0 oy
180 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kızlar bebeğimi Emziriyorum ama sanki doymuyor Yarım saatte bir sürekli sürekli ağlıyor ve meme istiyor mama vermek istiyorum günde 1 kez biberonla mama verirsen biber ondan dolayı memeyi bırakır mı

Bu arada bebeğim 26 günlük 10 günden sonra böyle olmaya başladı sütüm yetiyor var ama Doymak bilmiyor

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gaz sancisi vardır belki canım o yüzden sürekli emmek ister oğlum da öyleydi verme bence gerek yok
tarafından
Gaz sancısı varsa sürekli emmek ister çünkü sadece meme de sakinleşir açlıktan değil yani mamaya gerek yok
tarafından
Tamam canım Çok sağ ol Teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım
tarafından
❤❤❤❤❤
tarafından
♥️♥️♥️♥️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım gaz sancısı var bebeğinde 

Bende öyle sanıyordum bak 

Ama gazmış meğer 

Damla ne kullanıyosun 
tarafından
Alle viando damla ve lactocol
0 oy
tarafından
Sütün varsa verme mama bide gazi oluyo öyle bebeklerin açlıktan değil yani
tarafından
Bazıları acaba sütün mu yetmiyor diyor
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Canım gazı olabilir önce bı doktora gotur gaz damlasına başla bence. Soruna cevap olarak bende aynı şekilde verdim oğluma 10 ay kadar günde 1 kez aptamil veriyordum emiyor hala 
tarafından
Cnm gaz damlası var
0 oy
(52 puan) tarafından
Canm mama verme sütun çoksa sağ biberona koyup ver benimki sinirlnnce memeyi almio sağıp biberonla veriyorum icio öyle benimki 10 günlük dha 
tarafından
Ucu yara çok acır
0 oy
tarafından
Gazi vardir canim kendi kafana gore mama verme doktor kontrolunde bakar kilo alimi nasil istedigi gibi ilerleme olmamissa mama takviyesine baslatir ama acliktan aglamiyodur bence gazi vardir
tarafından
Bilmiyorum ya ne yapsam çıkmıyor gazi
tarafından
Gaz ilaci kullaniyo musun
tarafından
Evet anason da kullandım şimdi iyi biraz
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Ayni sorunlari yasadim 10 gunden sonra sutum yetmemeye basladi kasikla verdim agkadi cok biberon verdim birakmadi emmeyide simdi 68 gunluk gunde 2 3 defa mama veriyorum biberonla ayni zamanda emziriyorum da ama meme reddi yapa bilir canim dikkat et
tarafından
Ondan korkuyorum ben de ya
0 oy
tarafından
Kilosunu takip et cnm.cis ve kakali bez sayısından belli olur doymadigi.
tarafından
Günde 6 7 bez değişiyor
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Yenidogan doydugunu anlamaz ayriyeten gazi varsa da yalar bunu.onun icin de peobiyotik+gaz damlasi kullanmaniz gerekiyor ama her gun ayni saatte
tarafından
Gazi var valla hem de çok . Gaz damlası da var ama her gün aynı saatte vermiyorum .
(6,200 puan) tarafından
Ben nurse harveys i oneririm ama surubunu eczanede satiliyor.Her gun ayni saatte verirseniz gaz damlasini daha iyi olur
tarafından
Bu bitsin alırım onu da .

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 198 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
8 Haziran 2024 Diğer kategorisinde 2516 (733 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
0 oy