çocukla seni ne hale getirmiş
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Otur ölümü bekle ne diyelim sana şimdi ülke de polis var savcı var gelmiş napayım diye soruyorsun bıçak dayadı daha önce diyosun polise gitmek için ölmeyi mi bekliyosun anlamıyorum ki 
(2 puan) tarafından
Gittim polise gitmedim değil öyle yaptığı zaman polisler bekle Burda dediler öylece bekledim sadece baktım gelen giden yok gittim öylece eve gelmezsen kendime de cocuga da zarar veririm dedi bende araştırıyorum iyice çocuklarımı elimden almasınlar bana o yeter öylede böyle de Rabbim bir şekilde yardım eder
(1,066 puan) tarafından
Kimse sendrn çocuğunu alamaz mağdur olan sensin hangi hakim öyle bir babaya çocuk verir ki bebek zaten anneye verilir çocuklarını o evde o şiddete daha fazla şahit etme
(2 puan) tarafından
Benimde en çok zoruma giden bu 6 yaşındaki evladım bile artık istemiyor gururum yerle bir oldu resmen bu durumu halledicem bir şekilde öyle yada böyle yoruldum gerçekten artik
(1,066 puan) tarafından
Lütfen ama lütfen hem kendini hem çocuklarını düşün kendine güven bunları yaşamak zorunda değilsin yalnız da değilsin Allah aşkına bunları kendine de yavruna da yaşatma kimse seni çocuğundan ayırmaz cesur ol
0 oy
(97 puan) tarafından
Kadın sığınma evine gitmeye çalış darp raporu al çocuğu vermezler ailene sığın
(97 puan) tarafından
Dil biliyorsan polislere danış
(2 puan) tarafından
Dil fazla yok cat pat ama olmadı birinden isticem yardım etsinler birisi artık bana yardım
0 oy
(425 puan) tarafından
Allaha askina oturup dayak yemekten baska seceneginiz yokmus gibi davranmayin  almanyadasiniz ne guzel gidin haber verin arayin neresi araniyosa cocuguma vuranin o elini kirarim 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Allahın belası pislik elleri kırılsın inşallah hiç bişey yapmaz devlete gt anlt hç bir şey yapmaz evladnla korkutuyor sözde edepsz Almanya da daha çok sahip çıkıyorlar hm 
0 oy
(13 puan) tarafından
Yaaa canım benim çok üzüldüm adına inanki sana bırak git demek isterdim ama bak kardeşim karnında çocuğun var birde 6 yaşında oğlun sabret dua et namazını kıl Allah'a sığın birde sürekli olarak bakara suresini oku bolca oku sana tavsiyem bizde eşimle o kadar sıkıntılıydık ki şuan 1 oğlum var  o kadar çok kavga ettik ki anlatamam birde benim eşimin ailesi çok sıkıntılı yani ne diyeyim ki insan değiller cahiller cahiller öyle yani :(( ama ben sürekli olarak bakara suresini okudum dua ettim namaz kıldım 2 yıllık evliyim  elhamdülillah düzeldik sende oku inşallah düzelir kardeşim niyetini duanı Allah'a sığın cidden yuva kurmak çok zor bozmaksa çok kolay öyle değil mi ama o çocuklara acı onlar için diren kocanın lafını iki etme dinle ne diyorsa onu yap içkisi vs yoksa sen onu avucunun içine almaya çalış senin kocan cilvenle nazınla onun ilgi alakasını avucunun içine alabilirsin sen onun karısısın yap dene bu şekilde inanki düzeliceğinize inanıyorum Rabbim kimseye o mağduriyeti yaşatmasın boşanmak kolay ama bizlerin sadece 1 namusu var boşanmak çok basit ama sonrası çok zor o yüzden iyiysede senin kocan kötüysede senin kocan o kardeşim dediklerimi yaparsan inşallah Rabbim yuvana huzur dirlik hidayet nasip etsin bende senin için dua ederim inşallah kardeşim Allah yardımcın olsun :)))
0 oy
tarafından
Almanyada cocuga siddet olaylarina devlet kesinlikle izin vermiyor diye biliyorum. Oradaki sosyal yardimlari arastir esinin sana siddeylt uyguladığını kanitlasan vs ne olur yani sana yardim ederler mi. Ama eger birgun caresiz kalirsan cocugu o adama asla birakma gerekirse devlet alsin. 

İlgili sorular

+2 oy
39 cevap 1,304 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Bayannazik (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,114 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,829 göst.
0 oy
39 cevap 1,337 göst.
7 Nisan 2023 Aile kategorisinde Meryem.meryem (22 puan) tarafından soruldu